Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Darekr napisał:

To była pierwsza piosenka, której nauczyłem się grać na gitarze instrumentalnie (na pojedynczych strunach):

 

@Darekrtez znam chwyty.

Jedyne co umiem zagrac na gitarze:haha:

Nawet usilowalam nauczyc sie wiecej,ale ja leworeczna jestem 

i jakos nie dalo sie grac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

A ja raz od samego rana msza za mszą? tak przez miesiąc:szydera: prawie świętoscią byłam:szok: ale mi to nie przeszkadzało w moich pracach,laptop się nie obrażał,

U mnie od rana leci "Kunst" oder "Art"  :haha:Normalnie zostanę marchandem sztuki przez duże S :szydera: Dobrze, że dzielą nas ściany...parę ścian....niemniej jednak przy głuchej Divie telewizor ryczy na cały regulator i dokształcam się mimochodem :szydera: Bez tych dzielących nas ścian zrobiłabym habilitację ze współczesnego malarstwa :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Darekrtez znam chwyty.

Jedyne co umiem zagrac na gitarze:haha:

Nawet usilowalam nauczyc sie wiecej,ale ja leworeczna jestem 

i jakos nie dalo sie grac,

Paru gości leworęcznych nauczyło się coś tam z gitarą robić. Pierwsi z brzegu to Hendrix i McCartney.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomas1965 napisał:

My, Pani , na wiosce. Tu się Turka widzi, jak się po niego zadzwoni.

No...toś wpadł bracie niewąsko :haha: A tak narzekają, że wszędzie kolorowe twarze widać....musi trafiłeś na jakiś zapomniany przez Boga i ludzi ( innych ras i wyznań) kącik :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Darekrtez znam chwyty.

Jedyne co umiem zagrac na gitarze:haha:

Nawet usilowalam nauczyc sie wiecej,ale ja leworeczna jestem 

i jakos nie dalo sie grac,

Znałem ludzi leworęcznych którzy grali na gitarze, 

- przekładali struny w odwrotnej kolejności

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaliczyłam w tym roku żadnego wypadu wczasowego i z tego powodu dostaję wścieklizny jak ktoś obdarowuje mnie magnesem na lodówkę ,który został przywieziony z jakiegoś ładnego zakątka :haha:

Wczoraj , dla ochrony mojego zdrowia psychicznego , zamiast magnesu dostałam śliczne kartki z Paryża i muszę przyznać , że im dłużej na nie patrzę tym bardziej papa mi się śmieje :d

1190990824_WhatsAppImage2019-08-18at11_42_59.thumb.jpeg.45a54a5f32cb0eec36212b46d5602752.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Nie zaliczyłam w tym roku żadnego wypadu wczasowego i z tego powodu dostaję wścieklizny jak ktoś obdarowuje mnie magnesem na lodówkę ,który został przywieziony z jakiegoś ładnego zakątka :haha:

Wczoraj , dla ochrony mojego zdrowia psychicznego , zamiast magnesu dostałam śliczne kartki z Paryża i muszę przyznać , że im dłużej na nie patrzę tym bardziej papa mi się śmieje :d

1190990824_WhatsAppImage2019-08-18at11_42_59.thumb.jpeg.45a54a5f32cb0eec36212b46d5602752.jpeg

 

Aż miło na ten tercet popatrzeć ....ale kuźwa po sosnę te listki figowe ,może to nawet bobkowe , czyli laurowe , tyle , że dorodne ? Nic ...trza wyobraźnię uruchomić , przypomnieć sobie , że kiedyś coś podobnego widywałam ...i to na żywo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Darekrtez znam chwyty.

Jedyne co umiem zagrac na gitarze:haha:

Nawet usilowalam nauczyc sie wiecej,ale ja leworeczna jestem 

i jakos nie dalo sie grac,

Dla mnie to wyższa szkoła jazdy. Jedyne co umiem grać na gitarze to "Muszka Plujka i Żuczek Gnojarek" :szydera::szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Aż miło na ten tercet popatrzeć ....ale kuźwa po sosnę te listki figowe ,może to nawet bobkowe , czyli laurowe , tyle , że dorodne ? Nic ...trza wyobraźnię uruchomić , przypomnieć sobie , że kiedyś coś podobnego widywałam ...i to na żywo xd

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Aż miło na ten tercet popatrzeć ....ale kuźwa po sosnę te listki figowe ,może to nawet bobkowe , czyli laurowe , tyle , że dorodne ? Nic ...trza wyobraźnię uruchomić , przypomnieć sobie , że kiedyś coś podobnego widywałam ...i to na żywo xd

Jakie figowe?! :haha: Francja słynie z produkcji win....więc to na pewno listki winne, tfu...winogronowe są :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jakie figowe?! :haha: Francja słynie z produkcji win....więc to na pewno listki winne, tfu...winogronowe są :szydera:

Winne listki , że przykrywają to , czego nie powinny . Toż to wk..denerujące jest bardzo ! xd Wygląda podobnie , jakby jakiejś pięknej kobiecie ciaraszkę do zdjęcia przykryto listeczkiem ....rabarbaru xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...