Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Aż tak daleko bym się nie posuwała....tłuczek do mięsa wystarczy...szkoda aromatu psuć, bo podobno w ostatnich momentach zwieracze puszczają i.... :szydera:

" Apropopo " zwieraczy ....wena mnie naszła :

Siedzę sobie na tarasie ...

słonko w oczy wali równo ...

Trza się zabrać za obsługę  ....

pampers ( PDP) zmienić ....

a w nim ......niespodzianka ...:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

" Apropopo " zwieraczy ....wena mnie naszła :

Siedzę sobie na tarasie ...

słonko w oczy wali równo ...

Trza się zabrać za obsługę  ....

pampers ( PDP) zmienić ....

a w nim ......niespodzianka ...:szydera:

 

Poetka...:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny i chłopaki !Po wczorajszym delikatnym ochłodzeniu zapowiada się upalny dzionek.

Dla ścisłości dodam ,że to ja jestem ta Balutka,która wcześniej była bez cyferki :d.Jak narazie muszę się trochę tutaj rozpatrzeć co zajmie mi z pewnością sporo czasu.Życzę moi mili spokojnego dzionka .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, balutka1 napisał:

Cześć dziewczyny i chłopaki !Po wczorajszym delikatnym ochłodzeniu zapowiada się upalny dzionek.

Dla ścisłości dodam ,że to ja jestem ta Balutka,która wcześniej była bez cyferki :d.Jak narazie muszę się trochę tutaj rozpatrzeć co zajmie mi z pewnością sporo czasu.Życzę moi mili spokojnego dzionka .

Cześć :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, balutka1 napisał:

Cześć dziewczyny i chłopaki !Po wczorajszym delikatnym ochłodzeniu zapowiada się upalny dzionek.

Dla ścisłości dodam ,że to ja jestem ta Balutka,która wcześniej była bez cyferki :d.Jak narazie muszę się trochę tutaj rozpatrzeć co zajmie mi z pewnością sporo czasu.Życzę moi mili spokojnego dzionka .

Hmmmm....tu są nie tylko ci, co znali Balutkę bez cyferki :haha: A ci nieznający chcieli by poznać nowego przybysza co nieco :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No nie? :haha: Tylko zaczynam się zastanawiać, co autor miał na myśli :szydera:

Poezję piszę o g ó w n i e to co ? Strzał w dziesiątkę. :haha:

Ja bym mogła pisać poezję o demencji tańczącej z Alzheimerem. :szydera: Też się urodziłam do tej roboty. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Poezję piszę o g ó w n i e to co ? Strzał w dziesiątkę. :haha:

Ja bym mogła pisać poezję o demencji tańczącej z Alzheimerem. :szydera: Też się urodziłam do tej roboty. :szydera:

Rżę niczym ta z awatara @awe59 , bo na trudy pracy najlepszy śmiech i żarty :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...