Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nogi wyparz wieczorem i hyc pod kołdrę...i dużo pić....cytryna, cytryna, cytryna...można tez ichnie napitki gorące (podobne do Vick'a)  dołożyć z czarnego bzu..w każdym markecie dostaniesz...A na gardło są różne halstabletki do ssania...Po czosnku mleka się napij to nie będziesz woniać

Po mleku ,Kochanieńka ,to by mnie jeszcze wymioty doszły :haha:.Nie cierpię mleka ,mleko li i wyłącznie z "kulturą" :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, foczka63 napisał:

Nie omieszkam,a swoją droga to już dawno powinnaś się na jakiś portal randkowy zapisać.Zabawa przednia,nawet jak nie skorzystasz:):):)

ale ty rady dajesz koleżance :haha:Wysyłasz ją do cukierni tylko po to aby sobie ciacho przez szybę polizała :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Melduję że mknę już niczym wiatr...:oklaski: Kierunek południe...:oklaski: 370 km moim Niuniusiem...z PP za kierownicą...taka dobra żona jestem...pozwalam prowadzić najpiękniejsze autko świata...:haha:

dobra żona ! Ta jasne ! :haha: Niuniuś sie za kółkiem morduje a Ty widoki podziwiasz z lenistwa :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie opiekuję się Pdp paliatywnym,chorym na raka prostaty.Zobaczcie co serwuje nam w tym temacie dzisiejsza Gazeta Wyborcza.

http://wyborcza.pl/1,76842,16894702,Seks_z_wieloma_kobietami_chroni_przed_rakiem_prostaty_.html?disableRedirects=true

Oj drogie koleżanki,myślę że trzeba troszkę zadbać o swoje "cuda ":szydera:,namówić na działania profilaktyczne :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Niuniuś to autko. Męża tak pieszczotliwie nie nazywa. :haha:

czekaj bo sie zgubiłem :haha: więc Mirelka to jest to najpiękniejsze autko,a Niuniuś ma pozwolenstwo na użytkowanie ? :szydera: i dzieje sie to teraz i ona jeszcze w trakcie pisze na forum ? No to jestem pod wrażeniem :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

Obecnie opiekuję się Pdp paliatywnym,chorym na raka prostaty.Zobaczcie co serwuje nam w tym temacie dzisiejsza Gazeta Wyborcza.

http://wyborcza.pl/1,76842,16894702,Seks_z_wieloma_kobietami_chroni_przed_rakiem_prostaty_.html?disableRedirects=true

Oj drogie koleżanki,myślę że trzeba troszkę zadbać o swoje "cuda ":szydera:,namówić na działania profilaktyczne :haha:

Jestem za....a nawet przeciw....:oklaski: Tylko może nie w tym momencie....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Trafiłeś jak kulą w płot...:trele: @Blondi jest najlepszym dowodem na to, że szybę nie trzeba ciacha ani oglądać,  ani lizać....:szydera:

Blondi to dowód ? Czego ? Portali randkowych ? :szydera:czy tylko  "  że szybę nie trzeba ciacha ani oglądać,  ani lizać...." :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

czekaj bo sie zgubiłem :haha: więc Mirelka to jest to najpiękniejsze autko,a Niuniuś ma pozwolenstwo na użytkowanie ? :szydera: i dzieje sie to teraz i ona jeszcze w trakcie pisze na forum ? No to jestem pod wrażeniem :szydera:

No tak....widzę tu jakieś komplikacje natury technicznej...a właściwie interpretacyjnej...:haha: Ale co tam...Niuniuś,  PP i ja....taki trójkącik...:szydera: Aaaaa...czworokącik....jeszcze Prostata do kompletu...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...