Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

czuje ....drwine:szydera:

To nie drwina...to realizm :haha:Niedługo nie będzie się opłacało zarżnąć świni i krowy, żeby dodatku nie stracić :haha: Przyjdzie nam pędraki wyszukiwać, żeby białka w pokarmie dostarczyć :haha: A na razie cieszę się drobiem, bo jeszcze nie mają na niego pomysłu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

U nas załamanie pogody przyszło w pięć minut. Z pięknego, pogodnego dnia zrobił się zimny i deszczowy. Podopieczna też się "popsuła", ale tu tak jest, że po relatywnie dobrych dniach przychodzi 2, 3 dużo gorsze, przeżyjemy obie.

Miłego dnia :cmok:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 baw się dobrze , fochy na bok i szkoda się obrażać,lepiej przedyskutować z siostrą problem,:szydera:  a co do moich zawodów -talentów! to przyznaję ,mam ich trochę, ale dobrze jest ,że nie siedze w jednym , uniwersal jest piękny, trochę tego i trochę tamtego, 

Ale coś opowiem, szukałam wcześniej tapicera i na Oferteo w internecie ,wpisałam co chcę zrobić i interesowala mnie cena, zgłosił sie jeden Pan z Tychowa, więc opisalam i fotki mu przesłałam i wczoraj dostaję wiadomośc 1100 zl renowacja,sofy, Słodziak zadowolny, ale ja nie do konca,bo nie wiem co to za jeden ,wieć dawaj szukać opinii o tym gościu, i Co???:szok: szok, gosciu jest na liscie dłużników ok. 40 tys, Także bym może pozbyła się za darmo sofy i materialu i innych rzeczy i kasy, Poszukiwania zakończone :grzmotnąć:  trzeba być ostrożnym,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Blondi kurcze blade-nie przyszłoby mi do głowy zaglądać do listy dłużników! Szacun!!! 

Taka już jestem, poszukiwaczka ,jak naczytałam się o innych , nie terminowych, albo ktoś czeka już 1,5 roku i ani mebla ani kasy itd, toż w glowie mi się nie mieści ,jacy są nie obowiązkowi  nie odpowiedzialni ,olewka równa, takie życie jest teraz. jeden chce jezdzić po drugim, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, BabaJagusia napisał:

Mam lepszego pomysła:    b r e t  a r i a n i z m:trele:

Zaczęłam się zastanawiać, czy ty mi aby nie ubliżasz :haha: Ale poczytałam w necie co to za sosna jest i....zgadzam się :szydera: "Światła" z qurwizji wystarczy, energię te dotowane krowy wyprodukują gazami, więc może być :haha:Tylko nie podoba mi się idea 2 godzin snu na dobę :szydera: 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

U mnie też od wczoraj zimno i mokro, ale niech tam, przyroda woła o deszcz, a my jesteśmy jej częścią, więc na tę okoliczność zaraz zmoknę, bo będę do pracy na rowerze pomykać ;):D.

Rano zaliczyłam kolejne badania, powiem Wam, że w życiu nie byłam tak przebadana, jak w tym roku. Trafiłam wreszcie na bardzo dobrą praktykę lekarską, jeśli ktoś szukałby endokrynologa lub reumatologia w Monachium, to dam namiary :).

Oprócz tego, że super zespół lekarzy, to rzeczone badania migiem. Bez czekania, bez kolejek, jestem naprawdę pod wrażeniem, a tutaj też już trochę widziałam i nie zawsze było dobrze.

Lecę do roboty, jeszcze dwie godziny i weekend :)!

Życzę radości w sercu i zdrowia :)!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry.

W końcu godzina 0 wybiła.

Pora ruszać w drogę. Trzymajcie się. Wszystkim spokoju w pracy życzę. Do napisania po drugiej stronie.

 

Wreszcie się doczekałaś ,,jedz jedz i zażywaj wolnosci i swobody:oklaski: należy się ,,wszystkim wracającym do domku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michasia 1959 napisał:

@Blondi juz jedziemy 7godzinek.zamelduje się z miejsca docelowego.oby nie tak bardzo złego.pozdrawiam wszystkich.milego popołudnia i wieczorku.wlasnie kierowca skręca do  Chrobrego na przerwę.

:oklaski: pozytywne myślenie,będzie dobrze a może super:love: szczęsliwej podróży

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...