Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Joy nie ma za co, naprawdę nie jest trudny, jak zrobisz to się pochwal:tak:

Pochwalę się ale uj,oj :) kiedy to będzie :szydera:Teraz nie mam humoru i chęci do pieczenia,później wyjazd na drugą stronę a latem pewnie będą upały i znów wymówka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Zastanawiałam się nad tym... Muszę znaleźć celny epitet. Tylko jaki? Poproszę o podpowiedź. Jedno słowo! 

Coś tak jakby swołocz po ichniemu:tak2:

Za tę błękitną krew , postarałam się i znalazłam dla Ciebie niezbędnik do nauki jęz. niemieckiego :haha: To są zwroty , które każda szanująca się opiekunka powinna znać :d 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, violka napisał:

Za tę błękitną krew , postarałam się i znalazłam dla Ciebie niezbędnik do nauki jęz. niemieckiego :haha: To są zwroty , które każda szanująca się opiekunka powinna znać :d 

 

Znam tylko tego arschlocha, ale jeszcze nie miałam w użyciu :smutek::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wygadane forum:cmok::czytaj:a jakie pyskate,:szydera: Ale tak ma być :szok:

Ja na kółkach ,ciągle gdzies jadę,dzisiaj Francja,tam też dzisiaj fest,ale są miasteczka turystyczne ,gdzie gwarno i pięknie, to chyba ta Francja mnie w te starocia wyciągla,tyle tego jest tam ,bardzo mi się tam podoba,,,:tak2:ale jest tak gorąco i pięknie,że wytrzymam jeszcze 2 dni...ale opalac się nie będę,oddam :320_sun_with_face: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Albo masz szczęście trafiać tylko  na normalnych ludzi , albo jesteś zbyt dobrze wychowana :haha:

U mnie w domu się nie używało :szydera:, ale opanowałam ten język w trybie przyśpieszonym jak zaczęłam proces swojego samostanowienia finansowego zatrudniając się w cateringu jako pomoc kuchenna. :haha:Wszystkie chwyty tam były dozwolone, na każdym poziomie głośności i nikomu nawet powieka nie drgnęła :szydera: Poszłam na całość bo język prosty i emocjonalny :haha:I gdyby nie duże zdziwione oczy mojego syna, jak pierwszy raz w domu takie słowo usłyszał to może bym tą łaciną się posługiwała nadal... Wiem jedno, że na łacinę tego typu gardło otworzyć łatwo, ale zamknąć trudno... wyrywa mi się od czasu do czasu xd

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...