Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Zaczynam ostatni tydzień na projekcie (@Baśka powtarzająca się kłaniam się). Do soboty już niedługo. Leje, wieje to dziś żadnych wycieczek nie będzie. Jutro obiad w knajpie to pojedziemy . Wczoraj wymigałam się z kawy w nowym miejscu, więc jestem zadowolona. Tu nikt mi nie powie jak się nazywa miejscowość i lokal, bo "mama pokaże" . Tłumaczenie, że mama dużo rzeczy nie ogarnia nie pomaga. Jak z nimi jedzie (raz i to niedaleko) to wszystko jest ok. Podobno.

Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Zaczynam ostatni tydzień na projekcie (@Baśka powtarzająca się kłaniam się). Do soboty już niedługo. Leje, wieje to dziś żadnych wycieczek nie będzie. Jutro obiad w knajpie to pojedziemy . Wczoraj wymigałam się z kawy w nowym miejscu, więc jestem zadowolona. Tu nikt mi nie powie jak się nazywa miejscowość i lokal, bo "mama pokaże" . Tłumaczenie, że mama dużo rzeczy nie ogarnia nie pomaga. Jak z nimi jedzie (raz i to niedaleko) to wszystko jest ok. Podobno.

Miłego dnia.

No i gitarra . Kilka dni na rzęsach wytrzymasz ....dzieciątka babcine ukochane :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie pchaj się...ja pierwsza biorę lekcje :szydera:

Nie przepychajmy się ...zróbmy komitet kolejkowy albo coś na podób . Iiiiiiiii...nie te lata na stanie w kolejkach ....jedziemy równo z tym koksem ....ommmmmmmm :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie przepychajmy się ...zróbmy komitet kolejkowy albo coś na podób . Iiiiiiiii...nie te lata na stanie w kolejkach ....jedziemy równo z tym koksem ....ommmmmmmm :szydera:

Jedziemy....ommmmmmmm....ommmmmmm...ommmmmmmm :szydera: I oby pomogło :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

U mnie przestało padać ale wiatr jest silny i mało głowy nie urwie....mimo to życzę udanego dnia, humoru, i słowa klasyka są tu niezbędne....czyli słońca w serduchach....:oklaski:

Klasyk się ulopuje, a ty kradniesz jego/jej słowa....feeeeeee :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Zarobiona jestem, 3 godziny w lesie, dwa dni siedzenia w kuchni i przeróbki... nie wiem, co to znaczy, ale w 39 tyż był ogromny wysyp. :haha:

A byłabym zapomniała... słońce świeci, ale tak piździ jakby halny dotarł na dworzec w Kielcach, a konkretnie na peron drugi, na którym dał się powiesić Cygan dla towarzystwa. :szydera:

Dobrego dnia i uważojta, żeby Wam gdzie dupy nie urwało, o głowie nie wspomnę. . 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem dziewczyny i chłopaki:cześć2:.Zarobiona jestem po kokardę i nie mam czasu taczki załadować:haha:.

Dzisiaj zrobiłam eksperyment włosowy w sensie:piling z fusów kawowych skory głowy no i mycie metodą OMO i...nareszcie nie mam siana na łbie tylko prawie loki.Ździebko mi na pysku jakieś plamy wyskoczyły od jakiegoś produktu ale za to loczki mam -cycuś.:tak2: .Komunikat pogodowy:pi...dzi-w sensie:wieje i przelotnie pada.Zimno.  No i z życia wzięte:czekam na zlecenie życia....I to byłoby na tyle:)

                                                               Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...