Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uff!

Piatek,wiec pdp oglada do poznej nocy rozne tam talkshowy.

Przebralam,lozko przygotowane, jakos tam sie wkaraska na nie,

Uwielbiam piatki!!!

Zastepstwo poinstruowalam (polska jezyk, trudna jezyk)

Nie masowac NIC!

Nie wcierac kremu miedzy pluchami u stop!(toczy sie o to wojna )

Zadnego koszenia trawy!

Zadnego pieczenia ciasta,

I koniecznie o 21.50 stawac w drzwiach jak wyrzut sumienia, i pytac ,,spanie,, czy siedzi pani dluzej?

 

Grac w Rumi bedzie, bo dobrze gra,

ja sie wzdragam od 2 lat

Nie umiem grac i teraz nawet nie chce sie nauczyc, bo babka pare razy na mnie przy grze wrzasnela,

A krzyku to nie lubie, bardzo.

Babka wciaz siedzi na tarasie i sie smazy.

Jest juz strzaskana na ciemny mahon ,jak babciny kredens(jak @Blondi urynal:szydera:

Ma potwornie spuchniete nogi, kaze sciagac ponczochy uciskowe, wyglada to masakrycznie .

Ale to juz nie moja brosia ,nie dyskutuje, bo ona wie lepiej,

Czasem nazywam ja po cichu kontrabas.

Bo cokolwiek nie powiem, to ona KONTRA.

Tak wiec nie bede sie kopac z koniem,

I idac za slowami corki ,,najwyzej umrze wczesniej,,

Jutro ide na zakupy i troche ogarne chalupe.

Sa dwie sprzataczki, i nie ma teraz zadnej, a tydzien temu zadna tez nic nie zrobila,

Co tam, poprawie korone i machne odkurzaczem.

firanki nie uprane, okna nie umyte,

Dwie lanie byly i robota stoi.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wstać skoro świt...i oglądać jutrzenki blask :oklaski: Tak was witam ze stanowiska siorbankowego :haha: A tu coraz bliżej święta :haha: Nic to...damy radę :haha: I ta sobie rozważam, co by opowiedzieć ciekawego, ale nie mam pomysłu :szydera: Przywitam się tylko wielkosobotnio...zatem 535413170_dziedobrysobotamiki.jpg.ccd5f6834101d140220008a39dacbd67.jpg I niech każdy ma taką Wielką Sobotę o jakiej marzy w skrytości ducha, czego wam serdecznie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Aromat kawy roznosi się po całej kuchni . Na dworze dymek z papierosa też aromatyczną ( jak dla mnie ) mgiełką otulał . Niebo na razie bezchmurne ...jest pięknie . Nieco wkurzyłam się na zalecenia , jakie wyświetliły się w moim  telefonie : sen -8h32 minuty ...sen głęboki -2.19....sen płytki 6.13 minut ...aktywność 0 ....zalecenie to ; twój sen trwał długo , ale powinien być głębszy !...No to co mam zrobić ...do jasnej ciasnej , żeby był głębszy ? Już i tak wtulam się , wbijam w materac głęboko ...a ta cholera głębsza nie chce być :szydera: Koniec z durnymi rozważaniami ...są przyjemniejsze myśli ....przecież :d

Miłego , ciepłego , spokojnego dnia:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Musieliśmy wstać wcześniej, bo dwa psy i żółw mają swoje wymagania. Na szczęście w poniedziałek 2/3 "inwentarza" pojedzie z właścicielami do domu, a my zostaniemy z tylko z naszym Karmelem. 

Połowa dzieci sztuk jeden już jest z nami, syn dojedzie do w Niedzielę Wielkanocną, oboje ze swoimi połówkami. A my z mężem uskuteczniamy "magię świąt" w tempie przyśpieszonym, bo dzieci po orce w korpo mocno zmęczone, więc pomocy z ich strony ni hu hu. A jak u Was ze świętami? Zmęczeni przygotowaniami?

Wesołych Świąt .

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Aromat kawy roznosi się po całej kuchni . Na dworze dymek z papierosa też aromatyczną ( jak dla mnie ) mgiełką otulał . Niebo na razie bezchmurne ...jest pięknie . Nieco wkurzyłam się na zalecenia , jakie wyświetliły się w moim  telefonie : sen -8h32 minuty ...sen głęboki -2.19....sen płytki 6.13 minut ...aktywność 0 ....zalecenie to ; twój sen trwał długo , ale powinien być głębszy !...No to co mam zrobić ...do jasnej ciasnej , żeby był głębszy ? Już i tak wtulam się , wbijam w materac głęboko ...a ta cholera głębsza nie chce być :szydera: Koniec z durnymi rozważaniami ...są przyjemniejsze myśli ....przecież :d

Miłego , ciepłego , spokojnego dnia:cmok:

Nie martw się...głębiej będzie 1,5 metra pod ziemią...kiedyś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Afryka napisał:

Jak dobrze wstać skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić... tak to leciało @Mirelka1965... więc piję tę jutrzenki Dallmayer i mówię : Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Spokojności ducha, radości w sercu i bogatego Zajączka na ten świąteczny czas Milusińscy :cmok:

A wiesz, że mój  jutrzenkowy blask ma takie samo miano? :haha:Tośmy po jednych pieniądzach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Dziś poranek bez papieroska... bo "ni ma , zbrakło" :haha: Trzeba się będzie kopnąć jak bardziej przypili, na razie myślę czy lecieć już czy poczekać do pauzy ... Na szczęście kawka jest i smakuje po staremu :haha:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :cześć2:Dziś poranek bez papieroska... bo "ni ma , zbrakło" :haha: Trzeba się będzie kopnąć jak bardziej przypili, na razie myślę czy lecieć już czy poczekać do pauzy ... Na szczęście kawka jest i smakuje po staremu :haha:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

Masochistka ?...Przecież do pauzy to wieki , nie godziny :szydera:Ledwie bym oczy otworzyła to bym już z wywieszonym jęzorem biegła . Gębę  tylko przemyła ...resztę później ....O ...już  byłabym z powrotem ...z odpowiednim na te świąteczne dni zapasem :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :cześć2:Dziś poranek bez papieroska... bo "ni ma , zbrakło" :haha: Trzeba się będzie kopnąć jak bardziej przypili, na razie myślę czy lecieć już czy poczekać do pauzy ... Na szczęście kawka jest i smakuje po staremu :haha:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

Twardzielka z ciebie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Twardzielka z ciebie :haha:

Nie chce mi się lecieć po faje, chyba zabrakło nikotyny  żeby mi się chciało. Pierdziele, sprzątam bo dziś za wczoraj mam generalne i na spokojnie pójdę sobie po tchnienie :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się mówią, że z rana seks lepszy niż śmietana:szydera::haha:ale z braku laku i mleko dobre:trele:

Ile mam ci mówić , że na laktozę uczulona jestem ...a jak mi franca na nerwy działa to nawet nie wspomnę . Co mi z tym seksem wyjeżdżasz ? Trafiło ci się jak ślepej kurze ziarno to się ciesz , chwal itp. , ale wiesz jaki to grzech , żeby innym przypominać , że istnieje jeszcze coś o czym dawno zapomnieli ?!...To tak , jakbyś głodnemu , który od iluś dni nie miał nic w ustach / oprócz zębów / powiedziała " aleee...sie przeżarłam dzisiaj ....jakie pyszności jadłam ! " ....Nieładnie Janeczka ...i to przy Wielkiej Sobocie . Wstydź się...a feeee :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...