Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

@violka co tam teraz skrobiesz w meblach?  Jestem w domu, ale  temat skrobania i malowania  jakoś mnie wielkim łukiem omija. Wyjazdy do DE zupełnie mnie zmieniły.  Zleniwiałam strasznie, kombinuję jak mogę w wyborach: co łatwiej, lżej,  z może w ogóle  nie robić nic. Moje najbliższe otoczenie też mnie uczy wygody.  A ja jestem dobrym uczniem :tak2:

Nic nie skrobię , bo w robocie siedzę :( Jak wrócę do domu , to też nic nie wyskrobię , bo mam nadzieję zabrać się za demolkę kuchni , o ile chłopaki nie nawieją jak usłyszą , że nadeszła ta chwila :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

@Heidi Ja znam Marty zmienniczkę osobiście, podobnie jak Martę, więc damy radę :d :d Juz sobie zresztą wygooglowałam. Faktycznie super sprzęcik :d 

A dodają do tego w promocji  ogrodnika  do roboty?  :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

@Heidi Chyba nie, ale jak kupowałam szpadel co sam kopie  :d , to dostałam w gratisie nożyce eleganckie. Szpadel po prostu mercedes wśród szpadli :d 

Daj zdjęcie tego Pana Szpadla:d?  Mojego oddam do Heimu:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dodzisława napisał:

@Marta BProszę mnie na tentychmiast  :d powiedzieć co to za urządzenie? Najlepiej podeprzeć się zdjęciem. Nie daje rady z mleczami w ogrodzie, a rosną jak szalone. Chętnie nabędę narzędzie.

Co do skonfliktowanych zmienniczek , to może lepiej aby jednak w swych osądach zachować powściągliwość Szanowne Panie. Jedna jest wściekła , bo się zawiodła i po powrocie zastała stan, ktorego się nie spodziewała, druga ubawiona całą sytuacją głosi, że jest leniwa i tego nie ukrywała i nie ukrywa. Po co się wtrącacie? Jedna mądrzejsza od drugiej, a same macie też sporo za kołnierzem w sensie obgadywania róznych osób i to oczywiscie na forum. Zadziwiające, że to ciągle te same dyżurne komentatorki głoszą te swoje prawdy objawione.

A tymczasem moje papierosy juz po 6,70 ojro. Jak żyć?

Niedługo strach będzie się odezwać, bo każdy post może zostać źle odebrany. Ja jestem niespotykanie spokojny człowiek i tylko od czasu do czasu coś skrobnę czy się poskarżę. Można się zgodzić, można mieć inne zdanie albo można podyskutować. Ja lubię dyskusje, można się fajnie spierać. Niestety od jakiegoś czasu każda rozmowa kończy się tak samo. Ktoś napisał, że hilton się ciągnie. Może tak, może nie. Wielu z tych którzy wnosili coś wartościowego do forum zamilkło, część pewnie czyta, ale nie komentuje. 

Lubię Twoje poczucie humoru, lubię też cięte riposty, ale czasami mam wrażenie że piszesz posty z poczuciem wyższości. Jeszcze mnie wpędzisz w kompleksy i będziesz mnie miała na sumieniu :haha:.

 

Pytasz jak żyć? Rzuć palenie albo pal i płacz :szydera:. Ja nie palę już ponad 25 lat. To pisałam ja, dyżurna komentatorka.

Edytowane przez aniao
  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo ;)!

Patriotyczny obowiązek spełniony, przed konsulatem kolejka, dobrze, że pogoda piękna a współobywatele uśmiechnięci i świątecznie radośni :).

 

IMG_20190526_130735_HDR-780x1040.jpg

IMG_20190526_125539_HDR-780x1040.jpg

IMG_20190526_132016_HDR-780x1040.jpg

Salazar bardzo podbudowały mnie te zdjęcia.

Ludziom chce się stać w takiej kolejce brawo

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao Aniu.......tez bardzo lubię czytać Twoje posty. Naprawdę. Zawsze są mądre i wywazone. Ja działam impulsywnie, no ale juz taki mam temperament, a ile razy się w język gryzę to juz nie wspomnę, bo gdybym tego nie robiła, to ..... Nie godzę się natomiast na hipokryzję tutaj panującą i nie tylko przecież tutaj. Nie godzę się na zaniki pamięci u niektorych, szczególnie dotyczących ich samych. Nie będę tematu rozwijać bo własnie w język się gryzę. Nie wiem czemu moje posty odbierasz jako pisane z wyższością, ale zapewniam Cię , że nie to jest moją intencją. Ja tylko nie lubię fałszu i dwulicowych ludzi. Po prostu, i jak się wkurze to jadę równiutko miejsce przy miejscu! Niektorzy to rozumieją i akceptują inni kompletnie nie rozumieją, no ale na to to ja juz wplywu nie mam. Nie godzę się również na to, że komentuje się tutaj posty w sposób ,, Nie wiem, to sie wypowiem"., bo zeby zając jakieś stanowisko, to trzeba mieć odpowiednią wiedzę na dany temat i umocowanie. Czasami jak juz bardzo mnie to uwiera, to po prostu o tym piszę. Niektore osoby jednakże, mają jakies zaniki pamięci i na przykład zalecają przeprosić kogoś za coś, podczas kiedy to własnie one kilka dni temu wiodły prym w obrzucaniu błotem tego kogoś. No jak słowo daję, podwójna moralność, czy demencja czy co? Takie przykłady to ja bym tu mogła mnożyć bez końca. No do licha, nie umiem żyć w symbiozie z takim środowiskiem. Nie jestem również z gatunku tych słodkopierdzących ( z całym szacunkiem), żeby mnie wszyscy lubili i nie koleguję się z wszystkimi. Jestem prostolinijna i tylko takie osoby sa w kręgu moich zainteresowań towarzyskich tak w realu jak i w wirtualnej przestrzeni. Kółka rożancowe tez nie sa moja ulubioną przestrzenią, bo tam zazwyczaj fałsz, fałsz , fałsz. Papierosy rzucę, tylko jeszcze nie wiem kiedy :d . One są takie dobre, aż słodkie. :d Buziak dla Ciebie Aniu.:serce:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

No, nie zdzierżę. Ktoś komuś coś na uszko powiedział i to JEST powód by pisać takie rzeczy i wywlekać swoje żale publicznie ? Bo piszesz o kimś z forum, prawda ?

Co innego poskarżyć się na coś, nawet na kogoś. Raz i wystarczy ale ciągnięcie tematu i to na temat osoby z forum to nic innego jak obrabianie komuś zadka. A to jest po prostu poniżej krytyki.

Nie wnikam czy masz rację czy nie. Nie wiem, po prostu tego nie wiem. Ale przestań czepiać się kogoś na publicznym forum. Upuść jadu gdzieś indziej albo zamilknij w tym temacie.

Nawet nie wiem czy jesteś z desantu czy przyszłaś normalnie ale to chyba jakaś "hiltonowska choroba".

Pyskówki i niesnaski proszę wylewać na PW z zainteresowaną osobą.

I jedno wiem. Nie chcę nigdy być zmienniczką kogoś z forum. Taka moja konkluzja...

 

Moją możesz,ja jestem normalna:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Heidi napisał:

@violka co tam teraz skrobiesz w meblach?  Jestem w domu, ale  temat skrobania i malowania  jakoś mnie wielkim łukiem omija. Wyjazdy do DE zupełnie mnie zmieniły.  Zleniwiałam strasznie, kombinuję jak mogę w wyborach: co łatwiej, lżej,  z może w ogóle  nie robić nic. Moje najbliższe otoczenie też mnie uczy wygody.  A ja jestem dobrym uczniem :tak2:

Nie do mnie to było co prawda ale w październiku mam plan. Kilka miesięcy temu córcia mnie namówiła na pomalowanie komody w przedpokoju w innych kolorach niż ja chciałam. I jest źle. Przedpokój ciemny i mebel nie wygląda. Wcale nie wygląda. To przemaluję jak pojedzie na trzy tygodnie na urlop. :haha:

A jak wróci to od razu wyjadę. :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka

Tiaaa...." Matka ...goście do nas idą , ciotka z wujkiem przyjechali !

- cholera jasna , już ich tu niesie ...chwili spokoju nie ma !

-Matka ...coś mi się widzi , że ciotka gęś pod pachą dźwiga !

- no popatrz synku ...jak miło jak to swój o swoim pamięta ! ":szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Rzeczywiście.  Przystojny ci on:d

Gwarantuję, ze sam kopie :d . W garazu z 10 szpadli z demobilu i co ja się zawsze namęczyłam, tym bardziej, że prace ogrodowe to nie była dotąd moja ulubiona rozrywka. Aż przyszedł taki moment, że pokochałam te roboty :d , a zatem i narzędzia musiałam kupić odpowiednie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...