Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już nic nie chcę mówić ile ja tu rzeczy popsułam ale więcej naprawiłam,,moje pomysły na naprawę zawsze się sprawdzają, wysiadła zmywarka teraz, a co do czego to jakiś paproch siedzi gdzieś w rurce,wystarczy oczyscić ,wszystko pracuje jak należy, ale kto szuka błędu? kto czyta w internecie? oczywiscie,że Blondi,,nie Słodziak,jak dostanie dobrego kopa i pogonię to dopiero wtedy szuka i czyta i dopiero mu się klapki otwierają:szydera: a potem dziękuje mi przez pół dnia:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Teresadd napisał:

Mam wrażenie ,że ze mnie wyga ulotniła się.Nie chcę mi się wyjaśniać,tłumaczyć, walczyć o swoje.Z mądralińskimi dziećmi Pdp przede wszystkim nie.Nie tu robota ,to gdzie indziej.Zrobić swoje i tyle.Tu mi wisizm mnie jakoś ogarnął.Do doopy to.

To nie tumiwisizm....nareszcie dojrzałaś do etapu P-Z-S....czyli przyjechać, zrobić swoje najlepiej jak się da i spadać stamtąd :haha: Tak jak napisałaś...roboty jest od groma. I nie pracujemy za karę. Jak nas nie chcą w jednym miejscu, to jedziemy do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 Można prosić zdjątko? Szukam takiej własnie szafki.

Jutro. Dzisiaj zdjęcia nie machnęłam, bo telefonu zabyłam zabrać :haha: Małż mój ulubiony też by oczy nacieszył, a tu zonk :haha:Tylko nie wyobrażaj sobie, że targałam prawie dwumetrową kolumbrynkę :haha:To jest takie 70 centymetrowe maleństwo :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 No przecież się domyslam :d :d :d 

Obudowy od dużych zegarów też mogą robić za szafke, stąd moje wyjaśnienie :haha:A znając siebie, jakbym takie coś trafiła, to też bym zatargała w łapkach mych delikutaśnych i ramionkach wątłych :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Bardzo dobra rada, jednakże należy zadać pytanie, dlaczego sama nie wpadła na ten pomysł? Wszak dwa lata jest jej tak źle i pomimo to trwa przy nim? Musi jakaś masochistka z niej. 

@Mirelka1965 no bo sa takie glupie,ze musza miec aby portki przy sobie.:mur:

Wolalabym byc sama,niz z takim trutniem parszywym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ellax2 napisał:

Jak czytam, co tam u niektórych się dzieje, to aż nie wiem czy pisać, co u mnie. Ale niech tam! Napiszę. Poszłam w miasto dzisiaj. Na zakupy. Kupiłam mydło. No, dobra... trzy.

I to by było na tyle.

Też pochwalić się muszę ...DM-y zaliczyłam i kupiłam trochę potrzebosi  , ale nic nadzwyczajnego . Mydła nie kupiłam ...nawet jednego :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Blondi napisał:

Już nic nie chcę mówić ile ja tu rzeczy popsułam ale więcej naprawiłam,,moje pomysły na naprawę zawsze się sprawdzają, wysiadła zmywarka teraz, a co do czego to jakiś paproch siedzi gdzieś w rurce,wystarczy oczyscić ,wszystko pracuje jak należy, ale kto szuka błędu? kto czyta w internecie? oczywiscie,że Blondi,,nie Słodziak,jak dostanie dobrego kopa i pogonię to dopiero wtedy szuka i czyta i dopiero mu się klapki otwierają:szydera: a potem dziękuje mi przez pół dnia:haha:

Ulalaaaa....ma kondycję facio . Przez pół dnia dziękować ...ja pierdykam toż to macho :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ellax2 napisał:

Jak czytam, co tam u niektórych się dzieje, to aż nie wiem czy pisać, co u mnie. Ale niech tam! Napiszę. Poszłam w miasto dzisiaj. Na zakupy. Kupiłam mydło. No, dobra... trzy.

I to by było na tyle.

To ja poszłam na dół do sklepu z tej mojej góry.Bozia mnie pokarała burzą straszliwą.A mogłam w chałupie zostać.To tyle z moich atrakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ellax2 napisał:

Jak czytam, co tam u niektórych się dzieje, to aż nie wiem czy pisać, co u mnie. Ale niech tam! Napiszę. Poszłam w miasto dzisiaj. Na zakupy. Kupiłam mydło. No, dobra... trzy.

I to by było na tyle.

Przynajmniej będziesz czysta. :szydera:

 

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też pochwalić się muszę ...DM-y zaliczyłam i kupiłam trochę potrzebosi  , ale nic nadzwyczajnego . Mydła nie kupiłam ...nawet jednego :haha:

Ale Baśka to raczej czysta nie będzie. :haha:Moze chociaż piękna i pachnąca ? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Przynajmniej będziesz czysta. :szydera:

 

Ale Baśka to raczej czysta nie będzie. :haha:Moze chociaż piękna i pachnąca ? 

Żele pod prysznic zakupiłam ...mazidła do ciała różniste ...kremy do rąk ...do stóp balsamy ....coby nie capiły ....deodora przeróżniste !  I co qwa ...może  higieniczna nie  jestem ?! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Żele pod prysznic zakupiłam ...mazidła do ciała różniste ...kremy do rąk ...do stóp balsamy ....coby nie capiły ....deodora przeróżniste !  I co qwa ...może  higieniczna nie  jestem ?! :haha:

No nie wiem.....bo nic o chusteczkach higienicznych nie piszesz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...