Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Myślisz, że nasze forumowe koleżanki są temu winne? :haha:

Czy to czasem nie przytyczek ;) do mnięęęę??? Oświadczam, że ja nie jestem za to odpowiedzialna. Wydeptywałam owszem, ale ciechocińskie parkiety......taneczne ma się rozumieć :d :d :d .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, violka napisał:

I jeszcze kilka plusów dodatnich :d         Wczoraj dostałam wiadomość od jednej popularnej agencji z grzywą , że mam szybko do nich aplikować , aby załapać się na ostatnie premie . Zapomnieli tylko wspomnieć , że pensja u nich oscyluje w granicach 1000 euro / z dobrym językiem . 

Ja też dostałam od nich identyczną wiadomośc,  identycznie pomyślałam ,że za 1000 czy 1050 to niech sami sobie jadą, a ich premia ? :szydera: śmiechu warte, a co do czego to się nie należy, :przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

@Janeczka1963 z tego co czytam , to nadchodzi koniec  @Mirelka1965 miała dobrego nosa,,,teraz tylko aby do 5 ,,,trzymaj się :cmok:

Tak, @Mirelka1965 miała rację, lekarz przepisał plastry z morfiną, teraz czytam ulotkę tego leku i dochodzę do wniosku, że to lek nie dla niej. 

Wytrzymam, mam dobre wsparcie, od Was:cmok: i moich dwóch najbliższych osób, z jedną się spotkam 5 września:serce::cmok: a z drugą między 8 a 12 września:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, nie zaczyna się zdania od ,,no więc", ale...... 

No więc jestem oczarowana miejscem, w ktorym teraz jestem. Piękne widoki, piękne miasteczko gminne w pobliżu :d , a w nim znów niesamowite widoki, niesamowite szachulcowe domy, no po prostu bajka. Dziś w sumie zwiedzałam autem, ale nastepnym razem auto odstawię na parking i ruszę z buta pooglądać wszystko z bliska. Z pomocą tubylczyni i tubylca, oraz własnej nawigacji znalazłam nawet centrum handlowe. Nie tam, żeby zaraz jakieś Einkaufszentrum, ale Dom Mody KIK a jakże jest :d . Ubogi dość, jesli chodzi o kolekcje modnej ;) odzieży, ale za to z regałów usmiechają się renifery, mikołaje różnej urody i wielkosci, oraz inne ozdoby bożonarodzeniowe :d :d:d . Zrobiłam zdjęcia, więc w wolnym czasie wkleje, zeby nie było, ze moze coś mi się przywidziało :d :d :d . Mają rozmach swoją drogą :d . Spodziewam się , że przed Bozym Narodzeniem pojawią się ozdoby wielkanocne :d:d . Moja nowa Podopieczna jak na razie jest bardzo w porządku. Trochę powagę piłuje, ale probuje ją rozruszać :d:d i nawet całkiem przyjemnie nam się gada. To dopiero 2 dzień, więc wszystko jeszcze zdarzyć się może, ale na moje oko rokowania są niezłe. Nawet mi dziś myśl przemknęła, czy czasem tutaj nie wrócę po urlopie :d :d :d , ale raczej tylko jeden raz :d :d :d . No pozywiom, uwidim. Zagnieżdżać się juz nie mam zamiaru. Never!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Wiem, nie zaczyna się zdania od ,,no więc", ale...... 

No więc jestem oczarowana miejscem, w ktorym teraz jestem. Piękne widoki, piękne miasteczko gminne w pobliżu :d , a w nim znów niesamowite widoki, niesamowite szachulcowe domy, no po prostu bajka. Dziś w sumie zwiedzałam autem, ale nastepnym razem auto odstawię na parking i ruszę z buta pooglądać wszystko z bliska. Z pomocą tubylczyni i tubylca, oraz własnej nawigacji znalazłam nawet centrum handlowe. Nie tam, żeby zaraz jakieś Einkaufszentrum, ale Dom Mody KIK a jakże jest :d . Ubogi dość, jesli chodzi o kolekcje modnej ;) odzieży, ale za to z regałów usmiechają się renifery, mikołaje różnej urody i wielkosci, oraz inne ozdoby bożonarodzeniowe :d :d:d . Zrobiłam zdjęcia, więc w wolnym czasie wkleje, zeby nie było, ze moze coś mi się przywidziało :d :d :d . Mają rozmach swoją drogą :d . Spodziewam się , że przed Bozym Narodzeniem pojawią się ozdoby wielkanocne :d:d . Moja nowa Podopieczna jak na razie jest bardzo w porządku. Trochę powagę piłuje, ale probuje ją rozruszać :d:d i nawet całkiem przyjemnie nam się gada. To dopiero 2 dzień, więc wszystko jeszcze zdarzyć się może, ale na moje oko rokowania są niezłe. Nawet mi dziś myśl przemknęła, czy czasem tutaj nie wrócę po urlopie :d :d :d , ale raczej tylko jeden raz :d :d :d . No pozywiom, uwidim. Zagnieżdżać się juz nie mam zamiaru. Never!

No więc masz rację co do "no więc".:szydera:

I bardzo,nawet bardziej bardzo cieszy mnie,że fajnie trafiłaś.Trzymam kciuki,żeby tak było do końca zlecenia:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy :serce::cmok::serce: Jak by mi się chciało, to Podopieczna zakochałaby się wprost we mnie, no ale problem w tym, że mi się nie chce :d . Juz jedną taką zakochaną miałam i przez 8 lat siedziałam na ddrowskiej , zapyziałej wsi :d :d , bo ze łzami w oczach prosiła zebym wracała po urlopach, a ja serce mam dość miętkie :d . Jest ok Joy póki co i chyba tak zostanie. Babcia naprawdę jest fajna i grzeczna :d . Przynajmniej na razie. W garnki się nie wtrąca, wszystko jej smakuje, na pytanie co by zjadła to mówi, że zje wszystko co przygotuje, no chyba anioł nie kobita :d . No i ta własna piękna łazienka, brak rodziny w poblizu, palarnia z kominkiem, Tv z internetem, no Ameryka po prostu :d :d :d . Zobaczymy, kiedy nastapi pierwszy zrzyt :d:d :d 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BabaJagusia napisał:

@fioletowa.mysz Ty mnie tu wal prosto z mostu, bo w tym upale to mi synapsy nie stykają. 

Już tak się ładnie zachmurzyło nawet coś tak jakby zagrzmiało, zahuczało i...... taka nać:nic się nie stało;)

No przecież napisała , że w doopie ....ino tak oględnie bardziej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Tak, @Mirelka1965 miała rację, lekarz przepisał plastry z morfiną, teraz czytam ulotkę tego leku i dochodzę do wniosku, że to lek nie dla niej. 

Wytrzymam, mam dobre wsparcie, od Was:cmok: i moich dwóch najbliższych osób, z jedną się spotkam 5 września:serce::cmok: a z drugą między 8 a 12 września:cmok:

:cmok: żyj przyszłością,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dodzisława napisał:

@Joy :serce::cmok::serce: Jak by mi się chciało, to Podopieczna zakochałaby się wprost we mnie, no ale problem w tym, że mi się nie chce :d . Juz jedną taką zakochaną miałam i przez 8 lat siedziałam na ddrowskiej , zapyziałej wsi :d :d , bo ze łzami w oczach prosiła zebym wracała po urlopach, a ja serce mam dość miętkie :d . Jest ok Joy póki co i chyba tak zostanie. Babcia naprawdę jest fajna i grzeczna :d . Przynajmniej na razie. W garnki się nie wtrąca, wszystko jej smakuje, na pytanie co by zjadła to mówi, że zje wszystko co przygotuje, no chyba anioł nie kobita :d . No i ta własna piękna łazienka, brak rodziny w poblizu, palarnia z kominkiem, Tv z internetem, no Ameryka po prostu :d :d :d . Zobaczymy, kiedy nastapi pierwszy zrzyt :d:d :d 

Jak fajnie czyta się takie posty:hura:I życzę Ci,żebyś się nie doczekała tego "zgrzytu":cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...