Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Lubię chodzenie, a co Ty taki spragniony chodzenia?  lepiej pisz co dzisiaj pijesz, ja sobie wzięlam :wino:, muszę flaszkę opróżnić,jezdzi ze mną w te i we fte,bidula nie może się doczekać ,,:hura:

pije szkocką,ale pojechałem po papierosy i wracając stanąłem przy włoskiej knajpce i zamówiłem kawe,po chwili przyszedł kelner i po włosku mi powiedział ,że kawy nie będzie bo ekspress sie zje..ał,zaproponował alkohol i oczywiście maruś walnął 20g alkoholu i jak tu nie pic ?gdy zamawiam kawę a dostaję wóde?jak tu nie pić panie premierze?:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maras1 czy Ty pracujesz w opiece? jadę po fajki ,zaliczam knajpy, wóda się leje ,nie wyrobię z Tobą, wolnośc Tomku w swoim domku, :oklaski: a PDP odstawiony do wyrka i luzik do rana, to się nazywa praca tip top ,,:tak: a maruś szaleje po nocach ,siasta kasą na lewo i prawo, zamiast na waciki odkładać,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maras1 napisał:

jak chodziłem do ogólniaka to z kilkoma kolegami założyliśmy kółko literackie ,pisaliśmy wiersze ,gazety drukowaly a my mieliśmy kasę:d

Jaki obrotny , kółko literackie ,a ja wielkie torby poscieli i  pociągiem na Budapeszt ,zwolnienie lekarskie do szkoły a ja na handel, też zarobek byl cudowny:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

Jaki obrotny , kółko literackie ,a ja wielkie torby poscieli i  pociągiem na Budapeszt ,zwolnienie lekarskie do szkoły a ja na handel, też zarobek byl cudowny:oklaski:

tez na handel do budapesztu ale samochodem:d, a wracając celnicy ruscy wsadzili nam dwie dwie dziewczyny które wygarnęli z pociągu i nie mieli co z nimi zrobić ,myśmy wiedzieli:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

wcześniej kupowałem marlboro na stacji,pieszo 3 min drogi,teraz jeżdże do do aldika kupuję giants  taniej po 2 euro ,a podróż to 2-3 km:d

Ja mam solidny zapas . Qrwsko boli jak pod koniec turnusu płacę ojrasami . O ile nie zjadę do domu to i tak  tych solidnych zapasów mi zabraknie . Oj...będzie bolało :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Blondi napisał:

@maras1 czy Ty pracujesz w opiece? jadę po fajki ,zaliczam knajpy, wóda się leje ,nie wyrobię z Tobą, wolnośc Tomku w swoim domku, :oklaski: a PDP odstawiony do wyrka i luzik do rana, to się nazywa praca tip top ,,:tak: a maruś szaleje po nocach ,siasta kasą na lewo i prawo, zamiast na waciki odkładać,:szydera:

blondi -jakie waciki?:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja mam solidny zapas . Qrwsko boli jak pod koniec turnusu płacę ojrasami . O ile nie zjadę do domu to i tak  tych solidnych zapasów mi zabraknie . Oj...będzie bolało :d

myslałem o tym ,ale jak zarabiam w euro to płacę w euro i i sosna pieprzyć to:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, maras1 napisał:

myslałem o tym ,ale jak zarabiam w euro to płacę w euro i i sosna pieprzyć to:d

:tak: zawsze starczalo,to i teraz musi starczyć, ja jak placiłam 25 dol. australijskich za paczkę i to nie jedną ,,to musialam przezyć i nawet nie było cięzko,,,raz się zyje,,:szydera::papieros:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...