Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Afryka napisał:

Pakuję się zaraz do łóżka ,bo zaliberowałam się jak jasny gwint.Wszystko przez wentylator w sypialni , nie włączyłam timera na noc i popitalał do rana wiejąc na mnie ... teraz cto już mi z nosa dosłownie kapie i chrypę mam jak cholera .... oprócz poznania Margeritki ,to od przyjazdu tutaj , cały czas pod górkę ...szajse.:haha:

Dobranoc Milusińscy :cześć:

dasz rade afryko dzika...bo jak nie ty to kto??:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie o poranku...:oklaski: 2103453617_dziedobrypitekdziadki.jpg.3a6ab0e564b0a6dbe93a5d63c4925236.jpg Energia mnie rozsadza, na tańce mi się zbiera....ale partner do tego tańca jeszcze śpi....:szydera: No....nic to....posiorbię kawusię, poczytam klepanka i też będzie superaśno....:oklaski: Melduję, że upału nie stwierdzono, prognozy na 23 stopnie, zaledwie....:haha: Ale tą przesympatyczną temperaturką nacieszę się tylko do 10-tej...:haha: A potem...kierunek....rejony z upałem...:haha:Tak, czy siak....miłego dzioneczka kochani życzę...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Zerwana z łóżka przez nawołujący ...Barrbarraaa...głos  PDP-go j<uż jestem na nogach a co się z tym wiąże ...objęłam już dyżur na Forumowie ....i pasi .

Kawa przepyszna jeszcze troszkę parzy w gardziel ....zaraz z nią se wyjdę na taras ...spocznę na ławce ....i cugasek w dłoń .....jednego już wyjarałam , ale przy kawie muss , bo dla nałogowca kawa bez papierosa to jak facet bez ku.....kurzych łapek ...znaczy mało śmiejący się ...taki bardziej ...smutas .

Miłego ..spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Rebiata :cześć:

Pomocy !!! Szlag by to jasny trafił ...chora jestem okropnie ,z nosa kapie ,z oczu kapie ,o odkrztuszanej wydzielinie ( wiadomego pochodzenia ) nie wspomnę ,a ja kuwa nać mam tylko jeszcze 1saszetkę Vicks i syrop Stodal x, żeby mnie tak w lipcu położyło!l Tego nie przewidziałam ...

Dawać mnie tu nazwy , skutecznych leków bezreceptowych niemieckich ,polezę później do apteki i domowe sposoby wypróbowane też wrzucać .

Dobrego dnia Milusińscy ,bo mój będzie....nic nie czuję ,zero ,nul, masakra jakaś , wszystko przytkane :sos: :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Czołem Rebiata :cześć:

Pomocy !!! Szlag by to jasny trafił ...chora jestem okropnie ,z nosa kapie ,z oczu kapie ,o odkrztuszanej wydzielinie ( wiadomego pochodzenia ) nie wspomnę ,a ja kuwa nać mam tylko jeszcze 1saszetkę Vicks i syrop Stodal x, żeby mnie tak w lipcu położyło!l Tego nie przewidziałam ...

Dawać mnie tu nazwy , skutecznych leków bezreceptowych niemieckich ,polezę później do apteki i domowe sposoby wypróbowane też wrzucać .

Dobrego dnia Milusińscy ,bo mój będzie....nic nie czuję ,zero ,nul, masakra jakaś , wszystko przytkane :sos: :smutek:

imbir cytryna miod...ogromne ilosci i w sumie calodobowo

na poty odradzam bo cie to oslabi i doprawisz sie....sprobuj najpierw domowa apteka..

nie wiem czy jadasz czosnek ..zrob sobie masleko czosnkowe ..

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

imbir cytryna miod...ogromne ilosci i w sumie calodobowo

na poty odradzam bo cie to oslabi i doprawisz sie....sprobuj najpierw domowa apteka..

nie wiem czy jadasz czosnek ..zrob sobie masleko czosnkowe ..

 

Czosnek zeżarłam już wczoraj wieczorem i na śniadanie też mam zamiar i w rzyci mam, że będę wonieć ...ja nic nie czuję .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Czosnek zeżarłam już wczoraj wieczorem i na śniadanie też mam zamiar i w rzyci mam, że będę wonieć ...ja nic nie czuję .:haha:

i tego sie trzymaj...wiesz ze na wirusa nie ma tak naprawde leku...musiz go..wytepic wylezeniem wypoceniem ..a na chemie z tabletach masz czas,,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, geronimo napisał:

Witam wszystkich serdecznie

Miłego dnia, znowu zapowiada się upał.

Kurde wczoraj 31 stopni, dzisiaj zapowiada się powtórka.

Trzeci dzień latania z kosa spalinowa po działaczce, makabra

po co Ci ta kosa teraz są takie inteligentne komputerowe na pilota...siedzisz  sobie wygodnie na tarasie a takie małe coś samo popitala i jeszcze samo wraca jak moc mu sie konczy.Trzeba iść z duchem czasu:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Afryka napisał:

Czosnek zeżarłam już wczoraj wieczorem i na śniadanie też mam zamiar i w rzyci mam, że będę wonieć ...ja nic nie czuję .:haha:

Nogi wyparz wieczorem i hyc pod kołdrę...i dużo pić....cytryna, cytryna, cytryna...można tez ichnie napitki gorące (podobne do Vick'a)  dołożyć z czarnego bzu..w każdym markecie dostaniesz...A na gardło są różne halstabletki do ssania...Po czosnku mleka się napij to nie będziesz woniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

po co Ci ta kosa teraz są takie inteligentne komputerowe na pilota...siedzisz  sobie wygodnie na tarasie a takie małe coś samo popitala i jeszcze samo wraca jak moc mu sie konczy.Trzeba iść z duchem czasu:donos:

To małe popitalające to na krótką traffkę....:haha: A u @geronimo pewnie dżungla przez parę miesięcy urosła...:haha:Pojechałabyś do kolegi i na duchu podtrzymała...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To małe popitalające to na krótką traffkę....:haha: A u @geronimo pewnie dżungla przez parę miesięcy urosła...:haha:Pojechałabyś do kolegi i na duchu podtrzymała...:szydera:

na duchu..powiadasz:haha:Ale nie wiem ...coooooo to za duch...gdzie go trzyma...i do potrzymania...   :haha:no teraz to juz......no nie no co Ty ja porządna dzioucha jestem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...