Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

gdzie?:$;)

Tambosi na Odeonsplatz.

Jeśli masz czas, to wybierz się w niedzielę na Theresienwiese na Fruehlingsfest (tam odbywa się we wrześniu Oktoberfest) albo jutro, tzn. dzisiaj na Maidult. Taki lokalny koloryt, jeśli lubisz te klimaty, lub jeśli jesteś otwarty na nowe doznania (wyzwania :d).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, salazar napisał:

Tambosi na Odeonsplatz.

Jeśli masz czas, to wybierz się w niedzielę na Theresienwiese na Fruehlingsfest (tam odbywa się we wrześniu Oktoberfest) albo jutro, tzn. dzisiaj na Maidult. Taki lokalny koloryt, jeśli lubisz te klimaty, lub jeśli jesteś otwarty na nowe doznania (wyzwania :d).

byłem w sobotę w hofbrauhaus na piwie i pieczeni:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sloneczko zajrzalo dzien dobry powiedzialo, ptaki dra sie wnieboglosy .....siorbie kawe i wlasnie uswiadamiam sobie ze jakies......dziesci lat temu w bialych kolanowkach i choragiewka albo i dwiema z rodzicami szykowalam  sie na pochod...klimat tamtych czasow byll niepowtarzalny p1m.jpg.2ec59edf3c6db09b756fce1f0c1087d8.jpg

najbardziej smakowite jak dla mnie byly pieczone kielbaski z twarda jak kamien bulka..oczywiscie lepkie paluchy od waty cukrowej i butelka czerwonej oranzady...

a kto takie obrazki pamieta?dce9184ca17ae1adfc3061c15670e996.jpg.a01f85e3a75e0c7b89741215b6d01b6a.jpg

pierwszomajowo zycze wam ludzie pracy spokojnego dnia 

spadam na deptak....bede sobie wdychac jod pedalujac przy plazy ..lubie te poranne wypady..malo ludzi, spokoj, malo aut. bo albo spia albo juz uciekli na majowke z bardziej oblegane okolice.....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek wszystkim :)

Majowe słoneczko już wstało wstałam i ja, kawkę zrobiłam:kawa2: koty nakarmiłam, no i fruu za miasto na jakieś foto-moto bo jak wyjadę na 'turnus to czasu nie bedzie przynajmniej na początku, zanim się obeznam w terenie :p

Wstawać śpioszki, szkoda dnia :hura:

Milusiego i słonecznego życzę:oklaski:

guggy.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam "szczęście" mieszkać obok panny i kawalera, więc dzisiejsza nocka z głowy. Do panny przyjechał chłopak z ekipą i pół nocy stawiali "Maibaum" , a jak skończyli to przygotowania zaczął brat panny, który musiał drzewko zawieźć do sąsiedniej wsi. Wszystko w akompaniamencie traktorów, jakichś dźwigów i miliona młodych ludzi z ich naturalnym rechotem. Wisienką na torcie była panna, która punkt szósta przyszła pożyczyć mleka, bo po całej robocie "robotnicy" zapraszani są na śniadanie. Zwyczaj naprawdę piękny, między naszymi domami stoi 30 metrowe drzewko majowe, ale dlaczego moim kosztem :przekleństwa:. A dziś "Maifest" i będę wpółuczestniczyć w zabawie, bo wiejska świetlica jest oddalona około 150 metrów w lini prostej od domu mojej podopiecznej. Wybawię się po wsze czasy.

Niewyspane dzień dobry, miłego dnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 image.png.91cf1e3bba070b1d5f383770cba80806.png witam was z ulubionego fotela :oklaski: Dzisiaj święto pracy, więc postanowiłam nie pracować, a świętować :szydera: I w tym celu siedzę sobie, kawusię siorbię i wyglądam za okno :haha: Pogoda jak znalazł na pochód, tylko kto ruszyłby mój odwłok i zagoniłby mnie na taki spęd? Przecież świętować wcale nie znaczy spacerować :haha: Posiedzę sobie z wami, poczytam zaległości, a potem zastanowię się co zrobić z tak pięknym dniem? :szydera: Jakiś plan mi się kluje...może ognisko z kiełbaskami? :oklaski: Ale dzionek dopiero się rozpoczyna, więc pomyślę o tym....później :szydera: Natenczas życzę wszystkim miłego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Zapowiada się piękna , słoneczna  pogoda i już jest +3 stopnie:szydera:

Nie zależy mi na ciepłocie , wykonam tylko jeden spacerek i siedzieć będę w domu...taki mam dzisiaj kaprys . Gości nie zapraszałam ...przyjdzie ktoś to będzie a nie to nie . Mam ochotę na ponudzenie się . Pobujam się po kwadratach , wstawię do pralki pozostałe ciuchy z walizki i znów robota głupiego ... pranie , prasowanie , pakowanie :d

Miłego , ciepłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Zapowiada się piękna , słoneczna  pogoda i już jest +3 stopnie:szydera:

Nie zależy mi na ciepłocie , wykonam tylko jeden spacerek i siedzieć będę w domu...taki mam dzisiaj kaprys . Gości nie zapraszałam ...przyjdzie ktoś to będzie a nie to nie . Mam ochotę na ponudzenie się . Pobujam się po kwadratach , wstawię do pralki pozostałe ciuchy z walizki i znów robota głupiego ... pranie , prasowanie , pakowanie :d

Miłego , ciepłego dnia :cmok:

Czyli dzień świstaka na swoim...jak u mnie  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...