Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, kris napisał:

Paczę i paczę jakaś nowa opiekunka pojawiła się we Frankfurcie.:) Chyba trzeba się będzie spotkać.:)

Ekem :p 

Toć wspominałam coś o tym ;)

hi widać tak mnie słuchasz ... :papieros::grzmotnąć::haha:

Mój stary jak świat nick...trza było trochi odświeżyć ;)

 

 

blonde hair GIF

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@❤️Wenusia ❤️ ojej! Wioluś! Jakie słodkaśne serdusecka masz w niczku:love:

I avatarek śliczniusi. A Wenusia to od Venus? Cudnie!:cmok:

@fioletowa.mysz dziękuski :oklaski:

Wenus (także Wenera, łac. Venus, 

gr. Ἀφροδίτη Aphrodítē ‘wdzięk’, ‘urok’)

– w mitologii rzymskiej bogini miłości.

little girl party hard GIF

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kris napisał:

Słuchałem, od razu wiedziałem.:p Pożartować nie wolno?:|

Ahahahha pewnie że tak , żarty nawet wskazane  są na tym forum, przynajmniej trochi odstresowują i wyładowywują :p napięte...pięty :szydera::hura: 

blonde hayden panettiere GIF

Edytowane przez ❤️Wenusia ❤️
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Skoro jesteśmy przy boginiach , to chciałam się pochwalić własną boskością i ukończoną Venus firanką :d765375221_WhatsAppImage2019-08-03at22_09_46.thumb.jpeg.78e8d3028103586e6bf8a4dd8c7a9330.jpeg

Moja Venus pisze się przez V :d

1231862020_WhatsAppImage2019-08-03at22_10_21.thumb.jpeg.453b275c6e7b99e80f4cd8b96bc55372.jpeg

Cudna :oklaski: Jeszcze jedną zrób...będą pasowały na moje okna w jadalni....z V jak Victory :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

@violka Piękne! Jak na Venus przystało. Szacun Violuś, czapki z głów :cmok:... I to mówię ja, kobieta o dwóch lewych ręcach do takich robót. :haha:

Dziękuję :love:

Obudz w sobie swoją Venus , bo w robocie zapomniałaś o talentach swych ............. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, violka napisał:

Skoro jesteśmy przy boginiach , to chciałam się pochwalić własną boskością i ukończoną Venus firanką :d765375221_WhatsAppImage2019-08-03at22_09_46.thumb.jpeg.78e8d3028103586e6bf8a4dd8c7a9330.jpeg

Moja Venus pisze się przez V :d

1231862020_WhatsAppImage2019-08-03at22_10_21.thumb.jpeg.453b275c6e7b99e80f4cd8b96bc55372.jpeg

Ale że co? Że niby te sznureczki własnymy ręcamy pętliłaś? Daj spokój... To się nie da!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomas1965 napisał:

Ty mnie tu nazewnictwem obrazu nie zaciemniaj! Tego się ręcamy zrobić nie da i już!

A właśnie , że własnymi , ciężko spracowanymi :haha: łapkami zrobiłam . Zajęło mi to całe 2 tygodnie , a dokładnie licząc jakieś 50 godzin z małym plusem :d nie licząc godzin przeznaczonych na prucie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

A właśnie , że własnymi , ciężko spracowanymi :haha: łapkami zrobiłam . Zajęło mi to całe 2 tygodnie , a dokładnie licząc jakieś 50 godzin z małym plusem :d nie licząc godzin przeznaczonych na prucie :haha:

No jaaaasne... A ja jutro pobiję swoją życiówkę na 100m.

No i jeszcze jedno: na cholerę prułaś to, co sama niby pętliłaś? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...