Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Joy napisał:

Tym razem z siodełkiem ale i tak doznania były:przekleństwa: jak już się człowiek doczekał tego jedynego dnia wolności,wsiadł na rower to nie wiadomo skąd burza, wiatr i deszcz się przyplątały :( Jak to mówią"biednemu to wiatr zawsze w oczy pisga":rozpacz: Teraz siedzę i się suszę,brrr:(

spojrz z innej perspektywy..kapiel wieczorna masz z glowy....tylko zabki zostaly i kremik na twarz:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja się nawet nie posmutkowałam...:szydera: Ja się wpieniłam...:przekleństwa:  Piniądz przybył i piniądz wybył...:haha: Teraz już wiem, że co na papierze, to ważne, a na gębę to zawsze trzeba skorygować...>:( I konkluzja naszła mnie taka...nieważne w jakim kraju....i tak nas rżną, aż miło...:smutek:

Możesz wyrwać kasę od agencji.Pracowałaś w Szwajcarii a tam poza 8 godz pracy masz tzw płatny dyżur(50%) Zrób im zestawienie godz i wyślij wezwanie do zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja się nawet nie posmutkowałam...:szydera: Ja się wpieniłam...:przekleństwa:  Piniądz przybył i piniądz wybył...:haha: Teraz już wiem, że co na papierze, to ważne, a na gębę to zawsze trzeba skorygować...>:( I konkluzja naszła mnie taka...nieważne w jakim kraju....i tak nas rżną, aż miło...:smutek:

Żeby to jeszcze w jakiś uczciwy ...pożyteczny sposób .... to rżnięcie popełniane było ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Możesz wyrwać kasę od agencji.Pracowałaś w Szwajcarii a tam poza 8 godz pracy masz tzw płatny dyżur(50%) Zrób im zestawienie godz i wyślij wezwanie do zapłaty.

Miałam zestawienie godzin, Stundenblatt. I nie mam o co kopii kruszyć. To, akurat, było zgodne z ichnim prawem pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Żeby to jeszcze w jakiś uczciwy ...pożyteczny sposób .... to rżnięcie popełniane było ....

Właśnie....:haha: Bez przyjemności to jak gwałt....:szydera: Muszę do psychoanalityka się udać po radę, jak z traumą poradzić sobie samotrzeć....:haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Właśnie....:haha: Bez przyjemności to jak gwałt....:szydera: Muszę do psychoanalityka się udać po radę, jak z traumą poradzić sobie samotrzeć....:haha:

Samotrzeć ?.....Można i samemu ...też ...jeśli nie rżną . Tarcie musi wystarczyć ...mój boszszeee :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Urlop mam...:oklaski: I tak sobie się urlopuję i roboty szukam...:haha: I nerwa dostałam jak niemiecka agenturka, na niemieckich warunkach, zaproponowała 1250 netto za dwie osoby....>:( Szaleju się nażarli, czy co? :szok: 

mnie denerwuje jak agencja proponuje mi PDP ze zdrową drugą osobą,jedzenie, zakupy przecież na dwoje a zdrowa osoba ma większe wymagania niż PDP

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Miałam zestawienie godzin, Stundenblatt. I nie mam o co kopii kruszyć. To, akurat, było zgodne z ichnim prawem pracy.

wiesz...oni wykorzystali twoj pierwszy raz i durna naiwnosc ze ten land taki zgodnie z prawe jest..ale wyglada na to, ze tak jak napisals...czy to szwajcar czy austriak czy niemiec czy polak....i tak beda rznac w du..e naiwnych albo inaczej...tych co probuja uczciwie stawiac sprawe..zapedzilas sie...wydawalo ci ze skoro ty jestes ok w sotsunku do swiata to ten swiat bedzie taki sam w stosunku do ciebie

naiwnych nie sieja...sami rosna..

ale brak mi slow..

i jednak bym nie odpuscila...maila sklecila i poruszyla jeszcze jedna sprawe...na gebe to wiesz...mozesz srebra rodowe na rynku kupic...ale wiem juz co powiesz...gow..na sie nie rusza bo pbrudzic sie mozna..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

mnie denerwuje jak agencja proponuje mi PDP ze zdrową drugą osobą,jedzenie, zakupy przecież na dwoje a zdrowa osoba ma większe wymagania niż PDP

popieram...chorego nakarmisz o umyjesz ...z bani..ale ten zdrowy potrafi 3/4 dnia zajac..stawka jaka zaproponwano jest smiesznie niska bo wiecej ma do jednej babki znajoma z niemieckim nieteges..gdyby wyjsciowe bylo wieksze powiedzmy minimum 1600 na miesiac..to mozna jeszcze sie pokusic zeby wpasc ogarnac i negocjowac..a tak...szkoda nawet glowy sobie zawracac..

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu ktoś moknie, tam ktoś zgłasza 28 stopni (tylko), a ja mam 32 w cieniu O.o, a jeszcze zasiedziałam się w kuchni bo mi się zechciało mus jabłkowy do jutrzejszych placków ziemniaczanych robić z jabłek co to jeszcze po zmienniczce zostały... Całkiem mi dziś robota w kuchni nie szła i ledwom zdarzyła na spotkanie z tutejszą koleżanką... Dobrze, że choć na pocieszenie gębę było do kogo otworzyć :d Przy okazji przyuważyłam, że w niedziele, pod nosem, będę miała flohmark :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

popieram...chorego nakarmisz o umyjesz ...z bani..ale ten zdrowy potrafi 3/4 dnia zajac..stawka jaka zaproponwano jest smiesznie niska bo wiecej ma do jednej babki znajoma z niemieckim nieteges..gdyby wyjsciowe bylo wieksze powiedzmy minimum 1600 na miesiac..to mozna jeszcze sie pokusic zeby wpasc ogarnac i negocjowac..a tak...szkoda nawet glowy sobie zawracac..

Dokładnie tak.Taki zdrowy dziadziuś lub babcia bardziej dokazuje niż PDP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Dokładnie tak.Taki zdrowy dziadziuś lub babcia bardziej dokazuje niż PDP

tu gdzie jestesm obecnie malzenstwo...babka nieruchoma calkowicie itd...smutny widok...zero zero rekacji..ale jej maz...absorbuje...rozmowa, dyskusje, jedzenie i tak dalej...na moje nascie godzin to ona naprawde pochalnia 3/4 czasu...

ale... ze tak sie wyraze...inna stawka...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...