Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

No przecież mój przypał jechał tam gdzie kazałam, pod górę za radą miasta, itd, :szydera: napewno nic już tam nie ma ,a szkoda,,,

Jak pojechał za ratuszem w górę to powinniście to zobaczyć, czyli już tego tam nie ma)))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Marta B napisał:

A co ty...Niemcy przystojni i tak ładnie po niemiecku mówią....:)

Nie będę z wiadomych względów rozwijać tematu,ale....

Najpierw zablokuj gadzinę , aby nie mógł Cię cytować , a następnie rozwiń temat , bo zgadzam się z Tobą całkowicie i jestem ciekawa opinii :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunęło u mnie ,,ot tak, szybko, burza przyszła,zero wiatru, ale leje i niech leje,  jak ja jestem w domu to niech pada ile chce, ale wczoraj na wieczór , gosc się ubrał w nowy Dirndl  , ja też,  jedziemy na fest a tam zaczęło padać, parasolki, zero miejsc aby usiąść na suchym  , ja jestem obserwatorem , goscie przeszli pod parasolem całą atrakcję , wkurwie,,,i  chyba na maxa, ale mi to lata, i chcą do domu, więc wróciliśmy do domu:szydera: niemce jak się patrzy,,,,muzyka nie podoba się, za głośno, dama by chciala się pokazac a tu deszcz pada , nowy dirndl ubrała, a tu taki szajs :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, violka napisał:

Najpierw zablokuj gadzinę , aby nie mógł Cię cytować , a następnie rozwiń temat , bo zgadzam się z Tobą całkowicie i jestem ciekawa opinii :haha:

Ja też strasznie ciekawa jestem , bo nie dość , że Niemiec przystojny to jeszcze pięknie po niemiecku gada . I popatrz no tylko , nawet na prawie bezludnej wyspie można przystojniaka wypatrzyć :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też strasznie ciekawa jestem , bo nie dość , że Niemiec przystojny to jeszcze pięknie po niemiecku gada . I popatrz no tylko , nawet na prawie bezludnej wyspie można przystojniaka wypatrzyć :d

A Ty gdzie byłaś?:szok: z Jadzką?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też strasznie ciekawa jestem , bo nie dość , że Niemiec przystojny to jeszcze pięknie po niemiecku gada . I popatrz no tylko , nawet na prawie bezludnej wyspie można przystojniaka wypatrzyć :d

A skądże.Tu akurat nie ma żadnego.Tzn z miejscowych,bo jak turysta to z żoną i gromadką dzieci spaceruje ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też strasznie ciekawa jestem , bo nie dość , że Niemiec przystojny to jeszcze pięknie po niemiecku gada . I popatrz no tylko , nawet na prawie bezludnej wyspie można przystojniaka wypatrzyć :d

zaraz ciekawa a wiesz że można kociej gęby dostać od ciekawości? ale nie pytaj jaka ta gęba jest bo nie wiem:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też strasznie ciekawa jestem , bo nie dość , że Niemiec przystojny to jeszcze pięknie po niemiecku gada . I popatrz no tylko , nawet na prawie bezludnej wyspie można przystojniaka wypatrzyć :d

To mój Słodziak jest taki:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marta B napisał:

A skądże.Tu akurat nie ma żadnego.Tzn z miejscowych,bo jak turysta to z żoną i gromadką dzieci spaceruje ;)

Towarzystwo pań i panów 75 + ? Kurde balans ...nie ma z kim zgrzeszyć...albo żeniate , dzieciate albo w wieku PDP !  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj były lokalne rozgrywki piłki nożnej i teraz słucham od kilku godzin jak młodzież śpiewa i świętuje. Nawet Polaków słyszę. Jeden chłopaczek co mu ziemia spod nóg uciekała przesłał mi buziaka. Tak pijany że nie bardzo chyba widział komu go przesyła :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Towarzystwo pań i panów 75 + ? Kurde balans ...nie ma z kim zgrzeszyć...albo żeniate , dzieciate albo w wieku PDP !  :haha:

Ano nie ma.

Chodzimy tylko we dwie z koleżanką.

Chodzimy ,leżymy ,fotki sobie pstrykamy.

Ładna jest.I miła. 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj były lokalne rozgrywki piłki nożnej i teraz słucham od kilku godzin jak młodzież śpiewa i świętuje. Nawet Polaków słyszę. Jeden chłopaczek co mu ziemia spod nóg uciekała przesłał mi buziaka. Tak pijany że nie bardzo chyba widział komu go przesyła :szydera:

Musi wystarczająco wypił :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Marta B napisał:

Ano nie ma.

Chodzimy tylko we dwie z koleżanką.

Chodzimy ,leżymy ,fotki sobie pstrykamy.

Ładna jest.I miła. 

 

Ty też ładna i mila :tak: ale Marta przyznaje Ci rację co do wyjazdu z kierownikiem i żoną i synową itd, w zyciu nigdy,,:tak: jestem z Tobą ,,,mądra dziewczynka,,:cmok: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...