Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, awe59 napisał:

Zebrałam sie w sobie i wszystko poprasowałam....obrus też. :d pieniądze z US listonosz przyniósł to trzeba przepuścić...:szydera:

Ewcia a czy u Ciebie listonosz sam sobie bierze tzw. końcówkę za "fatygę"? Mój kiedyś tak się rozbestwił, że bez pytania tak robił. Miesiąc w miesiąc. Miałam tzw. rodzinne na syna i ta końcówka nie była wcale taka mała. Natomiast z listami poleconym to mu się nie chciało latać po piętrach. No i jak tylko założyłam konto w banku-b. szybko-to szły przelewy. Listonosz przestał się kłaniać:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, awe59 napisał:

Zebrałam sie w sobie i wszystko poprasowałam....obrus też. :d pieniądze z US listonosz przyniósł to trzeba przepuścić...:szydera:

A ja zebrałam się w sobie i nic z tego nie wyszło :( .Mój wyjazd po zakupy skończył się w parku.Trudno najwyżej w Święta będzie pizza albo nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BabaJagusia napisał:

Ewcia a czy u Ciebie listonosz sam sobie bierze tzw. końcówkę za "fatygę"? Mój kiedyś tak się rozbestwił, że bez pytania tak robił. Miesiąc w miesiąc. Miałam tzw. rodzinne na syna i ta końcówka nie była wcale taka mała. Natomiast z listami poleconym to mu się nie chciało latać po piętrach. No i jak tylko założyłam konto w banku-b. szybko-to szły przelewy. Listonosz przestał się kłaniać:haha:

Nie, u mnie grzecznie czeka aż coś mu skapnie....:szydera:  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim. Jestem na zasłuzonym urlopie, od forum tez :d . Wejszłam ;) dzisiaj i skonstatowałam, że na Was zawsze można liczyć. Czytając wstecz kilka stron, ubawiłam się jak nigdy. Co sobie pomyślałam o głownych osobach ,,dramatu" to nie powiem, ale dawno takich jaj tutaj nie było :d . Idę dalej urlopować, a Wy piszcie. Wpadnę za jakiś czas. Nie zawiedzcie mnie, bo dawka dobrego humoru pożądana w każdym momencie życia. Miłego dnia dla Wszystkich, a szczególnie dla bajkopisarek i ociemniałych , zmanipulowanych :d :d :d, udręczonych, zniewolonych i kaskaderki wsadzonej na minę, na której  siedziała radośnie rok, jeszcze radośniej przeliczając ojro :d .Jaja po prostu jak berety komandosów palestyńskich :d :d :d . I love Was :d :d :d . 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Ewcia a czy u Ciebie listonosz sam sobie bierze tzw. końcówkę za "fatygę"? Mój kiedyś tak się rozbestwił, że bez pytania tak robił. Miesiąc w miesiąc. Miałam tzw. rodzinne na syna i ta końcówka nie była wcale taka mała. Natomiast z listami poleconym to mu się nie chciało latać po piętrach. No i jak tylko założyłam konto w banku-b. szybko-to szły przelewy. Listonosz przestał się kłaniać:haha:

Mój piesior baaardzo nie lubi listonosza, więc konto w banku Haha stało się przymusem:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry Wszystkim. Jestem na zasłuzonym urlopie, od forum tez :d . Wejszłam ;) dzisiaj i skonstatowałam, że na Was zawsze można liczyć. Czytając wstecz kilka stron, ubawiłam się jak nigdy. Co sobie pomyślałam o głownych osobach ,,dramatu" to nie powiem, ale dawno takich jaj tutaj nie było :d . Idę dalej urlopować, a Wy piszcie. Wpadnę za jakiś czas. Nie zawiedzcie mnie, bo dawka dobrego humoru pożądana w każdym momencie życia. Miłego dnia dla Wszystkich, a szczególnie dla bajkopisarek i ociemniałych , zmanipulowanych :d :d :d, udręczonych, zniewolonych i kaskaderki wsadzonej na minę, na której  siedziała radośnie rok, jeszcze radośniej przeliczając ojro :d .Jaja po prostu jak berety komandosów palestyńskich :d :d :d . I love Was :d :d :d . 

No kochana teraz Ty dałaś popalić:szok::szydera: wcale nie mniej niż wczorajsi jak Ty to mowisz" zmanipulowani i ociemniali":szok: Może inna forma ale jednak. Jakkolwiek by to nie ująć czuję sarkazm w Twoim wpisie  a że dobrze się przy tym bawisz to gratuluję. Nie ma to jak dobra lektura do poduszki.:szydera: Myślę że to dobra myśl ,może ja też zastosuję Hmmm......pobawić się jakimś wpisem...super..brawo. I jeszcze mieć dobry humor z tej okazji.  Ubaw po pachy:d:d:d z Ciebie....Lovciam :d:d:d

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnie mi się dzisiejszy dzień ...jak guma . Wnukowie próbowali skosić trawę w ogródku ...z naciskiem na próbowali . Okazało się , że kosiarka podobnie do pralki jest  cdd . Obiecali , że przyjdą w sobotę ...albo kupią nową kosiarkę ( w co szczerze wątpię ) albo przyjadą ze swoją . Niech se robią co chcą ...nie mój cyrk ...a u sąsiadki - kuzynki ogród wypielęgnowany ...u nas trawa po kolana . Mnie tam rybka ...wodę po upraniu szczotą do kratki kanalizacyjnej pozgarniałam ...a że podpływa i nasiąka w drewnianą obudowę sauny ...też mi zwisa . Róbta se co chceta . Dla mnie Katia jest najważniejsza a to , że kiedyś chałupa , piękna , duża straci na wartości przez jakiegoś grzyba ...ich strata będzie . Mnie w spadku i tak nie ujmą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

Mam nadzieję, że mieliście tak fajny dzień jak ja :).

Cudna pogoda, piękne Monachium, Biergarten, interesująca rozmowa (sorry, wiem, że trudno się wtrącić ;)), relaks i przesympatyczne towarzystwo @maras1, dzięki :)!

Następnym razem ja stawiam :D

Edytowane przez salazar
Ano tak ;)
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

Mam nadzieję, że mieliście tak fajny dzień jak ja :).

Cudna pogoda, piękne Monachium, Biergarten, interesująca rozmowa (sorry, wiem, że trudno się wtrącić ;)), relaks i przesympatyczne towarzystwo @maras1, dzięki :)!

Następnym razem ja stawiam :D

To ja dziękuję za miłe popołudnie

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśniaczka z Wrocławia !

Tak mój dzisiejszy występ publiczny można by było zatytułować  :haha:a mianowicie: niosłam się z zamiarem wysłania części moich rzeczy do Heidelberg-u gdzie stacjonuje mój brat, który na stelę przyjechał własnym autkiem. Załatwiłam sobie w tym celu odpowiedni karton, który pomieści z 10 kg odzieży, w tym zimowej i innych dupereli. Udało mi się go wczoraj spakować i odpowiednio zabezpieczyć, ale karton nie taki malutki a jeszcze nieporęczny :( 10 kg niby nie tak wiele, ale przed sobą nieść ciężko .., ale jak trzeba to trzeba ... Dziś jeszcze raz przymierzam się do tego kartonu, zachwycona nie jestem, bo tak z pół mnie :haha:, ale twardo ubieram buty i Eureka!!! :szydera: babci rollator!!!, a pdp ma takie dwa :d Niewiele myśląc, zapytawszy się o zgodę, zapakowałam karton na rollator i zabezpieczyłam przywiązując jedyną linką jaką miałam na podorędziu, czyli paskiem od mojego szlafroka frotte  :$:haha:i tak powożąc udałam się na pocztę i to nie najkrótszą drogą, ale taką, którą z rolattorem  pokonać mogłam. Poczta przy ulicy Głównej a na niej tłum, ale pomykam bo pomysł w gruncie rzeczy był dobry. Paczka wysłana i to najważniejsze :szydera:

I jeszcze: miłej dalszej części dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

Mam nadzieję, że mieliście tak fajny dzień jak ja :).

Cudna pogoda, piękne Monachium, Biergarten, interesująca rozmowa (sorry, wiem, że trudno się wtrącić ;)), relaks i przesympatyczne towarzystwo @maras1, dzięki :)!

Następnym razem ja stawiam :D

 

45 minut temu, maras1 napisał:

To ja dziękuję za miłe popołudnie

Chwalipięty :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, NNNdanuta napisał:

Wieśniaczka z Wrocławia !

Tak mój dzisiejszy występ publiczny można by było zatytułować  :haha:a mianowicie: niosłam się z zamiarem wysłania części moich rzeczy do Heidelberg-u gdzie stacjonuje mój brat, który na stelę przyjechał własnym autkiem. Załatwiłam sobie w tym celu odpowiedni karton, który pomieści z 10 kg odzieży, w tym zimowej i innych dupereli. Udało mi się go wczoraj spakować i odpowiednio zabezpieczyć, ale karton nie taki malutki a jeszcze nieporęczny :( 10 kg niby nie tak wiele, ale przed sobą nieść ciężko .., ale jak trzeba to trzeba ... Dziś jeszcze raz przymierzam się do tego kartonu, zachwycona nie jestem, bo tak z pół mnie :haha:, ale twardo ubieram buty i Eureka!!! :szydera: babci rollator!!!, a pdp ma takie dwa :d Niewiele myśląc, zapytawszy się o zgodę, zapakowałam karton na rollator i zabezpieczyłam przywiązując jedyną linką jaką miałam na podorędziu, czyli paskiem od mojego szlafroka frotte  :$:haha:i tak powożąc udałam się na pocztę i to nie najkrótszą drogą, ale taką, którą z rolattorem  pokonać mogłam. Poczta przy ulicy Głównej a na niej tłum, ale pomykam bo pomysł w gruncie rzeczy był dobry. Paczka wysłana i to najważniejsze :szydera:

I jeszcze: miłej dalszej części dzionka i buziaki :cmok:

Oj Danuśka....:szydera: a nie łatwiej by było kurierem ten karton wysłać ?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Dobry ( na ten słoneczny ) wieczór :cmok:

Co słychać na froncie ? Baby popieczone , jaja zawieszone ? :haha:

U mnie totalny luz bluz . Postanowiłam udawać , że Świąt nie ma :d

U mnie też luz....:oklaski: byłam na myjni, auto lśni jak psu jajka...:d teraz zadbam o ręce i nogi...nic nie piekę i nie gotuję  :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...