Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Może potrzebujesz jakieś innej motywacji? :haha:Ale do jutra nie ma szans :haha: A jutro będzie futro, tfu...za późno :szydera:

A tak liczyłam na to , że ktoś mnie porządnie wnerwi  , bo potrzebuję dopingu do roboty . Chyba wpiszę się do księgi skarg i zażaleń :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek z nowego adresu. Zawsze wiedziałam , że między Niemcami z Ost a Niemcami z West jest róznica ogromna, ale teraz wiem, że to jest przepaść, kilometrowa przepaść i Osti nigdy nie dogonią, nigdy, choćby dooopy wozili w Porshe i Meredesie za 100 tyś ojro. (Czytaj-moje byłe szefostwo) i zaklinali rzeczywistość. Dziś przeszyłam szok......kulturowy :d :d :d . Moja PDP w oczekiwaniu na fryzjerkę, wstała 5 minut przed planowanym terminem wstania, a nie jak poprzednia, 3 godziny juz była fertig cała w gorączce :d :d :d . Ani tamta, ani ta nie ma demencji. Można? Można. Miłego dnia dla Wsiech :d :serce:.

P.s Wczoraj zaliczyłam Flohmarkt, przedwczoraj zainspirowana dokonaniami Danuty Nowej, odkryłam sklep Caritas. Był zamknięty, ale co się odwlecze.......... :d :d :d .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Dzieńdoberek z nowego adresu. Zawsze wiedziałam , że między Niemcami z Ost a Niemcami z West jest róznica ogromna, ale teraz wiem, że to jest przepaść, kilometrowa przepaść i Osti nigdy nie dogonią, nigdy, choćby dooopy wozili w Porshe i Meredesie za 100 tyś ojro. (Czytaj-moje byłe szefostwo) i zaklinali rzeczywistość. Dziś przeszyłam szok......kulturowy :d :d :d . Moja PDP w oczekiwaniu na fryzjerkę, wstała 5 minut przed planowanym terminem wstania, a nie jak poprzednia, 3 godziny juz była fertig cała w gorączce :d :d :d . Ani tamta, ani ta nie ma demencji. Można? Można. Miłego dnia dla Wsiech :d :serce:.

P.s Wczoraj zaliczyłam Flohmarkt, przedwczoraj zainspirowana dokonaniami Danuty Nowej, odkryłam sklep Caritas. Był zamknięty, ale co się odwlecze.......... :d :d :d .

Moja pdp jednak zachowuje się jakby z Osti była. Ze 2 lata temu, gdy musiała udać się do banku, przeżywała już dzień przed to wiekopomne wydarzenie. Baa. Nawet zażyczyła sobie kanapek i kawy w termosie na drogę. Na marginesie dodam, że bank nie znajduje się w innym landzie tylko jakies 250 metrów od domu. Można? Można:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

@fioletowa.mysz Wniosek z tego, że ,,tą razą" trafił mi się przypadek doskonały na umysle. Pomysleć, że kobieta ma 96 lat i głowka pracuje prima. Nie do wiary po prostu.

Kura też ma doskonały umysł. Ale jest strasznie powolna z natury. Zawsze taka była. I co zrobisz jak nic nie zrobisz?:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...