Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

IMG_1728.JPG.9678ca957045ca3490e3f0ab2301c5ff.JPGtu sa oboje ,apod półką młody daimon

Świetne są:d ja też mam psa i powiem Ci że pilnuje go jak oka w głowie:d Gdy był szczeniakiem zdarzyło się że mi wyszedł poza bramę i biegł do kogos...boszeee jak ja krzyczałam że on mój jest:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No tak , szczególnie jakby we wnyki się złapał . Dla Chińczyków ...pokusa .

Nie koniecznie,są ludzie którzy sprzedają rasowe psy.Dla  Chińczyków to podworkowiec wystarcza a nie taki pies

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Świetne są:d ja też mam psa i powiem Ci że pilnuje go jak oka w głowie:d Gdy był szczeniakiem zdarzyło się że mi wyszedł poza bramę i biegł do kogos...boszeee jak ja krzyczałam że on mój jest:d

trudno było je pilnować ,one widziały zwierzaki których ja nie widziałem,a do tego instynkt łowiecki,a do tego kazdy wazył 50-60 kg,nie każdy był wstanie utrzymać je na smyczy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Dobry wieczór grzeczne dzieci:oklaski::cmok: objechałam i zrobiliśmy 700 km, ale ja kocham siedziec na doopie jako pasażer i oglądac i jesc ,,co ja mam, że lubię wcinać wszystko co mam,głód od razu czuję ,,:szydera:

Część Bondasku:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Naprawdę mam jedną torbę  i laptop, no dobra w piątek ! ale o której, cholipcia :szydera:

poznasz Blondi ,,ale wiem,że Ty maluchem jedziesz -szkoda:(

sadze, choć nie na pewno,że jedna torba sie zmieści,zapraszam,prawdopodobnie wyjade z monachium przed południem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Naprawdę mam jedną torbę  i laptop, no dobra w piątek ! ale o której, cholipcia :szydera:

poznasz Blondi ,,ale wiem,że Ty maluchem jedziesz -szkoda:(

Blondasku ,wiesz kup samochód i Ty będziesz wozić ludzi:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...