Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Większość ma 8 klas a niektóre to nawet parę klas podwójnie...

A w Hiltonie to była taka jedna co miała 7 klas... nie załapała się na reformę... A może w reformach śmigała O.o.? W każdym bądź razie dinozaury nie były jej obce. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Miałaś dyskretnie wystukać Morsem a nie tak ooo, na oficjalu! :szydera:

:zdrówko:

Gapcia ze mnie ....czasem :szydera: Ja mam swojego Ziomala @Grzegorz Ba , to taki mój Landrynek , bo my są z jednych stron . Syna , którego w razie wyciepnięcia z chałupy przez jego rodziców mam adoptować to jest @asna, ale i Ziomal Grześ i synek Asna coś literków pozapominali i nie udzielają się . Grzesiu raz kiedyś coś szrajbnie , ale tak tylko , jakby na odpierdyl ...Asna od wieków milczy . I jak mam gada adoptować ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Gapcia ze mnie ....czasem :szydera: Ja mam swojego Ziomala @Grzegorz Ba , to taki mój Landrynek , bo my są z jednych stron . Syna , którego w razie wyciepnięcia z chałupy przez jego rodziców mam adoptować to jest @asna, ale i Ziomal Grześ i synek Asna coś literków pozapominali i nie udzielają się . Grzesiu raz kiedyś coś szrajbnie , ale tak tylko , jakby na odpierdyl ...Asna od wieków milczy . I jak mam gada adoptować ? :haha:

No pewnie, że  adoptuj! Nierób ale i nie pyskaty :szydera:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LACH napisał:

Dziewczyny obcykane na OP24, mam pytanie: co to jest za jeden, ten Ełgeniusz Szósty Opiekun? Ktoś, coś? Bo nie wiem, czy mu pomiędzy Napoleonem a Indirą Gandi w Tworkach mościć, czy za jego geniusz, wystąpić o Litetacką Nagrodę Nobla? Ma jakieś imiē, jakiś adres, gdzieś opiekuje, coś konsumuje?

A imię jego czterdzieści i cztery... mościć możesz koło Mościckiego... ale w nogach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

No pewnie, że  adoptuj! Nierób ale i nie pyskaty :szydera:.

Nierób może tak , ale , że nie pyszczy to się nie zgodzę . Pyszczaty , mądry chłopak . @asnado jasnej chorery odezwij się , bo zapomnę o obietnicy adopcji :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ludzie pracy i urlopowicze :-)

Ponad tydzien  w domu siedze,czas zasuwa. Nawet juz bilet na busa mam kupiony na powrot.

Tak mi dobrze w domku. Swieta za pasem,ale nic w sumie  nie planuje.Male gotowanie i tylko odpoczynek.

W dzien wyjazdu do domu dostalam sms-a o anulowanej rezerwacji,tak okolo 17.00

Na szybko organizowalam Sindbada na 19.00 z Wiesbaden. Corka pdp-nej mnie zawiozla. Zdazylam doslownie  w ostatnim momencie. Nawet kierowca pakujac moje klamoty  powiedzial,ze mialam szczescie.

Wszystko na wariata w ostatnim momencie,stres mialam straszny!

No i tak widocznie mialo byc. Maz mial wolny dzien,wyjechal po mnie do Lodzi i juz w domu poszlam do tesciowej  przywitac sie. Nie bylo jej w domu. Obeszlam dom i znalazlam ja lezaca z tylu domu. Pogotowie i te sprawy ,na nowo stres. Lekarz powiedzial,ze jeszcze godzinka i koniec.

Insuliny nie wziela i sniadania nie zjadla. 

Gdybym na busa nie zdazyla,to by jej tam  w tym zakatku nikt nie znalazl,bo maz bylby  w pracy,sasiadow nie bylo,nikogo.

No,ale wszystko dobrze sie skonczylo.

Zycze spokojnej pracy :-)

 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LACH napisał:

Raz widziałem. Nad morzem ale zimno było. 

Sutki mogłeś widzieć , ale widoku , objawu  męskiej  inteligencji to raczej nie . W zimnej wodzie to nawet Kaczorowi ...podobno nie teges . Po wyjściu z zimnej wody kobieca inteligencja uwidacznia się ...męska zanika :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...