Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, LACH napisał:

 Jest ok. . Wszystko jasne. Wiesz, bo ja taki prosty i nieśmiały jestem, i do mnie trzeba bez owijania, bez jakichś ceregieli, ą, ę, gry słów, bo nie każdy to prof. Miodek. Z góry dziękuję za zrozumienie wolno myślącego

 :d:hura::dR

Ok ....a ja sobie i tak będę żartować ,tak jak lubię .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

To powiedzenie od dawna funkcjonuje w potocznym języku....:szydera:

 

A widzissss...ja je wtedy pierwszy raz usłyszałam ( przeczytałam ) i jako pilna uczennica ....Wichurra i inne Hawany mogą być ze mnie dumne .....zaraz sobie je podkupiłam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LACH napisał:

@violka a gdzieś Ty głowę straciła???

:o:hura::o

Musisz być słusznego wzrostu skoro w klatce się kiepełe nie zmieściła

:szydera::hura::szydera:

Moja główka jest tak ciężka przez  inteligencję wrodzoną i tę przez lata nabytą :cool: że od czasu do czasu pozwalałam ciałku odpocząć od niej :d

Ps . Nie wiedziałam , ze tak interesujesz się modą :o Postaram się szybko nadrobić gafę i zamieścić coś z mody męskiej :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Moja główka jest tak ciężka przez  inteligencję wrodzoną i tę przez lata nabytą :cool: że od czasu do czasu pozwalałam ciałku odpocząć od niej :d

Ps . Nie wiedziałam , ze tak interesujesz się modą :o Postaram się szybko nadrobić gafę i zamieścić coś z mody męskiej :d

Z mody to tylko moody's ie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Ludziki , po obu stronach mocy :cmok:

Dzisiaj zaparłam się w sobie i postanowiłam opalać się w pocie czoła :haha: Napełniłam basenik mojej psinki wodą i chwilowo sama z niego korzystam :szydera: no bo tak na sucho , to ni cholerki nie da się  wytrzymać na tym skwarze O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Moja główka jest tak ciężka przez  inteligencję wrodzoną i tę przez lata nabytą :cool: że od czasu do czasu pozwalałam ciałku odpocząć od niej :d

Ps . Nie wiedziałam , ze tak interesujesz się modą :o Postaram się szybko nadrobić gafę i zamieścić coś z mody męskiej :d

Po dwóch drinkach nie rozmawiałaś ze mną. Puściło??? :szydera::hura::szydera: czy tańczysz dalej??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Nie nabijaj się...Kasia opróżnia dla Tereni zamrażarkę...:haha:

@NNNdanuta, @Afryka , dziewczyny dzięki .Upału tylko się boję , chociaż w Sindbadzie jest zawsze chłodno ,że sweterki mus zakładać.Kasia ma po mnie wyjechać.Bardzo się cieszę.Jeszcze z drogi popiszę z wami.:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Teresadd napisał:

@NNNdanuta, @Afryka , dziewczyny dzięki .Upału tylko się boję , chociaż w Sindbadzie jest zawsze chłodno ,że sweterki mus zakładać.Kasia ma po mnie wyjechać.Bardzo się cieszę.Jeszcze z drogi popiszę z wami.:cmok:

Szerokiej drogi w superaśnym towarzystwie :):cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Teresadd napisał:

@NNNdanuta, @Afryka , dziewczyny dzięki .Upału tylko się boję , chociaż w Sindbadzie jest zawsze chłodno ,że sweterki mus zakładać.Kasia ma po mnie wyjechać.Bardzo się cieszę.Jeszcze z drogi popiszę z wami.:cmok:

Przybywaj Teresko szczęśliwie i witajcie wszyscy  Forumowicze ☀️

Edytowane przez Margaritka
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wiaro :d

W centralnej Polsce upał nie do wytrzymania.....dziś byłam u dentysty, jutro lekarz pierwszego dotyku....:d po niedzieli okulista....wychodzić z chałupy mi sie nie chce bo tak gorąco ale przegląd muszę zrobić....W sobotę rodzina robi wypad nad polski Baltyk a ja zostaję z psami i kotami.....tylko czekam zeby pojechali to se wiatrak wbije i lampiony porozwieszam.....:szydera:

Miłego popołudnia dla wszystkich...... :drink:  :lody:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...