Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ORIM napisał:

Blondi to dowód ? Czego ? Portali randkowych ? :szydera:czy tylko  "  że szybę nie trzeba ciacha ani oglądać,  ani lizać...." :szydera:

Ty mnie tutaj za słówka nie chwytaj...Do lekarza Abmarsch...tabletki na przepływ mózgowy bierz...interpretacja wróci na właściwe tory...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ORIM napisał:

Obecnie opiekuję się Pdp paliatywnym,chorym na raka prostaty.Zobaczcie co serwuje nam w tym temacie dzisiejsza Gazeta Wyborcza.

http://wyborcza.pl/1,76842,16894702,Seks_z_wieloma_kobietami_chroni_przed_rakiem_prostaty_.html?disableRedirects=true

Oj drogie koleżanki,myślę że trzeba troszkę zadbać o swoje "cuda ":szydera:,namówić na działania profilaktyczne :haha:

:przekleństwa::grzmotnąć::ostrzegam:Ty przestań siać wrogą propagandę.;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No tak....widzę tu jakieś komplikacje natury technicznej...a właściwie interpretacyjnej...:haha: Ale co tam...Niuniuś,  PP i ja....taki trójkącik...:szydera: Aaaaa...czworokącik....jeszcze Prostata do kompletu...:szydera:

No to jest Was troszke :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Joy napisał:

:przekleństwa::grzmotnąć::ostrzegam:Ty przestań siać wrogą propagandę.;)

 

Jaka propaganda ! Badania naukowe :szydera: Poza tym stwierdzono że 90 procent facetów zasypia po sexie w ciągu 8 min.I to jest bardzo niebezpieczne,bo właśnie wtedy wracaja do domu :haha:Więc problem z wiekszą ilością partnerek może tkwić w powrotach:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Joy napisał:

:przekleństwa::grzmotnąć::ostrzegam:Ty przestań siać wrogą propagandę.;)

 

Jaką wrogą ?....Prawdę w tej Wyborczej przeczytał ...i dobrze radzi ...Jakby te co mają te swoje Cudeńka trochę myślały to i prostata byłaby w porządku ...i niejedna wdowa ..rozwódka bardziej szczęśliwa :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff.

Od rana szukałam portfela, przeszukałam wszystkie torebki Kasieńki i zwątpiłam. Nagle pojawił się w lodówce zawinięty elegancko w serwetkę. Pal licho pieniądze ale miałam w nim dokumenty Kasieńki. 

No i dobrze bo już mi się gorąco zrobiło. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jaką wrogą ?....Prawdę w tej Wyborczej przeczytał ...i dobrze radzi ...Jakby te co mają te swoje Cudeńka trochę myślały to i prostata byłaby w porządku ...i niejedna wdowa ..rozwódka bardziej szczęśliwa :haha:

Ja bym się cieszyła. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, ORIM napisał:

Blondi to dowód ? Czego ? Portali randkowych ? :szydera:czy tylko  "  że szybę nie trzeba ciacha ani oglądać,  ani lizać...." :szydera:

Blondi to lasencja i jej się trafiło ....Znając moje zezowate szczęście ....dla mnie pozostała by szyba do polizania .....ciasteczka ....Nigdy nie lubiłam cukierków zawiniętych w papierek konsumować ...Trudno ..obejdę się smakiem i nie skorzystam z portali randkowych . Po kiego ma być mi przykro :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jaką wrogą ?....Prawdę w tej Wyborczej przeczytał ...i dobrze radzi ...Jakby te co mają te swoje Cudeńka trochę myślały to i prostata byłaby w porządku ...i niejedna wdowa ..rozwódka bardziej szczęśliwa :haha:

no bo jak to jest...rzeczy nieuzywane zanikaja, tudziec obumiejraja:haha:..podobnie z czesciami ciala  a z prostata odwrotnie...nieuzywana rosnie....dziw  natury musi byc

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Z kulturą ...li i wyłącznie ? ....A...że w kapeluszu ...od razu było tak mówić :haha:

Z kulturą bakteryjną za pan brat ...bez woalki .:d

Była w aptece ,bo bez chemii się nie obejdzie , dreszcze mnie doszły czyli temperatura w odwodzie ...nabyłam ichniejszy Nurofen i ACC 600 i miły pan aptekarz nawet proponował mi antybiotyk bez recepty !? Podziękowałam grzecznie i rzekłam,że mam nadzieję na poprawę ...acha ,aptekarz dorzucił mnie jeszcze 4 opakowania cukiereczków przeciw hustenowych .. dwie sztuki w opakowaniu .:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się pytał ....ja już pauzuję ...a żeby było śmieszniej o 13-tej ( mniej więcej ) wpadnie tutaj druga doktorowa córka i ....opiekunka ma wolną półdniówkę . Jutro nie będę jej miała a ta dzisiejsza pauza oprócz półdniówy to też za to , że jutro będę uwiązana w chałupie cały dzień do wieczora . Następne wolne dopiero w niedzielę :szydera:....Już siorbię swoją drugą kawę ...jak dojrzę dno w kubku to będzie znak , że czas opuścić kwadraty i na zwiady ruszyć ...Obejrzeć ..rozejrzeć się , czy jakieś bilingi i inne sale w sklepach kuszą ....Walizka prawie spakowana . Zostawiam na wieszakach to , czego jestem pewna , że jeszcze użyję ...Pomaluśku ...powoluśku szykuję się do zjazdu . Busik już wczoraj  został zaklepany ...i aby do następnego końca tygodnia ...do cudownej soboty :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...