Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ORIM napisał:

Zaspałeś .Czworokącik tez był :d Niuniuś,autko,Mirelka i prostata:szydera:

To widzę jeszcze lepiej, czyli: on, ono, ona i ona. Niezła kompilacja!!! Nie dość, że pedofililski trójkąt, to jeszcze z elementami fetyszu. JPD :szydera::szydera::szydera: co się dzieje :hura:???

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Witam!!! Jestem już znowu na urlopie w De,,bo tutaj naprawdę jest urlop,,ogarniam narazie wszystko,,jak wracamy do domu to mamy milion rzeczy ,,jak stare babki jesteśmy,,ale w Pl zakończyliśmy narazie wojaże ,,do sierpnia,,kiełbachy pysznej nakupiliśmy i szynek i poledwic pieczonych,,na bogato,,:hura:opalona jestem na murzynka-hahaha, robota na słońcu mnie tak załatwiła,,mimo ,że nie chciałam,,,,ale robotę zrobiliśmy przesuper,,jak to mówi slodziak,,absolute szpice",,moje wnuczki miały codziennie nową atrakcję ,,babcia ma codziennie to niech wnuczki też mają,,,:oklaski:wpadnę do Was pózniej,,,klepcie sobie ile wlezie,,,ja robię 3 pranie,,brudasy z nas,,hahaha, w Pl to robota przy tarasie,,30 m kw taras,,ale słodziak tak to położył że mucha nie siada,,Pitagorasa nawet użył,,,co do milimetra,,,dobra robota i bardzo szybka robota,,,dlatego w Pl żadnego urlopu -tylko zapindol na maxa,,,ale córka zadowolona,,a wnuczkom tez taras przed Crazy domkiem ,,piaskownica i duży basen ,,domki dla ptaszków,,nawet prowizoryczną bramę ,,aby dzieciaki na ulicę nie wybiegały,,bo to nowy dom,,,,ale już powiedzialam koniec,,nasza robota skonczona ,,:tak2:

Witaj :) Kobieto Pracująca :haha:Jak już ogarniesz pralki,walizki i Słodziaka to wieczorem siadaj i .... masz do odrobienia,oj masz:szydera:.Tak ze dwie godzinki ,my sobie poczytamy a Ty będziesz nam zdawać relację( i koniecznie ze szczegółami,tymi no wiesz ,pikantnymi).A tak w :tak2::)ogóle to fajnie,że już jesteś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Witaj :) Kobieto Pracująca :haha:Jak już ogarniesz pralki,walizki i Słodziaka to wieczorem siadaj i .... masz do odrobienia,oj masz:szydera:.Tak ze dwie godzinki ,my sobie poczytamy a Ty będziesz nam zdawać relację( i koniecznie ze szczegółami,tymi no wiesz ,pikantnymi).A tak w :tak2::)ogóle to fajnie,że już jesteś 

Ja mam taką jazdę, jak

@Blondi 

:serce::serce::serce::serce::serce::serce:

czytam

jak stąd do Psztyńca

:hura::hura::hura:

@Blondi ... Ty wiesz co!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Ej tam :) Szczebrzeszyn jest bliżej :haha: do Strzebrzeszyna jednak dalej ;)

A tak serio to worek pokutny na łeb zakładam :( taki byk:płacz:

Po kiego worek ?...A może jest jakiś Strzebrzeszyn ?....Ja napisałam o tym Szczebrzeszynie co chrząszcze bzykają ...się i brzmią  ...że aż trzcina trzeszczy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...