Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się a po co mamy szukać nowych, lepsze stare przynajmniej znane:szydera:

Powiem krótko ...przeczytajcie na spokojnie z boku a później osądzajcie . Nadmieniam , że nie bronię nikogo ...adwokatem nie jestem . Gdyby to do mnie były kierowane , lub sugerujące mi coś posty to pojechałabym tak po bandzie , że murowanego bana bym dostała . Niby kuźwa tacy święci jesteście ...wasze posty najmądrzejsze ...i w ogóle wszystko naj ...naj ...naj ? Poczytajcie na spokojnie na boku i zastanówcie się nad osądzaniem , pierdaceniem za wszystkich kto ,kogo lubi ? ....Normalnie ...jakbym już w niebie była ...same świętości ...prawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się masz rację kochana, tylko ja nikogo nie osądzam, skoro wczoraj się ze mnie towarzystwo nabijało, to dlaczego ja nie mogę pośmiać się z kogoś,:tak2: tylko ja się nie obrażam jak się ze mnie ktoś śmieje, a co mi tam:szydera: niech się śmieje dla zdrowia:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Alina błędne założenie, od lubienia to jest euro i tu mamy całkiem spore miłośników tegoż. On zawsze był od... wkur... co niektórych, podnoszenia ciśnienia jak i... poprzeczki. :haha:

Niech wkurfia do wiwatu ale niech się nie ośmiesza.

Edytowane przez LACH
F
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...