Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, lucinda napisał:

czytam czytam czytam i sie oplulam..monitor mokry trza wytrzec- grunt sie smiac to przeciez o to biega co nie?

...dobry temat oj dobry

nauczoa na mireli moje zabki wyjelam wczesniej wiec gelby nie zaliczyly:szydera:

sieminiechce ale musze ...ide rozpakowac kofer, tylko po jakiego ch..ja skoro w czwartek juz wyjezdzam????

milego wieczoru zycze 

 

Żeby czyste majty włożyć

A tak poza tym ,to temat "przyjemności damsko-męskich" mój poprzedni PDP poruszył po jakimś filmie.Stwierdził że żona nie żyje już 6 lat i TE sprawy umarły razm z nią.Także w tej kwestii czułam się całkowicie bezpieczna.A teraz PDP jest zbyt ciężko chory żeby był w stanie myśleć o tym ,nawet w koniunkcji z własną małżonką...

 

Edytowane przez Patrycja781
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór się  z Wami.

Nie ma czasu nawet napisać, ani poczytać,

M. od prawie dwóch tygodni gdzieś na morzu Pólnocnym,

na jakiejś wyspie, a ja znowu sam,

ale ostatnie tygodnie upłyneły miło,

jakiś weekend w Krakowie, następny w Bielsku,

a potem zaczęła się jazda!

Dwa dni na Wiśle,

Pierwszy dzień kajaki z Solca do Kazimierza Dolnego

Popołudniu,wszyscy przemęczeni,ale przewodnik z rowerami już czekał w Kazimierzu Dolnym,  po dwóch godzinach prosiłem żeby skrócił trasę z 4 do 3 godzin - ale przewodnik był uparty powiedział - - zapłacone z góry -

to jedziemy.(pokazał, i opowiedział przekiękne historie)

drugi dzień - pontonami do Puław,

Wszystccy zmordowani i wkurzeni - już dzis pytają  mnie kiedy następny oddcinek Wisły,

To jest właśnie nasza ZAŁOGA, 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja cieszę się , że nie mam na imię tak , jak ma siostra księżnej Kate ...choćby w środku tylko jedno " p " było xd

Masz racje. Renia tez ładne ale chyba w odstawce. Muszę Darka zapytać. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...