Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Afryka napisał:

Wypiłam i to całkiem pokaźny kubeł :haha:...bo inaczej bym padła na dechy ...a i tak nieciekawie jest , zaduch dzisiaj przeokropny ,przed południem pokropiło jak ksiądz kropidłem i jest jeszcze gorzej .A ponadto muszę coś wymyślić z tym spaniem tutaj Jak byłam w lutym ,też kiepsko " szlefałam" ,ale kładłam to na karb mendopauzy ,a tu chyba jakieś cieki wodne abo cóś .:haha:

Pewnikiem łóżko daje Ci do zrozumienia , ze w tym domu sypia się z rodziną :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Widzisz, jaka @ ?

Odkochałaś się już ?

Co mam począć jak każdy facet wieje ode mnie. :szydera:

Z tego co zauważyłam , to Ty kręcisz nimi jak hula hopem ;) Przemyśl swoje postępowanie , bo to fajne chłopaki są a jednego tak wystraszyłaś , że znowu zniknął bez pożegnania :lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Z tego co zauważyłam , to Ty kręcisz nimi jak hula hopem ;) Przemyśl swoje postępowanie , bo to fajne chłopaki są a jednego tak wystraszyłaś , że znowu zniknął bez pożegnania :lanie:

Teraz zabieram się za dziewczyny i w końcu sama na forum zostanę. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

O!!!  @Baśka powtarzająca się   Dołożyłaś do pieca jak mnie nie było!!!

 :hura::o:hura:

Żebyś się nie musiała domyślać od kogo. To ode mnie:

20180703_115921.png

Ja dołożyłam do pieca ?!...Oczadzial ...chyba ...alee ...na zdjęciu wyglądasz zarąbiście . Nie martw się ...opalenizna zbrazowieje ...chyba ...kiedyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.07.2018 at 21:35, Barbara48 napisał:

Napisałam długi post. 

Wcięło go. 

Teraz tylko,,podziękuję życzliwym "za zajebiste informacje na möj temat :płacz:.Bez odbioru. 

 

Piergol to!!! I nie chwal się kilogramami i stringami, bo Cię zjedzą podlece jedne.

Ich knot już dogasa, tylko jeszcze o tym nie wiedzą.

Tu już gdzieś pisałem, że siuwaksu i skurmysyństwa Ci między Polakami dostatek.

I pamiętaj: tisze jedzjesz, dalsze budzjesz!!! :hura::cmok::hura:

Czekam na Twoje baja Augeessen!!!:hura:R

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak.... będę wstrzymywała :szydera:

Mały pikuś ta Twoja dziurawa rura i to waląca cienkim sikiem prosto do kratki ściekowej :haha:To było na mojej pierwszej stelli, gdzieś połowa października, a ja z 1,5 miesiąca praktyki w tym zawodzie :szydera:, ale pdp już w miarę poznałam i wiedziałam, że jak coś nabroił to chodził  przy lasce odchylony do tyłu minimum o 30 stopni... Byłam przed domem jak mi z niego wyszedł właśnie tak odchylony... - Co pan zrobił  ? - od razy wykrzyknęłam... :szok: -Nic, nic - usłyszałam w odpowiedzi, ale tym bardziej puściłam się na pokoje... Dom piętrowy., zaliczyłam szybko górę i zleciałam do piwnicy.., a w piwnicy woda wali wcale nie cieńkim sikiem :szok: z pieca c.o. Syn mieszkał w tym samym mieście, ale właśnie wybył na urlop 10 dniowy :szok: Walę prosto do sąsiadów, dzwonię.., na szczęście pan mi otwiera, a ja umiem tylko powiedzieć - szybko!!! pomocy!!!. Pan nieśpiesznie pyta się mnie co się stało i od drzwi się nie rusza, a ja nie bardzo umiem powiedzieć coś więcej niż powiedziałam , dodałam jeszcze - woda, woda !!! Pan patrzy na mnie niezdecydowany, więc próbuję go pociągnąć za rękę, ale stanowczo wyzwala się i powoli ubiera kurtkę, szaliczek i buciki :haha:Ja w tym momencie odchodzę od zmysłów i znoszę jajko :haha:i wreszcie spokojnym krokiem poszedł mi z pomocą ... Zakręcił dopływ wody, ale dobre i to... :d To było moje pierwsze zlecenie (3 m-ce), pierwszy mój dementyk, od razu na szerokie wody :haha:Po powrocie do domu powietrze ze mnie zeszło tak, że prawie dwa tygodnie nie mogłam się dalej ruszyć jak kuchnia i łazienka, ale wbrew wszystkiemu wspominam miło... :)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, LACH napisał:

Trochę mnie nie było i nie ogarnę. Ale tu kurzu któś natrzepał!!! Wyleciała( chyba za zbędne wątki polityczne) i wróciła. Druga sama się odmeldowała. Trzecia...JPD

@Mirelka1965 o co tu kaman???

 

To co zawsze...:haha:Jak w życiu...lepsze momenty i gorsze momenty...:haha: Ale wszystko gra...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...