Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, violka napisał:

Bulgur jest zdrowszy :p:haha:

Nienawidziłam kasz wszelakich oprócz gryczanej . Będąc na urlopie u córki polubiłam bulgur , kuskus , brązowy ryż i makaron . Nawet zabrałam z sobą po jednym woreczku , ale niestety ...nie chce mi się gotować dwóch obiadów a Jadzia za cholerę tego by nie tknęła . Muszę środkować ...chociaż dziś mi się nie udało xd Jadzia jeszcze w łóżku , ale oczywiście nadaje przez telefon z psiapsiółką . Jak tylko skończy przygotuję kawę i będę czekała na jej propozycję dodatku do kawy . Podejrzewam , że zażyczy sobie lodów z orzechami , ze dwa maślane ciastka do tego i oczywiście bita śmietana . Podać , podam , ale usłyszy wykład na temat marnego obiadu i obfitego deseru na podwieczorek :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nienawidziłam kasz wszelakich oprócz gryczanej . Będąc na urlopie u córki polubiłam bulgur , kuskus , brązowy ryż i makaron . Nawet zabrałam z sobą po jednym woreczku , ale niestety ...nie chce mi się gotować dwóch obiadów a Jadzia za cholerę tego by nie tknęła . Muszę środkować ...chociaż dziś mi się nie udało xd Jadzia jeszcze w łóżku , ale oczywiście nadaje przez telefon z psiapsiółką . Jak tylko skończy przygotuję kawę i będę czekała na jej propozycję dodatku do kawy . Podejrzewam , że zażyczy sobie lodów z orzechami , ze dwa maślane ciastka do tego i oczywiście bita śmietana . Podać , podam , ale usłyszy wykład na temat marnego obiadu i obfitego deseru na podwieczorek :d

Wiesz co dobre :d Nie , jakaś tam komosa ryżowa dla gryzoni :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Czyżby paleta barw się skończyła, że tylko fiolet widzisz? :szydera:

Nie fiolet tylko fielet. Nie dość, że bezguście kulinarne to jeszcze ślepawe:szydera:

 

Oj. Myślałam, że Violke cytuję:szydera:

Edytowane przez fioletowa.mysz
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dziwisz się? Szkorbut po doktorowym jedzonku dopadł @Baśka powtarzająca się z opóźnieniem :szydera:

Tylko porad jak go wyleczyć nie udzielaj ....o ile wiedzy medycznej nie posiadasz . Zabronione to jest , żeby pielęgniarka , która nie posiada wiedzy medycznej , tylko internetową , brała się za udzielanie porad ...siano ma se z łepetyny wytrzepać xdCynka dostałam od kolegówny , która ma kiepski internet , ale se podczytuje ...to tutaj ...to po sąsiedzku . Jak minął dzień ...drogie koleżeństwo xd Mój jeszcze trwa xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...