Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Patrycja781 napisał:

Metka z Rewe-mój faworytMam pytanie z innej beczki:Jestem"zarejestrowana"w jednej agencji.Czy jak bym chciała się zerwać z inną(ciekawa oferta)to ta pierwsza moża nałorzyć jakąś karę?

Problem zarejestrowaniem w zusie bo jak jedna firma Cię nie wyrejestruje to inna nie może Cię zarejestrować i wyrobić A1. 

Podobno tak jest. 

Chyba, że ta firma z którą chcesz się zerwać to na niemieckich warunkach zatrudnia. Wtedy nie ma problemu tylko nic nie mów w Twojej firmie o tym wyjeździe. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Nic na to nie poradzę. Jedyne wyjście rozwiązać umowę z obecną firma . Pojechać z nową firma a potem albo wrócić do starej firmy albo nadal wyjeżdżać z nową :)

 Choć babcia cały czas dopytuje się czy wrócę na zimę.Chyba spodobało się jej mieć towarzystwo i pomoc...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, MisiekFfm napisał:

A wiecie, że ruskie wywiercili na Syberii najgłębszą dziurę na Ziemi? 

Trochę ponad 12km.

I też nie wiedzą, czy to pizza, Quiche, Flamm-, Zwiebelkuchen, czy ki diabeł. 

Mają drążyć dalej :p:trele:

Powiedział co wiedział :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patrycja781 napisał:

 Choć babcia cały czas dopytuje się czy wrócę na zimę.Chyba spodobało się jej mieć towarzystwo i pomoc...

To powiedz w firmie, że chcesz teraz wyjechać z inną firmą jednorazowo a potem wrócić na obecne zlecenie. Zobaczysz jak oni podejda do sprawy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, MisiekFfm napisał:

A wiecie, że ruskie wywiercili na Syberii najgłębszą dziurę na Ziemi? 

Trochę ponad 12km.

I też nie wiedzą, czy to pizza, Quiche, Flamm-, Zwiebelkuchen, czy ki diabeł. 

Mają drążyć dalej :p:trele:

Nooo.Podobno dowiercili sie do piekla, bo slyszeli jeki i cos wylecialo z tej dziury.

Widzialam na YT,podejrzewaja tez ze moze to miasto obcych.:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Nooo.Podobno dowiercili sie do piekla, bo slyszeli jeki i cos wylecialo z tej dziury.

Widzialam na YT,podejrzewaja tez ze moze to miasto obcych.:szok:

Ty też :szok:

Kawały o ruskich mi się przypomniały :haha:

Bardziej mnie niepokoi ten okręt :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrycja781 wszystko zależy od agencji, ja w jednej dalam wypowiedzenie np, 25 i firma ze mną rozwiązała umowę a 26 podpisałam już z następną agencją,,jeszcze w innej spytali mnie  z jakim dniem chcę wypowiedzenie i sama zadecydowalam ,że np ostatniego dnia miesiąca i też super poszli mi na rękę, także pytać bo teraz można z dnia na dzień wszystko zmienic,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

U mnie burza była, koło mnie ale lunęło jak szalone, nie nadążylam pozamykać tarasów,do chałupy wpadło trochę burzy:szydera:

U mnie też sie blyska i zaczęło podać. 

Po ostatnich wydarzeniach z piorunami to ostrożna jestem na taras palić nie wychodzę w czasie burzy. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maras1 napisał:

jestem ponownie,to było mielone wieprzowe jak mówiłyście lekko doprawione,dodałem cebuli i jajko i wpieprzyli na surowo tak ok 1/2 kg:o

Ja to się zdziwiłam jak mądrala mój surową wątrobę kroił i jadł, dużo mięsa surowego wcinał,:szok: to był lekki szok dla mnie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...