Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Iććććć.....cuduje jak jasny gwint . Zawsze zaszkodzi jej coś innego niż nam się wydaje . Chociaż dzisiaj miałam robotę przy niej to i tak mnie śmiech łapie , bo widzę gołym okiem , że to aktorka jak się patrzy . Skoro ja wczoraj chorowałam to dlaczego ona ma być zdrowa ? Poprosiłam Helę , żeby jej dała coś na zatrzymanie ....a gdzie tam , to co w jelitach to ma wyjść i już ...nie wolno zatykać  :haha:

Aktorka jeszcze :szok: ale to tez było do przewidzenia,,,jak wszyscy PDP ,,aktorzy a my przy nich plan drugi,ale też gramy dobrze, :oklaski: :szok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kris napisał:

Nie wolno zatykać...:p Ale kontrolować wypróżnianie można...:)

Mhmmm...można . Dziwna ta inkontynencja , bo albo melduje ,  że już " idzie " albo zdziwiona przy wymianie " to ja coś zrobiłam ?! " . Kurde balans ...można nie mieć czucia , że coś leci , ale do cholery jak już coś walnie to chyba czuje , że jej miękko i capi . Córka też już dzisiaj warknęła , że skoro czuje , że będzie robić to dlaczego na toaletowym krześle nie chce siadać ...no to Jadzia smutnym głosikiem  oznajmiła , że ona jednak nie odczuwa potrzeb ....mało się nam  nie popłakała :haha:Pytałam córki , kiedy to nieodczuwanie się zaczęło . Powiedziała , że matka była leniwa , wygodna , lubiąca , żeby koło niej skakać a jak popróbowała w szpitalu ( oba ramiona operowane ) pampersów ....no to stwierdziła , że nic a nic nie czuje . Tylko co z tym nosem , bo cholewcia żarełko po zapachu wyczuje z kilku metrów , ale jak się zapatrzy w tv , rozgada przez telefon to jakoś żaden zapach jej  w nozdrza nie zaleci :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mhmmm...można . Dziwna ta inkontynencja , bo albo melduje ,  że już " idzie " albo zdziwiona przy wymianie " to ja coś zrobiłam ?! " . Kurde balans ...można nie mieć czucia , że coś leci , ale do cholery jak już coś walnie to chyba czuje , że jej miękko i capi . Córka też już dzisiaj warknęła , że skoro czuje , że będzie robić to dlaczego na toaletowym krześle nie chce siadać ...no to Jadzia smutnym głosikiem  oznajmiła , że ona jednak nie odczuwa potrzeb ....mało się nam  nie popłakała :haha:Pytałam córki , kiedy to nieodczuwanie się zaczęło . Powiedziała , że matka była leniwa , wygodna , lubiąca , żeby koło niej skakać a jak popróbowała w szpitalu ( oba ramiona operowane ) pampersów ....no to stwierdziła , że nic a nic nie czuje . Tylko co z tym nosem , bo cholewcia żarełko po zapachu wyczuje z kilku metrów , ale jak się zapatrzy w tv , rozgada przez telefon to jakoś żaden zapach jej  w nozdrza nie zaleci :szydera: 

A może już naprawdę nie czuje,  :szok: nos nosem, a pampers pampersem, jak siedzi to wszystko nie ruszone zatrzymane ,  smrodek schowany głęboko w pampersie i w fotelu, dopiero jak się ruszy to poleci fauna zapachów,, to jest to:szydera: Każdy z samolocie pierdzi równo w fotel i smrodu nie czuć, smrodek pójdzie w fotel i się rozejdzie,  jak fotel jest materiałowy ,,bo jak z eco skóry to :grzmotnąć: rozejdzie się po samolocie,,:tak2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Czas do łóżeczka :683_bed:

Dobrej spokojnej nocki życzę wszystkim:spioch::cmok:

original.jpg

Do jakiego łóżeczka?Przeczytam internety bo i tak nie padnę wcześniej jak koło 2-3 w nocy.Acha...Tak po prostu mam już od dziecka i nic na to nie pomaga...Facet po "namiętnym"wieczorze pada w poduchy jak zwłoki a ja przez resztę nocy oglądam sufit...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patrycja781 napisał:

Do jakiego łóżeczka?Przeczytam internety bo i tak nie padnę wcześniej jak koło 2-3 w nocy.Acha...Tak po prostu mam już od dziecka i nic na to nie pomaga...Facet po "namiętnym"wieczorze pada w poduchy jak zwłoki a ja przez resztę nocy oglądam sufit...

Chyba mam coś z faceta :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patrycja781 napisał:

Do jakiego łóżeczka?Przeczytam internety bo i tak nie padnę wcześniej jak koło 2-3 w nocy.Acha...Tak po prostu mam już od dziecka i nic na to nie pomaga...Facet po "namiętnym"wieczorze pada w poduchy jak zwłoki a ja przez resztę nocy oglądam sufit...

Nocny marek jesteś:szydera: tak masz naprawdę zawsze?  powinnas jakieś nocki brac w pracy,  niesamowite,,,nieraz nie śpi sie na tle nerwowym, bo sie za dużo rozmysla itd, sen nie przyjdzie za nic, spokojny czlowek zmeczony  zasypia i śpi , ale spokój w ciele i umyśle daje spanie ,jak jest ciutkę inaczej to problem , 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Oj będą będą  te motyle  :cmok::oklaski::spioch: Janeczka jest lepiej? przy babci? pisz mi tutaj, 

Ma zamówione pflegebett i mają przychodzić pfleżki rano i wieczorem celem zaopatrzenia babci. Babcia przesypia całe dni i noce. W czwartek lekarz przepisał jej tabletki przeciwbólowe, ale ja mam wrażenie, że to tabletki typowo nasenne wyciszające, bo od poniedziałku jest leżąca, ale nie spała cały czas. W piątek dostała pierwszą tabletkę, jedna dziennie, ale ona śpi, wybudzam ją na posiłki, a często zdarza się jej zasypiać w trakcie i rodzina o tym wie, bo mówiłam, ale sami też widzieli.Wnuczka przyszła akurat kiedy obiad jej podawałam, a syn w trakcie kolacji. 

Dla mnie to lepiej, bo umyję ją, nakarmię i mam spokój, tylko co jakiś czas do picia podam wodę. 

Synowa dzisiaj pytała czy przyjechałabym tu znowu. Nie wiem. Na razie chcę odpocząć.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Sypiam tak odkąd skończyłam 2 lata.Problem ustał chwilowo w okresie dojrzewania(nastolatki lubią duuużo spać).Miewam etapy że wystarczą mi 3-4 godziny snu na dobę,są też takie momenty że budzę się po 6-10 razy w nocy.Teraz nie mogę zasnąć do 2 w noch.W Polsce pracuję w systemie 12/24 dzień -noc,więc teoretycznie powinnam padać na pysk,ale po nocce wystarczą mi zawyczaj 4 godziny snu.A!Leki nasenne i uspakajające też już przerabiałam,ale pomagają tylko przez krótki czas(najwyżej tydzień)Także ten...widać taka moja natura

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Blondi Sypiam tak odkąd skończyłam 2 lata.Problem ustał chwilowo w okresie dojrzewania(nastolatki lubią duuużo spać).Miewam etapy że wystarczą mi 3-4 godziny snu na dobę,są też takie momenty że budzę się po 6-10 razy w nocy.Teraz nie mogę zasnąć do 2 w noch.W Polsce pracuję w systemie 12/24 dzień -noc,więc teoretycznie powinnam padać na pysk,ale po nocce wystarczą mi zawyczaj 4 godziny snu.A!Leki nasenne i uspakajające też już przerabiałam,ale pomagają tylko przez krótki czas(najwyżej tydzień)Także ten...widać taka moja natura

Niesamowity typek jesteś , masz problem, ale Twój organizm rządzi inaczej, @Patrycja781  tak Ciebie młodziutka dziewczynko przytulam :cmok:  a może powinnaś drinka strzelić na noc? albo :zdrówko:, albo :412_champagne:

na poprawienie trawienia ? żartuję, jak masz tak od 2 lat ? szok , praca nocą  , no masz dylemat ale radzisz sobie świetnie z tym, znasz siebie,trzymaj się i dzisiaj zaśnij może troszku wcześniej, :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Patrycja781 napisał:

Do jakiego łóżeczka?Przeczytam internety bo i tak nie padnę wcześniej jak koło 2-3 w nocy.Acha...Tak po prostu mam już od dziecka i nic na to nie pomaga...Facet po "namiętnym"wieczorze pada w poduchy jak zwłoki a ja przez resztę nocy oglądam sufit...

masz przypadłość wielu kobiet ,zastanawiasz się czy już malować czy jeszcze poczekać:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Jak byłam dzieciakiem to matka poszła ze mną do lekarza.Zapisał diphergan i dodał że gdyby nie pomagało to "przełożyć przez kolano,przylać,poryczy i zaśnie"więc matka po jednej wizycie zrezygnowała.Jak nauczyłam sięczytać to był spokój  w nocy,bo jak nie spałam to czytałam.

Moje wizyty u lekarza kończyły się kolejnymi receptami na leki nasenne,w ziołowych jeden składnik mnie"pobudzał"więc efekt był odwrotny od zamierzonego.Relaksacje,sport(żeby się zmęczyć)zmiana diety,rezygnacja z drzemek i kawy...i nic.Więc się po prostu poddałam.Czasmi mnie to wkurza bo faktycznie przychodzi taka noc że jestem zmęczona,a spać się nie chce...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patrycja781 napisał:

@Blondi Jak byłam dzieciakiem to matka poszła ze mną do lekarza.Zapisał diphergan i dodał że gdyby nie pomagało to "przełożyć przez kolano,przylać,poryczy i zaśnie"więc matka po jednej wizycie zrezygnowała.Jak nauczyłam sięczytać to był spokój  w nocy,bo jak nie spałam to czytałam.

Moje wizyty u lekarza kończyły się kolejnymi receptami na leki nasenne,w ziołowych jeden składnik mnie"pobudzał"więc efekt był odwrotny od zamierzonego.Relaksacje,sport(żeby się zmęczyć)zmiana diety,rezygnacja z drzemek i kawy...i nic.Więc się po prostu poddałam.Czasmi mnie to wkurza bo faktycznie przychodzi taka noc że jestem zmęczona,a spać się nie chce...

pooglądaj tvinfo,musowo nie wytrzymasz i zaśniesz:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...