Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, BabaJagusia napisał:

@awe59 najważniejsze to dobrze się wypocić przed śmiercią.   Mnie to już te upały tak dają w żyć, że z humorem to tak niekoniecznie:szydera:

Ciebie chyba wypocilo za bardzo! A na cholere przed śmierciami się pocić?! Ostatnie chwile powinny być komfortowe a nie, żeby włosy za mopa robiły, a rowek dupny za rynne:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ciebie chyba wypocilo za bardzo! A na cholere przed śmierciami się pocić?! Ostatnie chwile powinny być komfortowe a nie, żeby włosy za mopa robiły, a rowek dupny za rynne:szydera:

Żeby w piecu było szybko.....suche szybko się pali  :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ciebie chyba wypocilo za bardzo! A na cholere przed śmierciami się pocić?! Ostatnie chwile powinny być komfortowe a nie, żeby włosy za mopa robiły, a rowek dupny za rynne:szydera:

No wiesz, zacytowałam wojskowego felczera, który na pytanie czy delikwent wypocił się przed śmiercią-odpowiadał : a to dobrze:trele:, dobrze. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ciebie chyba wypocilo za bardzo! A na cholere przed śmierciami się pocić?! Ostatnie chwile powinny być komfortowe a nie, żeby włosy za mopa robiły, a rowek dupny za rynne:szydera:

Myszko moja ulubiona, takie słowa nie uchodzą...

@NNNdanutaJakby co to ja mam w Polsce 400m do psychiatryka. 3 oddziały, full komfort.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

Czuję się tam jak u siebie! Czasem mam wrażenie, że to nasz świat zamknął się przed psychiatrykiem, nie odwrotnie.

Chciałam się kiedyś dostać na oddział dzienny psychiatryka, ale do tego trzeba skierowanie :haha:, a ja tak z ciekawości tylko i okazało się, że to za mało xd Nie mam takich wejść, żeby uczestniczyć w takich dziennych zajęciach, ale kurcze chciałabym :tak2: Na tej stelli czułam się jak w psychiatryku o zaostrzonym rygorze bo realnej roboty nieraz nie miałam nawet na dwie godziny dziennie, a pod względem ciężaru psychicznego to chyba było moje najtrudniejsze zlecenie. Myślę jednak, że wyszłam z tego obronną ręką.., a nawet jestem pewna :)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta nareszcie w domu! Wypoczywaj dziewczyno do wypęku! Odnośnie ciasta:mam nadzieję, że Ci przejdzie do naszego spotkania:cmok:. No bo jak to tak? Kawa bez:szok: ciasta? To jak chłop bez... :$

Bądź koleżanka i nawet nie proponuj mi tego .., ale kawy w każdym wydaniu wypiję z Tobą każda ilość, a popiję colą xd:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...