Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, maras1 napisał:

z innego tematu,pisałem ,że babcia wstaje w nocy,dzisiaj przespała całą noc ,a dziadek nie spał od 3 do 5:oklaski:,jak nie z tej to z druguej strony ,ale zawsze w łeb:d

Gdzie się nie obrócisz to doopa i tak z tyłu . Wytrzymasz i tam nie wracaj . Naiwnie myślałam , liczyłam na poprawę / leki nasenne / na szteli u doktora , bo nie byłoby źle ....noce mnie wykończyły . Teraz , choć raju niby nie mam /u Jadzi / , doceniam spanie całonocne . Wiem , że jak pójdę już do siebie na górę nikt mnie nawoływać nie będzie ...żadna " niania " przy uchu nie będzie brzęczeć , bo nawet jak Jadwinia / jeszcze nie zdarzyło się tak / będzie alarmem nawoływała to wstanie do niej córka . Nie ma gorszej cholery jak wstawanie nocne , po którym tak rozregulowany jest sen , że bez tabsa na urlopie nie da się rady zasnąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzie się nie obrócisz to doopa i tak z tyłu . Wytrzymasz i tam nie wracaj . Naiwnie myślałam , liczyłam na poprawę / leki nasenne / na szteli u doktora , bo nie byłoby źle ....noce mnie wykończyły . Teraz , choć raju niby nie mam /u Jadzi / , doceniam spanie całonocne . Wiem , że jak pójdę już do siebie na górę nikt mnie nawoływać nie będzie ...żadna " niania " przy uchu nie będzie brzęczeć , bo nawet jak Jadwinia / jeszcze nie zdarzyło się tak / będzie alarmem nawoływała to wstanie do niej córka . Nie ma gorszej cholery jak wstawanie nocne , po którym tak rozregulowany jest sen , że bez tabsa na urlopie nie da się rady zasnąć .

te nocki mnie dobijają:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

te nocki mnie dobijają:dobrze:

Wiem o czym mówisz . Odsypianie ( o ile jest możliwe ) w dzień guzik da . Chodziłam jak zombi . Bardzo sobie cenię to , że nawet jakbym po północy poszła spać , to i tak wyspana wstanę . Ktoś powie , że durna , masochistka jestem , ale wolę już zmieniać pieluchy , ale w nocy spać bez pobudek . Budzić bym się mogła , ale w innym , nieosiągalnym już dla mnie celu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiem o czym mówisz . Odsypianie ( o ile jest możliwe ) w dzień guzik da . Chodziłam jak zombi . Bardzo sobie cenię to , że nawet jakbym po północy poszła spać , to i tak wyspana wstanę . Ktoś powie , że durna , masochistka jestem , ale wolę już zmieniać pieluchy , ale w nocy spać bez pobudek . Budzić bym się mogła , ale w innym , nieosiągalnym już dla mnie celu :haha:

dobrze mowisz ,bo po tygo:cześć:dniu mam dosyć,a teraz idę spać dobranoc,pa

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek...nowy tydzień...oby był spokojny...życzę wam i sobie:cześć:

Nervosolku lykne porcje słuszna bo wędrówka po polskich lekarzach nas czeka...trzeba rehabilitację ustawić bo przecież bezpłatna służba zdrowia od 2015 roku tak super funkcjonuje że trzeba już teraz wizyty zamawiać na pierwszy kwartał nowego roku..A było ponoć gorzej...przed tymi co teraz są u szczytu. Na KORze tego nie odczulam ani ja ani moj syn-Tia.....jakoś wszystkie grabie do siebie grabią....też macie takie wrażenie????O.o

Porządkowi wczoraj zadałam szyku w szafach luźno przestronne ...znów zakupy mogę robic i wydawać pniażki zarobione w dexd ...jak tylko wyjadeO.o

Szogun zagaduje kiedy go odwiedzę niby ot tak sobie...myślę że mu pusto...W końcu jest sam na zaledwie 120 metrach...ma problem:d...zostawił banana w domku letniskowym i martwi się co się z nim zadzieje..mówię że do lata czyli za jakieś 7 miesiecy lekko splesnieje zmięknie a potem wyschnie on na to że chyba będzie musiał pojechać go wyrzucic bo ta swiadomosc brei na blacie w kuchni mocno to irytuje...no cóż...no to pojedzie albo pojedziemy....o tej porze roku też jest tam ładnie.

Dzisiaj czeka mnie ODEBRANIE PRAWDOPODOBNIE mojego Krzysztofa.. będę mogła śmigać po mieście dwusladem moim ukochanym 

..myślę że mooooocno zaboli to moja kieszeń ale czego się nie robi dla członka rodzinyxd

Dobra...kawa paruje kusi zapachem kto chętny zapraszam:kawa:...starczy dla każdego

Życząc miłego dnia idę walczyć z wiatrakami czyli polskim realem , którego na nic innego bym nie zamieniła bo to mój polski z dziada pradziada jest:dobrze: Cycki do przodu i co tam kto jeszcze ma:d

Bywajcie i używajcie :cześć3:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...