Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, temat "narzekajki" gdzieś się zapodział, to nie mam gdzie swoich "trzech groszy" wrzucić. Więc pomarudzę tu. Wczoraj na przerwie poleciałam do second handu, z nadzieją, że w niemieckim to się "obciucham firmiennie. A tu... doopa! Jakiś mały, ciuchy albo dla dzieci, albo dla "baaardzo dużych" kobiet. Nic nie kupiłam, a 5 km przeleciałam. Wprawdzie rozmiarowo to mogłabym sobie coś znaleźć w dziale dziecięcym, ale jakoś nie mam ochoty biegać w sukienkach w misie :d.

A poza tym...to raczej narzekać nie mogę. Paznokcie wprawdzie PDP ma dłuższe od moich, ale może jutro uda mi się je obciachać, bo jakoś tak spotulniała... i mawia, że nikt dla niej nie był taki dobry, jak ja :szydera:, i więcej... płacze, że wkrótce wyjeżdżam. Najważniejsze, że demencja się nie cofnęła i babcia zapomina mnie budzić w nocy :oklaski:.

W domu sprzątam, zakupy donoszę, bo chcę zmienniczce stelę zostawić w stanie niepogorszonym. I tak leci czas. Nadspodziewanie szybko.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewamarchewa napisał:

A poza tym...to raczej narzekać nie mogę. Paznokcie wprawdzie PDP ma dłuższe od moich, ale może jutro uda mi się je obciachać, bo jakoś tak spotulniała.

Nawalić Ci zaraz???? :lanie: nie waż się ruszac pazurów ,chcesz sobie bidy narobić? chcesz sama siebie załatwić? co sie dzieje, wszyscy robią wszystko co do nich nie należy,, :donos::donos: jednej babce szpital obcinał pazury,bo były jak u słonia,,to musi zrobic specjalista, dlaczego Ty masz to robić? dlatego ,że spotulniala? babki są bardzo cwane, uważaj:tak2:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.04.2019 at 19:27, Darekr napisał:

1-2 czerwca lub 8-9 czerwca płyniemy z Martą kajakami Wisłą z Solca n/Wisłą do Puław.

Nocujemy w Kazimierzu Dolnym.

Może jest jakaś koleżanka, która wieczorem oprowadzi nas po Kazimierzu?

 

@Darekr Kazimierz jest maly,ale przeuroczy.

Odwiedz galerie artystyczne.

Warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Też mam takie samo zdanie Blondasku :d Długo pracowałaś w opiece ? bo masz świetne rozeznanie :tak2:

3 lata a może więcej, prawie non stop, ale byłam u dużo rodzin i mimo,że się przeciwstawiałam to i tak kochali mnie, nie dawałam po sobie jezdzić, pracy jest dużo, nigdy nie robilam tego co robiły poprzedniczki, było zdziwienie wielkie ,no ale niestety, Nikt nigdy nie miał do mnie pretensji , dlatego nie bać się i walczyć o swoje ,nie myśleć ,że pracy nie będzie, nie ta to będzie inna, lepsza jeszcze rodzina i lepsze warunki,,,Danuśka mnie życie nauczyło bardzo dużo,:cmok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Taką kawe jak niemiaszki piją to możesz i wiaderko wypic

Mój Gerhard widział jak robiłem sobie i zazyczył sobie tyz, więc mu zrobiłem

Umoczył usta i kazał wylać, stwierdził że to co ja piję to jest diabelski napój.na jedną filiżankę wchodzi do mojej kawiarki 4 łyżeczki kawyxd

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

@Blondi Taką kawe jak niemiaszki piją to możesz i wiaderko wypic

Mój Gerhard widział jak robiłem sobie i zazyczył sobie tyz, więc mu zrobiłem

Umoczył usta i kazał wylać, stwierdził że to co ja piję to jest diabelski napój.na jedną filiżankę wchodzi do mojej kawiarki 4 łyżeczki kawyxd

:szok: szok ,,to ja taka nie jestem szatanica:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

@Blondi Taką kawe jak niemiaszki piją to możesz i wiaderko wypic

Mój Gerhard widział jak robiłem sobie i zazyczył sobie tyz, więc mu zrobiłem

Umoczył usta i kazał wylać, stwierdził że to co ja piję to jest diabelski napój.na jedną filiżankę wchodzi do mojej kawiarki 4 łyżeczki kawyxd

Na 4 filiżanki Elka , doktorowa córka wsypywała 1 ( sł. jedną ) płaską łyżeczkę kawy i dziwiła się , że ja tej kawy pić nie chcę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Lecę na imprezę,, światła nocą" nie lecę tylko jadę, a pogoda zimówa,,:oklaski: zimowo się ubiorę:szydera:

@Blondi Czyżby dzisiaj był sabat czarownic?,tylko miotłę dobrze zaparkuj i pamiętaj gdzie stoi.

Miłych wrażeń życzęxd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...