Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pada i pada...szlag mnie trafi >:( Niewiele zdążyła porzeźbić w ogrodzie :smutek: Wlałam do stawu środek na glony, rozsypałam trzy wiaderka nawozów naturalnych pod krzewy i byliny, wypieliłam 1/20 ogrodu i zaczęło lać >:( I nawet krótkiej przerwy nie ma żeby korę rozsypać :smutek: Przecięż nie będę skakać między kroplami?! :haha:Nic to...w lipcu wystartuję w konkursie na najbardziej zachwaszczony ogród w Tricity...i pierwszą nagrodę zgarnę  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Zjadłam ten stillmuss, nawet dobry. Ale ja nie lubię takiej breji na talerzu.

Jutro znowu mam nie gotować, bo szefin obiad przyniesie, stwierdziła że za dużo się napracowałam po przyjeździe.znowu niespodzianka. 

Jajko ...niespodzianka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pada i pada...szlag mnie trafi >:( Niewiele zdążyła porzeźbić w ogrodzie :smutek: Wlałam do stawu środek na glony, rozsypałam trzy wiaderka nawozów naturalnych pod krzewy i byliny, wypieliłam 1/20 ogrodu i zaczęło lać >:( I nawet krótkiej przerwy nie ma żeby korę rozsypać :smutek: Przecięż nie będę skakać między kroplami?! :haha:Nic to...w lipcu wystartuję w konkursie na najbardziej zachwaszczony ogród w Tricity...i pierwszą nagrodę zgarnę  :szydera:

A ja w zeszłym tygodniu zdążyłam wyplewić mój ogródek, mały bo mały, ale czysty :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mój też jest niewielki...zaledwie 605 m2 :tak2: Ale jak pada, wieje i mroźny wiatr wije z siłą huraganu, to wyżej dyszla nie podskoczę :smutek:

Zatrudnij Mirko, napewno zrobi to z niemiecką dokładnością i przepisami:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pada i pada...szlag mnie trafi >:( Niewiele zdążyła porzeźbić w ogrodzie :smutek: Wlałam do stawu środek na glony, rozsypałam trzy wiaderka nawozów naturalnych pod krzewy i byliny, wypieliłam 1/20 ogrodu i zaczęło lać >:( I nawet krótkiej przerwy nie ma żeby korę rozsypać :smutek: 

Korę to już dawno rozsypali. Gdzieś po Roztoczu...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mój też jest niewielki...zaledwie 605 m2 :tak2: Ale jak pada, wieje i mroźny wiatr wije z siłą huraganu, to wyżej dyszla nie podskoczę :smutek:

Mały? 605 m2?

Mały to miałam na myśli mój, 2 metry na może półtora :szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pada i pada...szlag mnie trafi >:( Niewiele zdążyła porzeźbić w ogrodzie :smutek: Wlałam do stawu środek na glony, rozsypałam trzy wiaderka nawozów naturalnych pod krzewy i byliny, wypieliłam 1/20 ogrodu i zaczęło lać >:( I nawet krótkiej przerwy nie ma żeby korę rozsypać :smutek: Przecięż nie będę skakać między kroplami?! :haha:Nic to...w lipcu wystartuję w konkursie na najbardziej zachwaszczony ogród w Tricity...i pierwszą nagrodę zgarnę  :szydera:

A u mnie nie pada:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d . Sezon letni uważam za otwarty, mimo niesprzyjajacej aury. Otóż bowiem, wymienili mi dzis rajfy z zimowych na letnie. Łatwo nie było, gdyż sruby tak dokręcili jesienią, ze ni ch.....a odkręcić nie mogli. Jak na Niemców przystało, zwołali konsylium, przynieśli kluczy róznych w.....sosnę, jeden nawet zdeformowali :d i jakoś poszłoooooo :d, po pólgodzinnym dumaniu, drapaniu się po głowie i komentowaniu. Na moją nieśmiałą sugestię, żeby se moze nogą pomóc, zareagowali dziwnym spojrzeniem. A jak poprosilam, żeby sprawdzili ile to luftu jest w tych letnich rajfach, to mało mnie wzrokiem nie zabili :d :d :d . Sami wiedzieli, że trza sprawdzić. I pomyslec, ze z powodu braku zaufania do ddrowskich Niemców, zawsze się bałam przy zmianie, ze mi za słabo dokręcą koła i odkręci mi sie jakieś w czasie jazdy :d :d :d . Teraz mam pewnosc, ze jesli się urwie to tylko z pólośką, co oczywiscie nie daj buk.  Milego wieczoru dla wsiech.:serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...