Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, foczka63 napisał:

A proszę uprzejmie- fotka zbiorowa,06.10.2007 roku,Wrocław,Dziedziniec Ossolineum.Na  pierwszym planie państwo młodzi z mamami.

RODO srodo,:):):)Zawsze jest jakieś ale......

IMG_0041.jpg

Super! :dobrze:... Ja swoje ślubne fotografie mam głęboko ukryte, no nie ma się czym chwalić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Super! :dobrze:... Ja swoje ślubne fotografie mam głęboko ukryte, no nie ma się czym chwalić :haha:

Ja tak ukryłam, że nie mogę znaleźć.....:szydera: qźwa...cały dom przeleciałam od piwnicy po strych....i ni ma :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, awe59 napisał:

Nie mogę znaleźc ślubnych zdjęc bo byście się pośmiały.....:d

Olać zdjęcia, Ty lepiej pomyśl jakie masz plany na wrzesień, można o jakiej zastawie pomyśleć, a i na wieczorowego się wkręcić, tylko... trzeba się najsampierw dowiedzieć, gdzie ta wiłkopomna chwiła nastąpi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Nooo....jak woda w klozecie ! :trele:

Coraz bardziej przekonuję się , żeby ciebie , jako osobę towarzyszącą zaprosić . Takie mu oczepiny pierdykniemy , że popamięta . Wszystko ruszymy w przyśpiewkach ...mend...mend ...mendrala jeden . I znów się jąkam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Teraźniejsze znamy a tymi ...ulalala ...masz się czym chwalić :tak2:

Ja Basiuni w tajemnicy powiem... w ciąży byłam i lekka 10 minutowa trwała (pi, pi, pi :szydera:) zrobiła mi na głowie afro hardcorowe i nie było wyjścia, iść z tym czymś na łbie albo wyciąć się na jeża, kropkę wytatuować na powiece i a na plecach sukni ślubnej pierdyknąć napis : ZK Iława :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coraz bardziej przekonuję się , żeby ciebie , jako osobę towarzyszącą zaprosić . Takie mu oczepiny pierdykniemy , że popamięta . Wszystko ruszymy w przyśpiewkach ...mend...mend ...mendrala jeden . I znów się jąkam :szydera:

Łożyń że sie łożyń, jak mosz w portkach korzyń, jak mosz w portkach licho, siedź w chałupie cicho! Oj dana, dana, do białego rana. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coraz bardziej przekonuję się , żeby ciebie , jako osobę towarzyszącą zaprosić . Takie mu oczepiny pierdykniemy , że popamięta . Wszystko ruszymy w przyśpiewkach ...mend...mend ...mendrala jeden . I znów się jąkam :szydera:

O mamunciu....już widzę tego mend....mend....mendrale ( też sie zaczęłam jąkać z podniecenia ) jak się wije jak piskorz....rozbiegane oczka...itd żeby nas uciszyć.....:oklaski:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Łożyń że sie łożyń, jak mosz w portkach korzyń, jak mosz w portkach licho, siedź w chałupie cicho! Oj dana, dana, do białego rana. :szydera:

Tiaaa....czyś ty taki ładny , czy mi się wydaje ....gęba ci się świeci , jak bykowi jaje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, alina0610 napisał:

Piszę z telefonu i nie bardzo mam jak wstawić nicki.Piszę odnośnie ślubów i wesel.Mój pierwszy ślub odbył się w samo południe.Wesela jako takiego nie było.Zrobiliśmy przyjęcie dla bardzo,bardzo małego grona.Wychodzac na ślub zostawiłam rodzicom kartkę,że wrócę bardzo późno bo wychodzę za mąż.Za dwa dni urodziłam Filipa.

Ale teraz myślę tak! Jakbym miała ślubować to we dwa do urzędu, pięknie ubrani ,podpisali tam co trzeba i odsłuchali i po imprezie,:tak2:nikomu nic nie mówiąc,a potem zrobić party ,,a po ślubie gdzieś śmignąc, Nie mam już ochoty na huczne imprezy weselne, ślub to tylko papierek . 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Ja Basiuni w tajemnicy powiem... w ciąży byłam i lekka 10 minutowa trwała (pi, pi, pi :szydera:) zrobiła mi na głowie afro hardcorowe i nie było wyjścia, iść z tym czymś na łbie albo wyciąć się na jeża, kropkę wytatuować na powiece i a na plecach sukni ślubnej pierdyknąć napis : ZK Iława :szydera:

No to możemy sobie rączki podać....bo mnie fryzjerka tak uczesała, że wyglądałam jak Benny Hill przebrany za kobietę....:szydera: a do tego miałam stroik z łabędziego puchu na łbie....:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ale teraz myślę tak! Jakbym miała ślubować to we dwa do urzędu, pięknie ubrani ,podpisali tam co trzeba i odsłuchali i po imprezie,:tak2:nikomu nic nie mówiąc,a potem zrobić party ,,a po ślubie gdzieś śmignąc, Nie mam już ochoty na huczne imprezy weselne, ślub to tylko papierek . 

Bez jaj . @Nugatkapo raz pierwszy za męża się wydaje . Jak będzie następny raz to już bez pompy . Pierwszy raz najważniejszy , bo z miłości . Drugi z rozsądku ...podobno :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Bez jaj . @Nugatkapo raz pierwszy za męża się wydaje . Jak będzie następny raz to już bez pompy . Pierwszy raz najważniejszy , bo z miłości . Drugi z rozsądku ...podobno :d

Ależ ja o sobie starej piszę , a nie o młodej  @Nugatka :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...