Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Blondi napisał:

Niech mi ktoś da kopa do roboty:ostrzegam: tylko jakiej :szok: musze wpasc w rytm, jak wpadnę to już mnie się nie zatrzyma, zawsze tak mam po powrotach, parę dni muszę głupa popalić:hura: ale dobrze mi z tym,

Myślałam,  ze po powrotach, to normalne odsiadywanie lub bieganie po fryzjerachz sklepach. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

A ja i tak i nie! Mialam wiele przypadków gdzie wręcz czekano aby pozbyć się ojca i matki bo to był za duży problem, troska była tylko na pokaz,ale też spotkalam takie rodziny ,gdzie widac było tą miłosc do schorowanej matki, bardzo piękne :serce: ale takich jest mało.A pokazówki Niemcy potrafią odstawiać, każdy z nas ma inne przypadki w rodzinach,tak samo jest u nas w Pl ,nie inaczej,  są ludzie i ludziska,jest miłośc i nienawiśc itd.

To prawda Niemcy potrafią okazać miłość,  zainteresowanie, ale jak nie spełnia się ich oczekiwań to w ten sam sposób pokażą niezadkwllponie, czasem nienawiść. Pewnie dlatego tak dotyka nas tą zmienną w ich zachowaniu? Mi osobiście ciężko ogarnąć ten naród

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, emma napisał:

Myślałam,  ze po powrotach, to normalne odsiadywanie lub bieganie po fryzjerachz sklepach. 

Fryzura dawno zrobiona,to pierwsze, ale sama się fryzjerze :szydera: a do sklepu bardzo chętnie aby jakiś staroć przytargać, ale daleko ten sklep:( ale mam w internecie full sklepów:hura: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

U mnie też i dlatego mi robota nie idzie :$ a padać będzie w piątek ,, @Rozamunda no co Ty ,do jakiej szafy, zlego szlak nie trafi , nie bojaj:szydera::cmok:

Ja się myszy nie boje ale grzmotów bardzo i jeszcze tłustych ,czarnych, owłosionych pająków.:szok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wiola7658 napisał:

No jestem jestem i ja nowalijka :D Na kawę już dziś za późno ale czekolada to raj dla podniebienia, nie chce się nigdzie wychodzić bo wieje jakby się jakiś "kaszub" powiesił. No to miłego wieczorku :)guggy.gif

Teraz to sobie nagrabiłaś :lanie: Jam ci Kaszubka z krwi i kości :haha:Wstęp masz taki jakiś...hmmmm....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz u mnie też już fiździ jak w kieleckim na dworcu . Zeszłam do piwnicy , pozamykałam okna we wszystkich pomieszczeniach , bo drzwi trzaskały . Nie dość , że atmosfera u mnie denna to jeszcze jakby drzwi miały mi w nocy trzaskać ...nie byłoby mi zbyt miło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...