Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżuuu....co ja mam z tą kuzynką - sąsiadką ! W życiu nie chciałabym mieć takiej PDP ....czysta Pani -Frau z Limburga . Była przed chwilą , oczywiście upłakała się , naużalała , że trzy lata temu jej man , który na łożu śmierci jej wyznał w ostatnich słowach " Leni ...ich liebe dich " a ona odpowiedziała mu " ich liebe dich auch " ....trzeci raz już tego słuchałam :( Trzy miesiące po manie zmarła jej najlepsza przyjaciółka , sąsiadka z naprzeciwka ...ale nie dowiedziałam się , czy też jej coś miłego na łożu powiedziała :smutek:Stała @ jedna w nogach Katieńkowego łóżka i pierdacyła , że teraz kolej na Katię ...i lament ! W końcu wyszłam do kuchni , ona za mną i powiedziałam jej , że Katia może słyszeć co ona mówi ....Truła mi jeszcze z pół godziny , ale najlepszym lekarstwem na intruza to powiedzić , że " oj ...muszę do toalety " ... pomogło , polazła wreszcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeżuuu....co ja mam z tą kuzynką - sąsiadką ! W życiu nie chciałabym mieć takiej PDP ....czysta Pani -Frau z Limburga . Była przed chwilą , oczywiście upłakała się , naużalała , że trzy lata temu jej man , który na łożu śmierci jej wyznał w ostatnich słowach " Leni ...ich liebe dich " a ona odpowiedziała mu " ich liebe dich auch " ....trzeci raz już tego słuchałam :( Trzy miesiące po manie zmarła jej najlepsza przyjaciółka , sąsiadka z naprzeciwka ...ale nie dowiedziałam się , czy też jej coś miłego na łożu powiedziała :smutek:Stała @ jedna w nogach Katieńkowego łóżka i pierdacyła , że teraz kolej na Katię ...i lament ! W końcu wyszłam do kuchni , ona za mną i powiedziałam jej , że Katia może słyszeć co ona mówi ....Truła mi jeszcze z pół godziny , ale najlepszym lekarstwem na intruza to powiedzić , że " oj ...muszę do toalety " ... pomogło , polazła wreszcie .

To teraz ja popierdace: pierdu, pierdu...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Darekr napisał:

1-2 czerwca lub 8-9 czerwca płyniemy z Martą kajakami Wisłą z Solca n/Wisłą do Puław.

Nocujemy w Kazimierzu Dolnym.

Może jest jakaś koleżanka, która wieczorem oprowadzi nas po Kazimierzu?

Kazimierz jest przepiękny! Byliśmy tam rok temu i zrobił na nas ogromne wrażenie...nie zapomnijcie pogłaskać psa tam gdzie trzeba :haha:

Dobry wieczór :)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Kazimierz jest przepiękny! Byliśmy tam rok temu i zrobił na nas ogromne wrażenie...nie zapomnijcie pogłaskać psa tam gdzie trzeba :haha:

Dobry wieczór :)

od 16-tej do 20-tej mam zamówione rowery z przewodnikiem,

nie wiem jakiego psa, ale przewodnik pewnie powie:)

chyba,że Marta wie?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nugatka napisał:

Kazimierz jest przepiękny! Byliśmy tam rok temu i zrobił na nas ogromne wrażenie...nie zapomnijcie pogłaskać psa tam gdzie trzeba :haha:

Dobry wieczór :)

To chyba jasne , że w Kazimierzu trzeba pogłaskać . Tego piesa :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Darekr napisał:

od 16-tej do 20-tej mam zamówione rowery z przewodnikiem,

nie wiem jakiego psa, ale przewodnik pewnie powie:)

chyba,że Marta wie?

Rowery z przewodnikiem prądu , czy jaki sosna ?:szydera:

" Panie komisarzu ...przysięgam ...widziałem jak stąd wychodził pies z murzynem " Vabank II , czyli riposta :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Darekr napisał:

od 16-tej do 20-tej mam zamówione rowery z przewodnikiem,

nie wiem jakiego psa, ale przewodnik pewnie powie:)

chyba,że Marta wie?

Wie na bank. Tylko Ty Marty do studni nie wrzuć a Marta zeby Ciebie nie łapała za korzeń w wąwozie korzennym :haha:

Edytowane przez Nugatka
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nugatka napisał:

Wie na bank. Tylko Ty Marty do studni nie wrzuć a Marta Ciebie nie łapała za korzeń w wąwozie korzennym :haha:

Nie wiem jaka studnia, jaki korzeń?

Marty nie ma ponad miesiąc,

więc pewnie będzie i studnia i korzeń - choć nie wiem o czym pisałaś

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...