Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Po wczorajszej burzy powietrze jakby bardziej rześkie, ale upał już czai się za rogiem. 

Pogody ducha, bo aura jaka jest każdy widzi. Udanego dnia Mordecki. :całus:

Ta sama burza była u mnie.....i ten sam upał czai się za rogiem...musi jesteś gdzieś blisko :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Burza nie czai się za rogiem...niebo bez jednej chmurki . Ponoć ma być cieplutko w miarę ...tak do 34 gradusów ...piękne lato . W domku można posiedzieć ...na spacery nikt nie gania :szydera: A poza tym : Hela już wybyła z domu , skarpety uciskowe Jadzi założyła , szerściuch w celu dokarmienia  nie pojawił się ...mam inne źwierzątka , które dokarmiam - pieska z dołu i skaczącego niczym kangur kotka Jadzinej wnuczki , która aktualnie spędza urlop w miejscu swojego urodzenia ...na Krecie , ale nie na źwierzątku , tylko na wyspie ...prawdziwej . Wesoło mam ...czasem wk..denerwująco , ale częściej wesoło :haha:

Miłego , cieplutkiego , słonecznego dnia :cmok:...taka menda jestem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Oj, dobry to on nie będzie bo od rana jakaś Lądka w kapeluszu ciśnienie człowiekowi podnosi. :haha:

Mam się rozebrać ? :szydera:     

Ps. Mój też nie będzie dobry , bo za chwileczkę , za momencik skończą mi się fajeczki . Trza kupić niemieckie , za ichnią walutę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nie wychylam się z pytaniem :haha: Wolę udawać , że wiem :haha:

Jeśli zacznie pisać w stylu " pokąje , saląny " to będzie oznaczało , że ją na " ę, ą ....bułkę przez bibułkę " wzięło . Spaniała ...znaczy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jeszcze z 15 minut i biorę się za pracę ...wybudzę Jadzię ze snu głębokiego a Jadzia , jak to Jadzia powie , że już od 6-tej nie śpi . To nic , że Hela wciągnęła jej skarpety , bo na moment wybudziła się i po nałożeniu ich natychmiast pochrapywać zaczęła ....teraz chrapie tak , że okna na ulicę nie otworzę , bo przechodnie mogą się tych odgłosów wystraszyć . Taka ta moja PDP-na ...picerka , dominantka , despotka , egoistka ....ale lubię gadzinę , bo da się lubić . A jej aktorstwo jest godne Marleny ....nie na darmo takie samo nazwisko nosi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć: Witam i co Wam powiem to Wam powiem, ale z dzisiejszym to już tylko cztery dni na tym wygnaniu xd 

Wczoraj bratu mojemu wcięło pdp :o Zaginął dobrze przed obiadem (diabetyk), a znaleźli go przed 20-tą :o . Były śmigłowce i policja z psami i to tym ostatnim udało się zlokalizować pdp na jakimś torze do jazdy konnej w dobrym zdrowiu, więc wszystko skończyło się szczęśliwie. Ale to tak jak nie zamyka się furtek przy pdp, który mam pomieszanie z poplątaniem i wciąż udaje się, że on właściwie jest w pełni zdrów >:( Na szczęście nikt nie winił brata o to zaginięcie, zresztą ponoć nie pierwsze :)

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

:cześć: Witam i co Wam powiem to Wam powiem, ale z dzisiejszym to już tylko cztery dni na tym wygnaniu xd 

Wczoraj bratu mojemu wcięło pdp :o Zaginął dobrze przed obiadem (diabetyk), a znaleźli go przed 20-tą :o . Były śmigłowce i policja z psami i to tym ostatnim udało się zlokalizować pdp na jakimś torze do jazdy konnej w dobrym zdrowiu, więc wszystko skończyło się szczęśliwie. Ale to tak jak nie zamyka się furtek przy pdp, który mam pomieszanie z poplątaniem i wciąż udaje się, że on właściwie jest w pełni zdrów >:( Na szczęście nikt nie winił brata o to zaginięcie, zresztą ponoć nie pierwsze :)

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

O matuchno . Dobrze , że brat jest facetem , bo prawie każda z nas osiwiałaby do cna , podczas tych kilku godzin poszukiwań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

O matuchno . Dobrze , że brat jest facetem , bo prawie każda z nas osiwiałaby do cna , podczas tych kilku godzin poszukiwań .

Sam jeździł 3 godziny na rowerze po miejscach, po których się poruszał z pdp, ale na tym torze nigdy z nim nie był. :( Ja się denerwowałam, bo przecież nie do końca znam realia jego stelli, a tam (jak często bywa) pdp spokojny i miły, ale żona jego … szkoda gadać :| W każdym razie to ona jest od otwierania i zamykania wszystkiego … może lubi dodatkowe atrakcje O.o

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Sam jeździł 3 godziny na rowerze po miejscach, po których się poruszał z pdp, ale na tym torze nigdy z nim nie był. :( Ja się denerwowałam, bo przecież nie do końca znam realia jego stelli, a tam (jak często bywa) pdp spokojny i miły, ale żona jego … szkoda gadać :| W każdym razie to ona jest od otwierania i zamykania wszystkiego … może lubi dodatkowe atrakcje O.o

Całe szczęście , że wszystko dobrze się skończyło , nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było gdyby ..... Nieodpowiedzialna żonka z pewnością przerzuciłaby winę na opiekuna . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Całe szczęście , że wszystko dobrze się skończyło , nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było gdyby ..... Nieodpowiedzialna żonka z pewnością przerzuciłaby winę na opiekuna . 

Z tego, co pisała Danuta o żonie, to nie wiemy na pewno, czy dobrze się skończyło. Dla niej.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Całe szczęście , że wszystko dobrze się skończyło , nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było gdyby ..... Nieodpowiedzialna żonka z pewnością przerzuciłaby winę na opiekuna . 

Też się o to bałam :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomas1965 napisał:

Z tego, co pisała Danuta o żonie, to nie wiemy na pewno, czy dobrze się skończyło. Dla niej.

Kiedyś spędzała pól roku w ciepłych klimatach, a mąż tu pracował i zarabiał na jej ekscentryczne życie... O.o, ale wciąż zazdrosna nawet o chwile spędzone z moim bratem przy wspólnej rozmowie na ogrodzie … :o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, INEZ napisał:

Kolejny cudowny dzień w domku na urlopie. Cieszę się każda sekunda :hura:

Może by jednak dzisiaj coś zrobić??? ;)

Witaski kochana ♥

Pierwszy krok juz zrobiłaś ...zadyndałaś i to się liczy :cmok:

Pięknego dzionka życzę i dużo słonka :327_sunny::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...