Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Lenistwa i przyjemności  ciąg dalszy . Do szczególnych przyjemności zaliczam zakupy ...na takowe wybieram się już za godzinkę .Umówiona jestem z córką i po raz pierwszy sama wyruszam z buta na miasto ( może nie zabłądzę ? )  , gdzie z nią się spotkam i będę szaleć . Nie nadźwigamy się , bo wracamy z zakupów autem . Przecudne wyprzedaże letnich ubrań kuszą a butików i innych gadów tutaj od groma  :haha:Popołudnie niezaplanowane , najwyżej jakiś długi spacer ....podobno ma dzisiaj nie padać . Podobno xd

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu jeżasty Moja zamulatość pobiła dzisiaj najwyższe granice przymulatości czuję się jakbym miała   zablokowane wszystkie  żyły , które doprowadzają krew do resztek mojego mózgu   Niech ta cholerna pogoda , wreszcie się wyklaruje , bo w przeciwnym razie , ja wykorkuję . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

Jeżu jeżasty Moja zamulatość pobiła dzisiaj najwyższe granice przymulatości czuję się jakbym miała   zablokowane wszystkie  żyły , które doprowadzają krew do resztek mojego mózgu   Niech ta cholerna pogoda , wreszcie się wyklaruje , bo w przeciwnym razie , ja wykorkuję . 

Co tam się stanęło Violka, zapakuj mulaśną do wyrka, toć to wieczór już i odreaguj

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wiola7658 napisał:

Co tam się stanęło Violka, zapakuj mulaśną do wyrka, toć to wieczór już i odreaguj

Niestety muszę czekać , aż Anielica zapakuje się do wyrka :( Jest równie przymulona jak ja , więc istnieje iskierka nadziei , ze ta chwila nastąpi wkrótce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, foczka63 napisał:

Witaski :)Za oknem tak "bele jak",ale ciepławo.

Tydzień mnie czeka lekko pracowity bo chatkę trzeba nieco ogarnąć.Ze zmienniczką kontaktu zero i póki co nie mam wcale pewności czy wsiądzie do Sindbada,he he.Na szczęście to nie ja jej na dworcu będę szukać tylko Kulkowa córka.

Dziś dzień kąpielowy czyli pracowity poranek.

Z domu  i okolic wieści mieszane,lista spraw do załatwienia rośnie....

W kwestii wnuków-posiadanie ich w odległości 500km od domu, ma powiem wam ,swoje zalety:)

Do dziadków,nad morze, wpadają latem i partiami,nie zdążą zmęczyć:)

 

Miłego dnia:)

 

Hej ho hej ho na spacer by się szło... Co tam u Cb? Ja już jestem to jak coś to daj znaka i nie przepracowywuj się aż tak

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Niestety muszę czekać , aż Anielica zapakuje się do wyrka :( Jest równie przymulona jak ja , więc istnieje iskierka nadziei , ze ta chwila nastąpi wkrótce .

Hymm moja mimo przymulatości zawsze jednym okiem paczy i jednym uchem nsasluchuje wystarczy że się jedną nogą znajdę poza jej widoczności ą to zaraz sprawdza moją czujność spokojnej nocki życzę Violka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wiola7658 napisał:

Hymm moja mimo przymulatości zawsze jednym okiem paczy i jednym uchem nsasluchuje wystarczy że się jedną nogą znajdę poza jej widoczności ą to zaraz sprawdza moją czujność spokojnej nocki życzę Violka

Chyba trafił Ci się klon mojej Anielicy  :haha:

Spokojnej nocy :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...