Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pogięło cię? :szok: Strasznie pazerna jesteś na te ojraski....:szydera:

Normalnie jestem kilka, kilkanaście dni w domu ale teraz się spieszę bo chcę do Kasieńki wrócić. Już jestem u niej ponad dwa miesiące a za długo w jednym miejscu jednak nie usiedzę. Zresztą uważam że to niezdrowe dla nas obu....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Normalnie jestem kilka, kilkanaście dni w domu ale teraz się spieszę bo chcę do Kasieńki wrócić. Już jestem u niej ponad dwa miesiące a za długo w jednym miejscu jednak nie usiedzę. Zresztą uważam że to niezdrowe dla nas obu....

zaorzesz się tą robotą:szydera: a moze weź Kasienkę do siebie.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, ORIM napisał:

A gdzie tu podłość widzisz ? Czasami coś ładnego się trafi a tu tylko XS więc sie kupuje aby mieć:haha:dla własnej przyjemności posiadania i oczywiście aby jakaś inna "chuda szkapa" nie miała :szydera:

Dokładnie.

Niech sobie @ jedna nie myśli że nie ma innych chudzielców. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ORIM napisał:

Powiedz mi jak ? Zawsze jest twoja i moja prawda oraz ta trzecia : gówno prawda :haha:

nie prawda...zawsze jest prawda moja i Twoja i kto ma racje ....ja....... chyba ze umiesz przekonać...:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Takie, na przykład, ściany nośne...:szydera:

Podciągi zostawię. 

Zresztą co się czepiasz jak mamy tu długodystansowców. Ja tylko ciuchy potrzebuję zmienić i nowe włóczki z pudeł powyciągać. :haha:A w jednym miejscu to ja bym chyba pół roku nie wytrzymała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

No to tym razem rekord pobiję. Aż dwa dni w domu. :haha:

Za to jesienią planuję dłuuugi pobyt bo remoncik będzie za co zrobić. I mebelki wymienić. I jeszcze do skarpety zostanie. :szydera:

Czyli że co? nie "wtrafimy" się :(  Ale jak nie we Wrocku to może tutaj :) Kto wie gdzie mnie wiatr zawieje:szydera:,może gdzieś w pobliże :)  Tylko pochwal się gdzie będziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Joy napisał:

Czyli że co? nie "wtrafimy" się :(  Ale jak nie we Wrocku to może tutaj :) Kto wie gdzie mnie wiatr zawieje:szydera:,może gdzieś w pobliże :)  Tylko pochwal się gdzie będziesz

Blisko, koło Bremen. Pewnie we Wrocku spotkamy się na święta bo na pewno nie będę pracowała. 

P.S. Mówiłam że pewnie się miniemy...

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...