Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bez jaj . @Nugatkapo raz pierwszy za męża się wydaje . Jak będzie następny raz to już bez pompy . Pierwszy raz najważniejszy , bo z miłości . Drugi z rozsądku ...podobno :d

Ja jestem innego zdania....pierwszy mąż to jak pierwszy naleśnik....do wypie.....dolenia :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

Taaa, prawie cała niedziela w łóżku, zero spaceru, gotowania, tego człowiek potrzebuje od czasu do czasu :D.

I trochę się nad sobą poużalać, i dopieścić zewnętrzne i wewnętrzne ;).

 

IMG-20190428-WA0067.jpg

@salazarale masz cudna kicie!

Przedstaw prosze:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nugatka napisał:

Gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten dom?

Gdzie ta dziewczyna co zbiera złom? :szydera:

Znalazłeś ulicę ...znalazłeś dom ...

Znalazła dziewczyna ten stary złom ! :szydera:

( odechce ci się gadzie jeden pajęczyn , maczet i im przynależnych :szydera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

....:szydera: a do tego miałam stroik z łabędziego puchu na łbie....:d

U mnie bez łabądka, ale za to zalotna woalka była :szydera:... Ponadto kiecka, ostatnia miara, była mierzona bez fikuśnych falbanków, w ilości słusznej (ach ta moda lat osiemdziesiątych O.o) i po przyszyciu tego... restwa zrobiła się za długa i ją sobie non stop przydeptywałam. A po tzw. oczepinach, kiedy pozbawiono mnie butów i odbywały się jakieś dzikie swawole zwane potocznie tańcami, nie mogłam ich założyć z powrotem na popuchnięte nogi... w sumie żadnych swoich butów, koniec końców wcisnęłam swoje kopyta rozmiar 37 w... papucie na koturnie mojej tyle co poślubionej teściowej w rozmiarze 39, w gustowne granatowe kropeczki na siwym tle. :szydera:. A tak w ogóle to powiedziałam sobie wtedy, że nigdy więcej takich imprez ze mną w roli głównej... to był lipiec, pachniała lipa :szydera: i 38 stopni na termometrze i ta gryząca koronecka na dekolcie. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

U mnie bez łabądka, ale za to zalotna woalka była :szydera:... Ponadto kiecka, ostatnia miara, była mierzona bez fikuśnych falbanków, w ilości słusznej (ach ta moda lat osiemdziesiątych O.o) i po przyszyciu tego... restwa zrobiła się za długa i ją sobie non stop przydeptywałam. A po tzw. oczepinach, kiedy pozbawiono mnie butów i odbywały się jakieś dzikie swawole zwane potocznie tańcami, nie mogłam ich założyć z powrotem na popuchnięte nogi... w sumie żadnych swoich butów, koniec końców wcisnęłam swoje kopyta rozmiar 37 w... papucie na koturnie mojej tyle co poślubionej teściowej w rozmiarze 39, w gustowne granatowe kropeczki na siwym tle. :szydera:. A tak w ogóle to powiedziałam sobie wtedy, że nigdy więcej takich imprez ze mną w roli głównej... to był lipiec, pachniała lipa :szydera: i 38 stopni na termometrze i ta gryząca koronecka na dekolcie. :szydera:

:szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Qrcze, jeszcze wesela nie bylo,a tu juz hulanki,swawole:szydera:

biedny ten mlodozeniec, jak nie moze dac upustu na forum.

moze z okazji slubu moderacja mu przepusci?:czytaj:

 

Bardzo biedny ....ale z tym młodzieńcem to nie przesadzaj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Qrcze, jeszcze wesela nie bylo,a tu juz hulanki,swawole

Wez sama zobacz jak mało nam potrzeba do wspaniałej zabawy, bawić się potrafimy na sucho, bez muzy i trunków,, a no właśnie :wino: trzeba wypić ,,,za te wspaniałe wiadomości,tak po polsku po całym

Niezwykle-zastosowania-wodki_img526459e100b2d.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Wez sama zobacz jak mało nam potrzeba do wspaniałej zabawy, bawić się potrafimy na sucho, bez muzy i trunków,, a no właśnie :wino: trzeba wypić ,,,za te wspaniałe wiadomości,tak po polsku po całym

Niezwykle-zastosowania-wodki_img526459e100b2d.jpg

Polej Blondasku , tylko dla mnie nie za dużo , bo jeszcze resztki mam dopakować a o 4  kierowca busa zadzwoni " za 10 minut po panią będziemy " :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Polej Blondasku , tylko dla mnie nie za dużo , bo jeszcze resztki mam dopakować a o 4  kierowca busa zadzwoni " za 10 minut po panią będziemy " :szydera:

Tak troszeczkę pod chałupką chluśniem bo uśniem:szydera:

wodka.jpg

6663288-wodka-900-600.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

No i z czego tak zaciesza!? Jeszcze tylko parę latek i na siątki będzie się leczył. :haha:

Ady już w grudniu  . Zapomniałaś pierwszego nicka albo jeszcze  ciebie na forum nie było " Espana 69 " :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

No i z czego tak zaciesza!? Jeszcze tylko parę latek i na siątki będzie się leczył. :haha:

Jedyne co mu na razie dolega, to 6-7 kg nadwagi, ale obiecał, że do września pozbedzie się balastu :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...