Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się bo nie lubię takiego dogadywania, jak nie ma nic mądrego do powiedzenia, to niech lepiej nic nie mówi:tak2:

Jakby tutaj pisali ludzie piszący wyłącznie mądre rzeczy to zostalibyliśmy tylko my i ucieklibyśmy w świat na Twoim motorze.... Razem z kotem.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NNNdanuta napisał:

To, że zarąbista to wiedziałam :d Prywatnie jeszcze bardziej zarąbista :love: Najfajniejsze w tym wszystkim to to, ze pierwszy raz widzisz, a jednak się znamy te 5, czy 6 lat i to nie da się ukryć. :oklaski: Dzisiaj urosły mi skrzydła tak mi ta wizyta dobrze zrobiła i mam nadzieje, że na trochę mi starczą :oklaski:

@NNNdanuta jest świetna :love: jak ją zobaczyłam, to jakbym znała od lat :cześć: nie piekły was uszy ? :szydera: obgadałyśmy :szept:wszystkich po kolei i wszystkich razem :szydera::szydera: z siebie też się pośmiałyśmy xd poznałam jej królestwo i podopieczną, był spacer i kawa, skusiłam się na lody,..buzie nam się nie zamykały..cudowny dzień...:1007_hearts: dziękuję kochana :love:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Opiekun 6 nic z tego :trele:nie jesteś w moim typie:hura:

Ale o tym , że niby tylko wy oboje piszecie mądre rzeczy to jakoś nie zaprzeczyłaś ? Oj ...nieładnie ! :tak2:

To trochę tak jak ten stróż nocny powracający z imprezy : " iiii...nie było z kim pogadać ...z inteligencji to byłem tylko ja i kolega szewc ":szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się ja czasami nie piszę, bo kiedy nie mam nic mądrego do powiedzenia, to po co mam pisać, dlatego niekiedy milczę:dobrze:

Oooo...Mądrego to i dobrze czasem poczytać. Jeszcze powiedz, że masz kota z centralnej Polski. Motora nie wspomnę...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...