Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opiekunki !!! , gdzie Wy jesteście ? Pilnowanie na Was , to jak polowanie na czarownice:tak2:. Tak Was mało na tym bożym świecie, że znowu sama ze sobą klepię ? Przecież sama sobie szpili w plecy nie wsadzę :d.Pomóżcie ptaszynie O.o.  Pomocy!!!!  Hej.... , hejjjjjj .... Pomocy!!!!! 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Na RTLII leci ostatni sezon "Gry o tron".

No , chociaż jedna czarownica się pokazała i usprawiedliwiła. Wszystkie oglądają ten tasiemiec ? Przecież my tu na forum  mamy swój serial :szept:. Całą gażę za scenariusz mam sama skasować:kawa2: ? Ja lubię  się  wszystkim dzielić :smutek:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

Opiekunki !!! , gdzie Wy jesteście ? Pilnowanie na Was , to jak polowanie na czarownice:tak2:. Tak Was mało na tym bożym świecie, że znowu sama ze sobą klepię ? Przecież sama sobie szpili w plecy nie wsadzę :d.Pomóżcie ptaszynie O.o.  Pomocy!!!!  Hej.... , hejjjjjj .... Pomocy!!!!! 

A po co Ci ta szpila, jak z nią będziesz ptaszyno wyglądać:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Heidi napisał:

Zapraszam, jestem u Latawicy na 14 dni, opiekunki poprzednie uciekały:o, agencja wymówiła współpracę . Mnie tu jest jak u Pana Boga za piecem:haha:, właściwie za kołdrą :tak2:. Kiedy tu wpadniesz nie dotykaj mnie, bo jak tkniesz na moje odleżyny, to możesz poczuć zły dotyk z mojej strony:cmok:.

Nigdy nie myślałam , że mogę być "królową szteli" bez szteli:szydera:. Rodzina mnie zapytała czy mogę do nich wrócić. Oczywiście, że mogę w PL wszystko rzucić, kwestia cenyO.o. Po tym jak mi zła córka ostanimi czasy zrobiła zakupy: zmarźnięte ziemniaki i brukiew, zarzekłam się , że już tu nie wrócę:trele:, a jednak: nigdy nie mów nigdy:tak2:. Zatem zapodałam taką wartość w € , aby tu nie wrócić, a one to zaaprpbowały:haha: i:hura:.Takim sposobem jestem tu na 14 dni za prawie miesięczną pensję. I jak tu nie uczyć się języków? :szydera::hura:

Heidi Ty wszytkich przewyższych ze swoimi wpisami,które uwielbiam czytać:cmok: no muszę Ciebie poznac ,no muszę,,,:święty:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucinda napisał:

Witaski

Urlop się kończy i pakowania czas się zbliża...parę dni turystycznie  DE a od 7go za pieniążki się bujać będę całe 8 tygodni...

wnusio  się zaparl i nie ma ochoty z babcią się przywitac..

Spotkamy się w swieta...

Land mi nie odpowiada bo Bawaria to nie są moje ulubione strony ale coz...za siedzenie w domu nie płacą A wydatki są jak sami wiecie...

Miłego wieczoru życzę sobotniego..melanżujcie moi drodze relaksing pełną parą xd

 

Jestem w Bawarii i jest pięknie:witam:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

Opiekunki !!! , gdzie Wy jesteście ? Pilnowanie na Was , to jak polowanie na czarownice:tak2:. Tak Was mało na tym bożym świecie, że znowu sama ze sobą klepię ? Przecież sama sobie szpili w plecy nie wsadzę :d.Pomóżcie ptaszynie O.o.  Pomocy!!!!  Hej.... , hejjjjjj .... Pomocy!!!!! 

Czego Ci brakuje skarbeczku?  lepiej klepać samemu, niz by miało Ciebie klepac stado:szok::szok::szydera::cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Heidi napisał:

Opiekunki !!! , gdzie Wy jesteście ? Pilnowanie na Was , to jak polowanie na czarownice:tak2:. Tak Was mało na tym bożym świecie, że znowu sama ze sobą klepię ? Przecież sama sobie szpili w plecy nie wsadzę :d.Pomóżcie ptaszynie O.o.  Pomocy!!!!  Hej.... , hejjjjjj .... Pomocy!!!!! 

Czep się wiatru...gości miałam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Heidi napisał:

No , chociaż jedna czarownica się pokazała i usprawiedliwiła. Wszystkie oglądają ten tasiemiec ? Przecież my tu na forum  mamy swój serial :szept:. Całą gażę za scenariusz mam sama skasować:kawa2: ? Ja lubię  się  wszystkim dzielić :smutek:

Ja też,,i teraz znikam na chwilkę, bo gdzieś tam indziej wywolałam ogromną burzę, że wszyscy piszący się już kłócą miedzy sobą,,,:szydera: ot dałam im trochę adrenaliny,,:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Heidi napisał:

No , chociaż jedna czarownica się pokazała i usprawiedliwiła. Wszystkie oglądają ten tasiemiec ? Przecież my tu na forum  mamy swój serial :szept:. Całą gażę za scenariusz mam sama skasować:kawa2: ? Ja lubię  się  wszystkim dzielić :smutek:

Nie nawidzę tasiemców:grzmotnąć::przekleństwa: jednego miałam full lat temu, :grzmotnąć: ubilam śledziem i dwoma tabletkami,,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem...ale na krótko :haha: Dzisiejszych gości się pozbyłam...a jutro kolejna dawka przyjemności mnie czeka...i to od godzin przedpołudniowych :szok: A po południu może uda mi się wyskoczyć do koleżanki Gdańszczanki na kawunię pożegnalną :haha: Czuję się jak rozrywana granatem :haha:Ale od poniedziałku spokój....do czwartku :haha: Potem goście Dojczladowi w postaci rodziny na cztery dni się zapowiedzieli...i to w ilości sztuk 4 plus 5-te w drodze :haha: Czyli kuchnia będzie okupowana przeze mnie...a tu jeszcze grzybki w lesie czekają :haha: I znowu granat....bum....jak to wszystko pogodzić, gdy czas mnie nie lubi? :haha:Chyba będę musiała przeprowadzić z nim rozmowę dydaktyczno-wychowawczą :ostrzegam:Zbieram postulaty do dyskusji...ktoś chętny na podpowiedź? :haha:A teraz muszę nadrobić zaległości klepalne, bo sumienia nie macie i produkujecie się okrutnie...na złość rzadko obecnym urlopowiczom :przekleństwa::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Ja też,,i teraz znikam na chwilkę, bo gdzieś tam indziej wywolałam ogromną burzę, że wszyscy piszący się już kłócą miedzy sobą,,,:szydera: ot dałam im trochę adrenaliny,,:oklaski:

Gdzie to? gdzie? Byle nie na TV:przekleństwa:. Koronę królów już jakaś Ukrainka podobno dostała  i teraz wsiada w busa do DE:szok:. Opiekunką jej się zachciało być. Popatrz no!!! Ekscentrycyzm nie ma granicO.o. Uśmiech za to ma złoty :szydera:, nie wiadomo jakie serce:haha:. Daj Boże, żeby z mojej super sztele mnie nie wygryzła tymi zębami-.-, jeszcze  tylko tydzień.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

nie przejmuj się:cmok:, są rzeczy które się nawet fizjologom nie sniły:szydera:

Może , może ... :) 

Byłam w markecie, leżała gazeta lokalna, zabrałam ze sobą do poczytania mojej Latawicy, a tu ogłoszenie za ogłoszeniem Firm opiekuńczych. Kochane, tej roboty nie przerobimy. Nawet jak inne wschodnio- i płd-europejki przyjadą. Możecie śmiało wyjechać na urlop, pozwalam :d, jednak za konsekwencje nie odpowiadam jak za niemieckie niebo, chmury i pogodę :papieros:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963 tzn mi mówisz dobranoc , bo inni albo jeszcze  w kopalni, albo łańcuchy pomylili i swojego rozmiaru piżamy szukają :szydera:. Dobranoc zatem w imieniu opiekunów szukających:p piżam.

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...