Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, 1bozka napisał:

I dublerzy:szydera:

Mało tego!!! Będę jechał równo po bandzie aż do zdarcia łokci do gołych kości!!! Bez sorry!!! Bez zmiłuj!!! Nie ma mama!!! Nie ma tata!!! Aż się kopyta zhajcują, że prostacko powiem. Kropka, amen, czy czuj czuj. Jakem pamiętliwy @LACH.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że z domu wyjść się nie da,siedzę " na internetach" i przeglądam oferty pracy.

Co oferta to jakiś kwiatek typu " Senior mobilny przy pomocy opiekunki,,".

"Podopieczna w nocy śpi ale trzeba ją zaprowadzić 2-3 razy  do toalety ".

Pani ma silną demencję,trzeba z nią uzgadniać co kupić i ugotować".

No ludzie,opada mi wszystko co może opaść

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

Mało tego!!! Będę jechał równo po bandzie aż do zdarcia łokci do gołych kości!!! Bez sorry!!! Bez zmiłuj!!! Nie ma mama!!! Nie ma tata!!! Aż się kopyta zhajcują, że prostacko powiem. Kropka, amen, czy czuj czuj. Jakem pamiętliwy @LACH.

Jizzasss no że co Ty !!!ooooo no nie no,:szok: teraz to się przestraszylam:szydera: i ani kropka ani amen ani ten czuj :szydera: nie pomoże

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marta B napisał:

ujawniać

Lepiej tu prywatne życie zostawiać dla siebie. Odsłonisz karty, to znajdzie się skur wysyn, który będzie wiedział w co Ciebie uderzyć, żeby zabolało. Nawet łachudra potrafi dopiergolić nie w prost, tylko w zawoalowany spsób i jeszcze się cieszy i radzi, byś nauczyła się czytać pomiędzy wierszami. Małe to jest bardzo i parszywe, sporadyczne tu ale jest. Jeszcze...(...).

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LACH napisał:

Lepiej tu prywatne życie zostawiać dla siebie. Odsłonisz karty, to znajdzie się skur wysyn, który będzie wiedział w co Ciebie uderzyć, żeby zabolało. Nawet łachudra potrafi dopiergolić nie w prost, tylko w zawoalowany spsób i jeszcze się cieszy i radzi, byś nauczyła się czytać pomiędzy wierszami. Małe to jest bardzo i parszywe, sporadyczne tu ale jest. Jeszcze...(...)

Łachudra jak chce dopierdolić to dopierdoli nawet jak napiszesz o pogodzie

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marta B napisał:

Łachudra jak chce dopierdolić to dopierdoli nawet jak napiszesz o pogodzie

Si!!!
Bo mówisz: Dzień Dobry :cześć2:
a ona, że cię nie rozumie o czym ty, no...a(...).
I już jest pretekst do trzepania grzebieni spienionych na maksa, błękitnych wód Bałtyku, sprawa zatacza coraz to szersze kręki, by finalnie zawadzić o Kreml.
O inteligencję jednostki już nie pytam, bo następnym postem to jajakobyły by się spociły. F uj.

To taka maniera jakaś, czy cóś? :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

Zaaranżuje spotkanie w miłym miejscu a następnie, z czystym sumieniem UDUSZĘ! :szydera::hura::hura::szydera:

Śmiechem, żeby to nie wyglądało na groźby karalne. :pejcz:

hahahahahHahahaha no nie wiem kto z tej potyczki na smiech:szydera: wyjdzie cało:szydera: i kto będzie leżał uduszony ... śmiechem:szydera: a jeszcze jak będą śliwki z Bidronki:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, geronimo napisał:

@1bozka :cmok:

Coś straszą powodzią taką jak w 2010, jest tak poważnie żle? Kurde ja się stawiam na terenach zalewowych.

Patrze na kamerki na wisłę jest szeroko, kurde

Myślę że możesz być spokojny. Wislok płynie to i Wiśle nic nie grozi:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marta B Kochanie, tak robią ludzie z kompleksami, niedowartosciowani, a takimi sa niewątpliwie xxxxxx i spółka. Wirtualna przestrzeń pozwala podreperować ich nadwątlone ego i zaistnieć, poczuc sie przez chwile kims waznym, poudawać k***a gladiatora, mówiącego co prawda jak ze ścisniętymi jajami no ale na forum tego nie słychac, bo tu się pisze :d :d :d Sciśniete jaja, ściśnięte jajniki, no ...nieszczęsliwi ludzie, którzy w necie budują sobie namiastkę gwiazdorskiego życia takie k***a ich wirtualne Hollywood ........

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

@1bozka Kurde czytam teraz że do Krakowa  pięciometrowa fala schodzi. wtedy też tak było

Byłem w 2010 w Sandomingo, dwa razy zalało, no nie mnie akurat na drugą strone poszło.Straszne to jest, nie do opisania. Mam fotki z wody i po z błota:rozpacz:

Gero, ominie. Oszczędzaj serduszko, bo jego troska nie ominie. :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH Pukne, na ten moment mam juz w gruncie :D ,zaraz spróbuje zdjątko wkleić, ale uwaga, taras dopiero się robi, czyli się konczy. Nie wiem kto prędzej, ja czy on :d :d 

Moja mama dogląda domostwa i mówi, że rosną kwiatki na potęgę :d Niestety 83 letnia starsza pani zdjęcia mi nie zrobi i nie przesle. Musimy się wstrzymac do lipca.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...