Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Ubrałam dzisiaj bluzeczkę.

Nie żrę więcej !!! Guziki mi się na brzuchu rozpinają. Dobrze że jeszcze nie odpadły. :szydera:

To nie przez żarcie ...Ty gupolku jeden ! ...Mam tak samo ...portki jakoś ciaśniej mi się dopinają ...w za gorącej wodzie uprałam ...noo ....Tylko nie wiem jakim sposobem pasek do spodni  mi się skurczył ....o jedną dziurkę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To nie przez żarcie ...Ty gupolku jeden ! ...Mam tak samo ...portki jakoś ciaśniej mi się dopinają ...w za gorącej wodzie uprałam ...noo ....Tylko nie wiem jakim sposobem pasek do spodni  mi się skurczył ....o jedną dziurkę :haha:

oj Baska Baska:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Skąd w Tobie tyle podłości ....dla kobiet ? ...Skrzywdziła Cię jakaś ...czy jaki chrabolek ?:trele:

A gdzie tu podłość widzisz ? Czasami coś ładnego się trafi a tu tylko XS więc sie kupuje aby mieć:haha:dla własnej przyjemności posiadania i oczywiście aby jakaś inna "chuda szkapa" nie miała :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To nie przez żarcie ...Ty gupolku jeden ! ...Mam tak samo ...portki jakoś ciaśniej mi się dopinają ...w za gorącej wodzie uprałam ...noo ....Tylko nie wiem jakim sposobem pasek do spodni  mi się skurczył ....o jedną dziurkę :haha:

gorąco na dworze to i skóra się na pasku kurczy :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

A gdzie tu podłość widzisz ? Czasami coś ładnego się trafi a tu tylko XS więc sie kupuje aby mieć:haha:dla własnej przyjemności posiadania i oczywiście aby jakaś inna "chuda szkapa" nie miała :szydera:

Noo... z tym to akurat muszę się zgodzić , bo ...takie cudo ...przecież schudnę trochę . Biereeee :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To nie przez żarcie ...Ty gupolku jeden ! ...Mam tak samo ...portki jakoś ciaśniej mi się dopinają ...w za gorącej wodzie uprałam ...noo ....Tylko nie wiem jakim sposobem pasek do spodni  mi się skurczył ....o jedną dziurkę :haha:

Skóra paska wrażliwa na wilgoć jest...to się i skórczyła...po wyschnięciu....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No jest...u kobiet i u mężczyzn też ...kurczy  się niemiłosiernie ... jak jasny gwint ...ta skóra .

jizzzzasss komu się co kurczy???albo skurczyło??

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

No to tym razem rekord pobiję. Aż dwa dni w domu. :haha:

Za to jesienią planuję dłuuugi pobyt bo remoncik będzie za co zrobić. I mebelki wymienić. I jeszcze do skarpety zostanie. :szydera:

Pogięło cię? :szok: Strasznie pazerna jesteś na te ojraski....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No to tym razem rekord pobiję. Aż dwa dni w domu. :haha:

Za to jesienią planuję dłuuugi pobyt bo remoncik będzie za co zrobić. I mebelki wymienić. I jeszcze do skarpety zostanie. :szydera:

po remonciku to czasem i na skarpety nie zostanie:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...