Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niee...zaraz tam zrozumiałam . Zrozumiałam , że Blondas ma jakiegoś wk...nerwa i tyle ...Nie powiem , bo mnie też moja oponka wk....wia  niemożebnie . No to ją rozumiem ! xd

Ale Blondi pisze, że ma 14, a Ty to pikuś ze swoją jedną :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niee...zaraz tam zrozumiałam . Zrozumiałam , że Blondas ma jakiegoś wk...nerwa i tyle ...Nie powiem , bo mnie też moja oponka wk....wia  niemożebnie . No to ją rozumiem ! xd

No jak to pięknie i obrazowo ujęłaś:zwyciezca: no nie powiesz ,że niemce to myślący narod,,zawsze pisalam że to bezmózgi i to jakie,:mur:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

No jak to pięknie i obrazowo ujęłaś:zwyciezca: no nie powiesz ,że niemce to myślący narod,,zawsze pisalam że to bezmózgi i to jakie,:mur:

Racja. Tu przychodzą Pflege do mycia. Szeroki wachlarz głupoty rozkłada się równomiernie rano i wieczorem. Co jedno, to lepsze. Rodzina też nie odbiega od normy. Juz nawet częściej sie z tego smiejemy z bratem, niż złościmy. Bo co poradzimy? Nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ellax2 napisał:

Racja. Tu przychodzą Pflege do mycia. Szeroki wachlarz głupoty rozkłada się równomiernie rano i wieczorem. Co jedno, to lepsze. Rodzina też nie odbiega od normy. Juz nawet częściej sie z tego smiejemy z bratem, niż złościmy. Bo co poradzimy? Nic.

śmiać się i tylko śmiac,,mądrosci ich znam, akceptowac i cicho siedzieć ,nie wtrącac, bo to nic nie da, nie dojdzie do tych łepetynek:haha: ale z tym dzwonkiem mnie rozmieszyłaś:tak: babcia w klo z bim bam,,bim bam,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

@Blondi od 13 jestem już w pracy , cały czas w jednym miejscu

Za buziole serdecznie dziękuję:cmok:

To czemu tak cichutko siedziałeś? co się porobiło,że na forum nie zawitałeś? piszesz ,,cały czas w jednym miejscu ,to w tym miejscu ,gdzie chodzisz w smokingu i w pięknym czarnym kapelutku? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maras1 napisał:

cześć wodzu,chyba coś przygruchałeś ,bo nie masz czasu dla starych znajomych:cześć::lanie::d

przygruchał nowy aparacik:oklaski: aby go rozszyfrować to potrzeba przecież czasu,,a hobby to jest jak nałóg,podobny do picia czy palenia,, paniał kolega,,,,czesc Marasku :cmok: i już nie wal po dupsku @geronimo bo więcej nam się nie pokaże:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

przygruchał nowy aparacik:oklaski: aby go rozszyfrować to potrzeba przecież czasu,,a hobby to jest jak nałóg,podobny do picia czy palenia,, paniał kolega,,,,czesc Marasku :cmok: i już nie wal po dupsku @geronimo bo więcej nam się nie pokaże:szydera:

nałogi są trzy podstawowe-palić,pić i popi,,,olić:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

A nie,nie:)Oba my sobie nad morze pofruneli:)Foczek też rodowity wrocławiak:)Zachciało nam się nad morzem mieszkać:)To i mieszkamy:)

No chyba romantyczniej już nie może być:serce: niesamowite i jakie piękne,:tak::cmok: jestem pełna podziwu,za odwagę i za przeniesieniem tyłków tyle km w dal,, :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maras1 napisał:

chciałes powiedziec roboty?,ok oraj to pole póki możesz:d,ja teraz będę mioał krótki urlop,byłem 3 tygodnie ,tydzień wolnego i 5 tygodni pracy/a może roboty?/:d

Ty masz wszędzie jak ulał,,super,,a kiedy jedziesz do domu? bo nic nie mogę znalesc na bla blacar

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...