Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale zdolności Ci zostały...

Ja się tak nie bawie! Jestem chyba jedynym beztalenciem na tym forum>:(

Jakim beztalenciem,,Ty masz full talentów innych nie tych forumowych,,:szydera: te forumowe nie  dla Ciebie ,Ty masz talent w sobie,Fioletka Ty nawet nie wiesz chyba sama co potrafisz zdziałać :tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Jakim beztalenciem,,Ty masz full talentów innych nie tych forumowych,,:szydera: te forumowe nie  dla Ciebie ,Ty masz talent w sobie,Fioletka Ty nawet nie wiesz chyba sama co potrafisz zdziałać :tak2:

Mów do mnie jeszcze:love: 

A wracajac do tematu to...umiem zmienić pampka. Całkiem szybko i zgrabnie. Liczy się?:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Kuźwa. Musialam okno zamknąć. Coś dzisiaj Würzburg zdechłym kotem zalatuje... Z domieszką zbuka. Fujć!

I tym śmierdzącym akcentem mówię wam fioletowe DOBRANOC.

Pięknie to obraziłas,że aż u siebie poczułam:przekleństwa:        ale Dobranioc Fioletka:spioch:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza :oklaski: Opuściłam moją grzędę, zajarałam i naszła mnie myśl egzystencjalna :haha:No bo....niedziela.jpg.e18fb666275e1a1e2d198a966c4ca2d7.jpg a ja wstałam i uczyniłam to z olbrzymią chęcią :oklaski: Czyli mogę was powitać znad hoboczka gorącego napoju :oklaski: Świętuję dzisiaj koniec pierwszego tygodnia na projekcie i stawiam kawę wszystkim :oklaski: A potem zrobię śniadanko i wybyję na flomarkt :oklaski: Pozostaje mi życzyć wszystkim miłego dnia, a samej odrobić zaległości klepalne :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Pobiwszy nowy rekord w długości jazdy , po 17-tu godzinach dotarłam na miejsce . Moja busiarnia w ostatniej chwili odsprzedała mnie innej ....ale za to z prawie świętego miasta Licheń :d . Kierowca bardzo fajny , przybył po mnie kilkanaście minut po ustalonej godzinie , ale przeprosił i nie z jego winy to małe opóźnienie , bo długo stał na jakimś , zamkniętym  przejeździe kolejowym . Noc przed wyjazdem bez zmrużenia nawet na minutę oka , więc w busie często podsypiałam i jakoś ta droga leciała . Dopiero na przystanku przed granicą Pl/D uprzytomniłam sobie , że z moją busiarnią wyjeżdżając ode mnie po 4 -tej to byłabym tam najpóźniej o 9-tej .....a byliśmy tam o 10.40 (? ) !  ...Cieszyłam się jak kura miesiączką , że nie przesiadam się do innego busa ....i sosna z tego . Nasz pan kierowca oprócz rozwożenia kompletu pasażerów rozwoził i odbierał też jakieś paczki ...no to my se krążyli po Dojczlandach . Sie jechało , jechało , ale w końcu sie doczekało i o 21-ej na adres sie dotarło . Cała , zdrowa i w jednym kawałku ...ino ..że ciutkę zmordowana :haha:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pierwsza :oklaski: Opuściłam moją grzędę, zajarałam i naszła mnie myśl egzystencjalna :haha:No bo....niedziela.jpg.e18fb666275e1a1e2d198a966c4ca2d7.jpg a ja wstałam i uczyniłam to z olbrzymią chęcią :oklaski: Czyli mogę was powitać znad hoboczka gorącego napoju :oklaski: Świętuję dzisiaj koniec pierwszego tygodnia na projekcie i stawiam kawę wszystkim :oklaski: A potem zrobię śniadanko i wybyję na flomarkt :oklaski: Pozostaje mi życzyć wszystkim miłego dnia, a samej odrobić zaległości klepalne :oklaski:

Dziekuje za kawkę ;) pyszna była, z cynamonem, imbirem i kropelką mleka bez laktozy. :kawa:  Gratulacje pierwszego tygodnia. :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Pobiwszy nowy rekord w długości jazdy , po 17-tu godzinach dotarłam na miejsce . Moja busiarnia w ostatniej chwili odsprzedała mnie innej ....ale za to z prawie świętego miasta Licheń :d . Kierowca bardzo fajny , przybył po mnie kilkanaście minut po ustalonej godzinie , ale przeprosił i nie z jego winy to małe opóźnienie , bo długo stał na jakimś , zamkniętym  przejeździe kolejowym . Noc przed wyjazdem bez zmrużenia nawet na minutę oka , więc w busie często podsypiałam i jakoś ta droga leciała . Dopiero na przystanku przed granicą Pl/D uprzytomniłam sobie , że z moją busiarnią wyjeżdżając ode mnie po 4 -tej to byłabym tam najpóźniej o 9-tej .....a byliśmy tam o 10.40 (? ) !  ...Cieszyłam się jak kura miesiączką , że nie przesiadam się do innego busa ....i sosna z tego . Nasz pan kierowca oprócz rozwożenia kompletu pasażerów rozwoził i odbierał też jakieś paczki ...no to my se krążyli po Dojczlandach . Sie jechało , jechało , ale w końcu sie doczekało i o 21-ej na adres sie dotarło . Cała , zdrowa i w jednym kawałku ...ino ..że ciutkę zmordowana :haha:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

17 godzin jazdy - Szacunek :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...