Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Blondi napisał:

Baśka otwieraj do jasnej ciasnej,wiem ,że jesteś,,:szydera:  nie będe przeszkadzać:zdrówko:

Noo...każda mend ..mend...mendrala tak mówi , że przeszkadzać nie będzie . Nie dość , że przeszkadza to jeszcze wypchnąć z chałupy jej później nie można :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Sprawdz co masz na umowie . Nie chce Cię martwić , ale często jest zapis , że umowa kończy się wraz ze śmiercią podopiecznego ( to nie jest reguła )  . Czasami rodzina sama od siebie wyrównuje opiekunce do pełnej wypłaty .. Trzymam kciuki

Ja mam w swojej umowie zapis, że umowa jest obowiązująca i płatna 2 tygodnie po śmierci podopiecznego. Jak rodzina mnie wykorzysta, tego w umowie nie ma. Oczywiście nie przez polską agencję i pieniążki płatne do ręki, więc raczej nikt mnie nie oszuka.:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kris napisał:

Ja mam w swojej umowie zapis, że umowa jest obowiązująca i płatna 2 tygodnie po śmierci podopiecznego. Jak rodzina mnie wykorzysta, tego w umowie nie ma. Oczywiście nie przez polską agencję i pieniążki płatne do ręki, więc raczej nikt mnie nie oszuka.:)

ale wykorzystac może :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

tak mnie spiłas że nie pamiętam ? :d I wierz tu kobiecie :d

Nie można było inaczej ....trza było nie robić błeeee za każdym zerknięciem na mnie . Już myślałam , że mi zapasów wódki zabraknie .Długo to trwało , zanim zaczęłam Ci się wreszcie podobać . Poszło gorzały od groma i ciut ciut  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie można było inaczej ....trza było nie robić błeeee za każdym zerknięciem na mnie . Już myślałam , że mi zapasów wódki zabraknie .Długo to trwało , zanim zaczęłam Ci się wreszcie podobać . Poszło gorzały od groma i ciut ciut  :haha:

:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyplątał mi się Reisefieber :haha: No bo kto wstaje o tak nieludzkiej godzinie?! No kto?! :haha:1841468078_dziedobryzajcczwartek.jpg.7f52aeb312d3b1fb9d894b5432860894.jpg Ano ja wstałam i zaczynam poważnie się zastanawiać nad swoim życiem :mur: Dzisiaj jest w planie przedszkole i ostatnie zakupy uszczuplające portfel, ale kto wie co Diva wymyśli? :haha:Nic to....siorbię sobie kawunię, przez głowę przewija się lista przydasiów, a czas płynie....wolno płynie...za wolno płynie :haha:Tymczasem zakończę moje wywody egzystencjalne i przywitam się czwartkowo, życząc miłego dnia wszystkim, którzy sobie tego życzą :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, salazar napisał:

@Joy, pewnie chciałoby się, ale gdy pomyślę, że temperatura co dzień oscyluje koło 33-35* przy wilgotności powietrza 70-80%, to mnie osobiście od razu się odechciewa :D.

Temperatura to pikuś,lubię ciepelko ale przy takiej wilgotności to ja już testament piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

U @Mirelka1965i  Reisefieber ...u mnie chyba Urlaub robi mi fieber i dospać do jakiejś w miarę przyzwoitej godziny nie mogę :haha:

Miłego dnia .

Prawidłowo.Na urlopie szkoda życia na senTeż tak mam i nie dam sobie kitu wcisnąć, że to jeden z objawów starości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Prawidłowo.Na urlopie szkoda życia na senTeż tak mam i nie dam sobie kitu wcisnąć, że to jeden z objawów starości

A skąd , jaka tam starość ...dopiero teraz  apetyt  na życie daje o sobie znać . Chociaż w krzyżu łupie ...zespół cieśni nadgarstka coraz bardziej dokucza ...facjata coraz bardziej  przypomina bibułę / nic tylko sztuczne kwiaty z niej robić /....Co tam , olać to wszystko i do przodu ....choćby cycki na plecy przerzucić ,coby nie obciążały kręgosłupa ....do przodu i już . Lustra można omijać przecież xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A skąd , jaka tam starość ...dopiero teraz  apetyt  na życie daje o sobie znać . Chociaż w krzyżu łupie ...zespół cieśni nadgarstka coraz bardziej dokucza ...facjata coraz bardziej  przypomina bibułę / nic tylko sztuczne kwiaty z niej robić /....Co tam , olać to wszystko i do przodu ....choćby cycki na plecy przerzucić ,coby nie obciążały kręgosłupa ....do przodu i już . Lustra można omijać przecież xd

O!to toI gwizdać na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...