Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 1bozka napisał:

hahaha trudny wyór ,jakas taka skołowana jestem...za dużo możliwości,haha dawniej to tylko prawo albo lewobyło...DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM :d

Ja chcę Wódki !!! Bo bez wódki nie daję rady rozkminić zastanej sytuacji .:szydera:

A miał być Raj ....:szydera:...ale dam radę ,bo kto ,jak nie ja :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Ja chcę Wódki !!! Bo bez wódki nie daję rady rozkminić zastanej sytuacji .:szydera:

A miał być Raj ....:szydera:...ale dam radę ,bo kto ,jak nie ja :haha:

Może nie jedz tych Leśnych Resztek, to będzie ok?...:szydera: Naukowo udowodniono, że prawidłowe odżywianie wpływa na prawidłowe działanie mózgu  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Może nie jedz tych Leśnych Resztek, to będzie ok?...:szydera: Naukowo udowodniono, że prawidłowe odżywianie wpływa na prawidłowe działanie mózgu  :haha:

Resztek to akurat nie było , była tylko zasyfiała lodówka , aczkolwiek wypełniona dobrem wszelakim .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Resztek to akurat nie było , była tylko zasyfiała lodówka , aczkolwiek wypełniona dobrem wszelakim .:szydera:

Na wszelki wypadek  Ty tego dobra nie jedz,wywal ew nakarm nim "sypiającą" część rodziny:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Na wszelki wypadek  Ty tego dobra nie jedz,wywal ew nakarm nim "sypiającą" część rodziny:szydera:

Zapakowane hermetycznie ,przed wyjęciem na stół myłam opakowaopakowanie :d. Świeże z długim okresem do spożycia, zresztą tu nie ma czasu się zestarzeć ,bo ćumkają ilości hurtowe.:haha:...a zresztą lodóweczka już błyszczy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A mama nie mówiła że nieładnie zaglądać komuś do kieszeni ? 

Moja nie mówiła i wiem że jest w Twojej. :szydera:

:szydera::szydera:to nie jest możliwe,bo moje są zaszyte:p.Taki trick cobym rąk w nich nie trzymała:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Malina 1 napisał:

Witam z rana,siedzę i słucham muzy Francesco Napoli,i dopijam kawkę,pani sprzątająca sprząta to przy muzyce lepiej jej idzie,a ja kocham błogie lenistwo.Miłego dzionka:d

Tak trzymaj!!! Każdemu wg zasług przydzielono zadania. Niech każdy robi to, do czego został stworzony:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ty zdążysz wytrzeźwieć do 15-ej...a dziewczynie tak źle życzysz...:szydera:

Ja dziś nie piję. W planie tylko Wassermelon. Dodam, że świeżutki,niesfermentowany:haha:( a może szkoda;)?):drink:. Parasolką się zdzielę po głowie i bedzie komplet:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...