Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, maras1 napisał:

to bezprawie,gdyby ktos mi grzebał to daję w pysk i wyjeżdżam,kilka dni temu  żona pdp zapukała ,poczekała aż otworzę ale gdy otwierałem drzwi zapuściła żurawia:d,zapytałem czy chce pooglądać?przeprosiła ,i parę razy mnie przepraszała i upewniała się czy się gniewam,bo ona taka z natury ciekawska-fakt jak zauważyłem wszystko lubi wiedzieć i wszystko ją ciekawi,ale moim pokoju walają się butelki ,kupa rzeczy do prania-jutro rano piorę:$ i tak było na wszystkich moich stelach,nikt nigdy nie dobierał sie do moich rzeczy,ja nie grzebie gdzie nie powinienem i wymagam tego samego

Może butelki chciała zabrać i sprzedać w jakimiś punkcie skupu ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może butelki chciała zabrać i sprzedać w jakimiś punkcie skupu ?:szydera:

akurat stałem tak ,że nie mogła ich zobaczyć:oklaski:,mogę sobie tu popijać oficjalnie ,ale staram sie nie przeginać,po co mają myśleć ,że polacy to faktycznie pijacy?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się moja pierwsza pdp. umarła mi na rękach. Pomimo zakazu rodziny wcisnęłam czerwony guzik. Karetka przyjechała po 40 minutach. Po wszystkim. I zostałam sama od godz. 20 do 12 następnego dnia, z trupem. Takiego przeżycia nie życzę nikomu! 

Trzymaj się. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

akurat stałem tak ,że nie mogła ich zobaczyć:oklaski:,mogę sobie tu popijać oficjalnie ,ale staram sie nie przeginać,po co mają myśleć ,że polacy to faktycznie pijacy?

Dobry grzeczny  chłopczyk,,,ale nie musisz mieć takiego burdelu w pokoju:przekleństwa: boże jaki wstyd, butelki walające się ,,Maras  wez się w garsc, :hura::grzmotnąć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie będę kontroli robiła , choć na pewno będzie mnie kusić , ale córka wyraźnie mi powiedziała , że dopiero rano mam tam zejść , bo w nocy ( w razie " w " ) i tak się niczego nie załatwi . Pozaciągałam rolety , nawilżyłam jeszcze raz usta i język ....tyle tylko mogłam zrobić . Przyszłam do siebie na górę , posiedzę przy lapku ...może o głupotach popiszemy ...wezmę 2 Baldriparany na noc , może usnę . Wcześniej pogadałam z dwiema " naszymi koleżankami " doradziły , wsparły i na razie mam się dobrze . Jeśli rodzona córka mieszkająca dwie , czy trzy uliczki od nas stwierdziła , że zajrzy do nas rano , czyli dała do zrozumienia , żeby nie przeszkadzać jej po nocach ...no to co mogę więcej zrobić ....wola twoja Panie i już .

@Baśka powtarzająca sięaz tak zle jest  teraz z pdp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca sięaz tak zle jest  teraz z pdp?

Tak . Było cały czas źle , ale łudziłam się nadzieją , że może jednak ....Od początku pisałam o Caritas ( to akurat nie świadczy ) i o Palliativ codziennym . Dziś była doktorowa ( ona raz w tygodniu ) i od razu powiedziała mi , że powoli nadchodzi odejście . Wczoraj wzywałam pomoc , bo dusiła się flegmą . Niestety powiedziano mi , że oni nie odsysają , tylko szpital a ona jest zbyt chora , żeby ją męczyć ...i tyle . Doktorowa stwierdziła , że robię wszystko jak się należy , ale ani oni ..ani ja nic więcej  zrobić nie możemy . 

Dybra ...zmiana tematu ...na durnotki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

blondi poczekaj,ze mna trzeba pochodzic dopiero potem łubu dubu:d

Lubię chodzenie, a co Ty taki spragniony chodzenia?  lepiej pisz co dzisiaj pijesz, ja sobie wzięlam :wino:, muszę flaszkę opróżnić,jezdzi ze mną w te i we fte,bidula nie może się doczekać ,,:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...