Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ewal8 napisał:

polecam obejrzeć film "Honig im Kopf". Jest do obejrzenia na cda w wersji niemieckiej, ale z polskimi napisami.

 

Dziękuję. Warto było obejrzeć. Masz jeszcze jakieś typy? Ja nie umiem sama szukać niestety.:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór ferajna:całus:.

Ja sobie trochę dziś po poludniu popracowałam i dzionek zleciał. 

W pauzie pojechalam na dworzec po bilet, przy okazji kupiłam buty. 

Potem nazbierałam w ogrodzie papierówek i przesmażyłam na szarlotkę. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ja miałam dość leniwy dzień. :haha:

Ale od jutra zaczynam wielkie porządki bo trzeba chałupę na urodzinki Kasieńki odpucować, upiec ciasto, pochować wszystko co zbędne a to Syzyfowa praca bo Kasieńka przyniesie kolejne ciuchy i bibelociki. :szydera: Mnie nie słucha, ale syna i synowej słucha więc czeka mnie ciekawy czas.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co robimy teraz? słodzak pokazuje mi gdzie jeszcze pojedziemy teraz,,,ratunku!!! ile tych wyjazdów,,nad morze  a potem na południe,,pokazuje mi te Campingi -no ładnie,,ale czy naprawdę chcę żyć na walizkach? przecież jestem babcią:hura: :hura: a jeszcze chce wszystkie festyny obskoczyć i mnie ubrać w bawarię:szydera: jak on to sobie wyobraża,,jakieś hamulce muszę ja mu założyć,,,oj życie z niemcem nie jest łatwe,,:hura::hura: ,,ale ja podążam za jego planami,staram się,,ale cieszy mnie ,że moje plany też realizuje i co jeszcze? wkłada full ale naprawdę full pracy w moje pomysły,,dlatego godze się już na jego urlopowanie np, nad morzem,,a co mi tam,będę turystką,,a do roboty to wywiozę do Pl-hahaha  żartuję,,w Pl już odrobił swoje,,dam jemu spokój,,:hura:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunka osoby starszej
Wynagrodzenie: od 1200 euro
Miejscowość: 48163 Munster
Termin wyjazdu: 20.07.2018

 

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki do 88-letniego podopiecznego, podopieczny choruje na stwardnienie rozsiane, do podopiecznego przychodzi Pflegedienst, podopieczny jest sparaliżowany, potrzebuje wsparcia podczas transferu. Podopieczny sam się ubiera, pomaga podczas wstawania. Podopieczny ma założony cewnik. Podopieczny mieszka w domu.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków standardowy co do opieki nad osobą starszą i pomoc w gospodarstwie domowym. 

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy
- doświadczenie
- pracowitość, empatia 

 

 

Sorry, może nie umiem czytać ze zrozumieniem.

Sparaliżowany i sam się ubiera? 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...